İlk gece kanama gelmedi 😔

Bebek olmuyorsa, doğumda yırtılır neden densin ki? Tabi ki de bebekle alakası yok ve kızlık zarınız esnek olabilir büyük ihtimallede öyledir zaten. Eşiniz açısından çokta sorun ettiğini düşünmüyorum bence sizde rahat olun. Farklı düşünseydi dr gitmeyi talep ederdi. Sizde emin adımlarla kabul ederdiniz. Bayağ zaman geçmiş üstünden bence kafanıza takmayın.
Yalnız benim anlamadigim sezeryan bile olsa doğum zamani açılma var mi yokmu alttan bakılıyor doktorlar tarafindan.

Ah hayatim ya seni yönlendirecek bir anne bir kardeş yokmu?
Neyse elimizden geleni yapalım o halde senin için.
Cinsel hayati olan her kadin yılda 1 kez Smear testi yaptırmalı. Bu test yapılırken çatal dediğimiz koltuğa oturuyorsun doktor vajinaya doğru bir tüp gibi birşey sokuyor falan ordan örnek aliyor. Sen bu testi yaptirsan zaten ne bekaret kalır ne kizlik😁
Sadece burda paylasamak istedim ☺️

Geçenki kayın konusuna çok eğlenceliymis burası neden daha önce üye olmadım ki yazmıştınız. Eğlenmek için mi açtınız acaba bu konuyu da?
Bir buçuk yıl önce kapanmış konu çocuğunuz olmuş bitmiş gitmiş.
İnsanları rencide etmekte sizin hoşunuza gidiyor acaba. burda eglenmek olduğu kadar gerektıgı yerde sorununu paylaşıp cozmekte bu işin içinde sizde bunun farkına varın ayrıca (eglenıyorum da)

Bakire olma ihtimaliniz var. Keşke eşinize yalan soylemeseydiniz ilk günden.
Doktora gitmeniz gerek.ilerde bebek isterseniz zar yüzünden hamile kalamazsin yani öyle tahmin ediyorum.
Yav ne alakası var jadjjajd
Bakire olup hamile kalanlar var :KK70: bilmediğiniz konular hakkında yorumda bulunmasanız keşke. Kadın normal ilişkiye girebiliyor, cinsel birleşme yaşayabiliyor. Zarı esnektir kanamamıştır. Zarı doğumda bozulan insanlar var yani. Zar spermleri asit gibi yakan birşey değil, basit bir et parçası. Neden hamile kalmayı engellesin? Ki ilk geceden hamile kalmış zaten.

Yav ne alakası var jadjjajd
Bakire olup hamile kalanlar var :KK70: bilmediğiniz konular hakkında yorumda bulunmasanız keşke. Kadın normal ilişkiye girebiliyor, cinsel birleşme yaşayabiliyor. Zarı esnektir kanamamıştır. Zarı doğumda bozulan insanlar var yani. Zar spermleri asit gibi yakan birşey değil, basit bir et parçası. Neden hamile kalmayı engellesin? Ki ilk geceden hamile kalmış zaten.
Tahmin ediyorum dedim zaten daha dikkatli okumani tavsiye ederim😉

Konu sahibi, zarınız esnektir.
Esnek zarlar ilk birleşme de bozulmayabiliyor.
Ya da bozuldu ama kan gelmedi, ki bu da olabilir. Bunun için özel olarak doktora gitmeye gerek olduğunu sanmıyorum, eğer kocanız bu konuyu hiç açmadıysa 1.5 yıl sonra açmaya gerek yok. Çok içinize dert olduysa normal bir jinekolog muayenesinde kan gelmediğini söyleyip, nedenini sorabilirsiniz.

Konu sahibi, zarınız esnektir.
Esnek zarlar ilk birleşme de bozulmayabiliyor.
Ya da bozuldu ama kan gelmedi, ki bu da olabilir. Bunun için özel olarak doktora gitmeye gerek olduğunu sanmıyorum, eğer kocanız bu konuyu hiç açmadıysa 1.5 yıl sonra açmaya gerek yok. Çok içinize dert olduysa normal bir jinekolog muayenesinde kan gelmediğini söyleyip, nedenini sorabilirsiniz.
Kocası konuyu açamaz çünkü arkadaşımiz bekaretini eşinin bozduğunu düşündürmüş.
Ee boşuna demiyorum dikkatli okuyun diye.
😉😉

Benim de kanamam olmadı. Ben de daha önce ilişki yaşamamıştım. Doktora bebek öncesi gittiğimde sordum, bazen esnek olabiliyor bazen hiç olmayabiliyor dedi ki bunu biliyordum zaten. Muayene etmedi. Kültür alırken kocaman bir tüp soktu, duruyordu ise de herhalde gitmiştir. Sonra hamile kaldım, kadın dogumcuma sordum, bence muayene etmeye gerek yok zaten doğumda yırtılır dedi. Başka sebeplerden doktor değiştirdim, ona da sordum doğum sırasında ekstra bir acı verir mi diye. Hayır hiç anlamazsin bile dedi. Benim de kafamda dönüp duruyor açıkçası. Ama yapısı farklıydı muhtemelen.

Kocası konuyu açamaz çünkü arkadaşımiz bekaretini eşinin bozduğunu düşündürmüş.
Ee boşuna demiyorum dikkatli okuyun diye.
😉😉
Yahu dikkatli okudum zaten, anlamak istemiyor musunuz?
Kocası neden konuyu açmasın, eğer zar kafalı bir adamsa konuyu açardı "hayırdır ilk gece kan gelmedi, daha önce ilişkin mi oldu" diye sorardı, sormadığına göre karısına güveniyor ve bu konuyu hiç dile getirmemiş bile. Konu sahibinin içerisinde kalan bir soru işareti bu, acaba neden kanamadı diye kendi kendine soruyor, kocası sormuyor. Bende diyorum ki kocanız Kanamanın olmamasını problem yapmıyorsa gidip doktora sormaya gerek yok ama çok merak ediyorsanız normal bir jinekolojik muayenede sorun doktorunuza. Büyük ihtimalle zarınız esnektir dedim, sizin gibi uçuk tahminlerde bulunarak "ooo bakire siniz, bakireyken hamile kalınamaz" gibi tahminlerde bulunmadım ki. Ayrıca ilişki yaşadınız mı bilmiyorum ama yatağı boyayacak kadar kan gelmiyor, bazen az geliyor, bazen ilişkiden sonra sızıntı gibi geliyor farkedilmiyor. Aslında farklı cümlelerle aynı konuyu anlatıyoruz ama siz benim yazdığımı anlamamışsınız, ben kocanızın aklında bir soru işareti kalmış demedim konu sahibine. polemiğe de girmeye gerek yok. İyi günler.

Yahu dikkatli okudum zaten, anlamak istemiyor musunuz?
Kocası neden konuyu açmasın, eğer zar kafalı bir adamsa konuyu açardı "hayırdır ilk gece kan gelmedi, daha önce ilişkin mi oldu" diye sorardı, sormadığına göre karısına güveniyor ve bu konuyu hiç dile getirmemiş bile. Konu sahibinin içerisinde kalan bir soru işareti bu, acaba neden kanamadı diye kendi kendine soruyor, kocası sormuyor. Bende diyorum ki kocanız Kanamanın olmamasını problem yapmıyorsa gidip doktora sormaya gerek yok ama çok merak ediyorsanız normal bir jinekolojik muayenede sorun doktorunuza. Büyük ihtimalle zarınız esnektir dedim, sizin gibi uçuk tahminlerde bulunarak "ooo bakire siniz, bakireyken hamile kalınamaz" gibi tahminlerde bulunmadım ki. Ayrıca ilişki yaşadınız mı bilmiyorum ama yatağı boyayacak kadar kan gelmiyor, bazen az geliyor, bazen ilişkiden sonra sızıntı gibi geliyor farkedilmiyor. Aslında farklı cümlelerle aynı konuyu anlatıyoruz ama siz benim yazdığımı anlamamışsınız, ben kocanızın aklında bir soru işareti kalmış demedim konu sahibine. polemiğe de girmeye gerek yok. İyi günler.
Valla sıkıldım okumadım kusura bakma amma döktürmüşsün😂

Doğumda yırtılır dedi bir arkadasım bu ne kadar dogru. Doktora gidersem esnek der mi
hamile kalamamak mantıklı değil. benden de gelmedi. hamile kaldım doktora söyledim doktor bi açıklama yapmadı, sonra doğumda ebe alttan muayene yaparken çok kabaydı ve o zaman kanama oldu ben o zaman geldi diye düşünüyorum, esnek olunca rahat bir ilişki yaşayınca gelmiyor

Yapılacak daha önemli işlerim var okuyacağımi hiç sanmıyorum iyi günler 😉
Yahu Allah aşkına yeter, saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz, cevap verip doğruyu söyleyince de açık arıyorsunuz.
Yapacağınız çok önemli işleriniz var ama siz kkda takılıyorsunuz, öyleyse çok önemli işleriniz yokmuş.. Kibarlığımdan iyi günler diyip konuyu kapatıyorum ama anlamıyorsunuz,insanı çizgisinden çıkarmaya ne kadar meraklısınız. Yazmayın lütfen.

Bu arada bir zahmet okuyun, okumak 1 dakikanızı almaz, bilgilenmek, doğruyu öğrenmek beyin kanserine yol açmıyor.

MrB arkadaşlar size 1 bucuk yıldır aklımı kurcalayan Bu sorumu acıklığa kavuşturmak için buradayım düşüncelerinize ihtiyacım var. Düğün gecesi kanama gelmedi neden böyle oldu bende anlamadım kendime güveniyorum. Evlenene kadar birlikteliğim olmadı kimseyle hala anlamış değilim doktora da gitmedim bunun için. Bi ben mi boyle oldum😕
Benim de esnekti cok uzuun sure sonra asiri bir hareket yaparken bi kac damla geldi belki kizlik zariydi belki de degildi ama inan önemi yok. Doktora da gidiyorum bebis icin tedavi goruyorum bununla ilgili bir sey de soylemedi ben de sormadim tabi aklima gelmedi bile. Dogumda yirtilir ya da engel olur filan gibi bir sey soz konusu degil kafani bulandirma. Bakiresin diyenlere de güldüm acikcasi iki damla kan bakirelik demek degil. Biriyle birlikte oldugunda bakirelik gider. Hatta bu kelimeyi de hic sevmem. Ozetle keyfinize bakin dusunulecek bi konu degil.:KK66:

X