İlk gece kanama gelmedi 😔

bu ne saçma bir muhabbet arkadaşlar kadın psikolojik olarak mahalle baskısından dolayı şiddete maruz kalıyor sizde buna çanak tutuyorsunuz. yok doktora gidin falan ne kadar aşağılayıcı bir durum. artık 2020 ye geldik hala burda kadınlar doktora git kocanın aklında bir şey kalmasın bu ne ya

Benim de kanamam olmadı, ama benim esnek değilmiş hatta o gece bozulmuşta,benim bekaretimde kılcal damar yokmuş sadece, herkezde farklılık gösterir eşine yalan söylemen hiç hoş değil. Ben aldım eşimi 3. Gün Dr'a gittim kendimi biliyordum, eşim de şüphe duymuyordu ama içim rahat olsun, eğer bi sorun varsa erkenden bilelim diye gittim ben Dr'a. Keşke eşinize yalan söylemek yerine Dr'a gitmeyi düşünebilseydiniz. Bi de görümcenizin çarşaf istemesi midemi bulandırdı, eşiniz ben biliyorum diyebilirdi.

Benim de kanamam olmadı, ama benim esnek değilmiş hatta o gece bozulmuşta,benim bekaretimde kılcal damar yokmuş sadece, herkezde farklılık gösterir eşine yalan söylemen hiç hoş değil. Ben aldım eşimi 3. Gün Dr'a gittim kendimi biliyordum, eşim de şüphe duymuyordu ama içim rahat olsun, eğer bi sorun varsa erkenden bilelim diye gittim ben Dr'a. Keşke eşinize yalan söylemek yerine Dr'a gitmeyi düşünebilseydiniz. Bi de görümcenizin çarşaf istemesi midemi bulandırdı, eşiniz ben biliyorum diyebilirdi.
Esimin ona öyle demedıgını nereden biliyorsun acaba insanların neler yaşadığını nasıl bir ortamda nasıl insanların içinde bulunduğunu hiç bilemezsiniz ordan klavye uzerı harf harf basmak cok kolay. Yalan söylediğimi acık acık yazdım orada. Ayrıca esim bu konuda bana hic bısey soyleme gereginde bulunmadı. Sadece kafamı karıştırıyor dedim. Son olarak benim yapamadığımı sen yapmışsın ıyı de yapmışsın imkanın vardır gitmeye gitmişsin çözmüşsün bu kadar tsk ederim

bu ne saçma bir muhabbet arkadaşlar kadın psikolojik olarak mahalle baskısından dolayı şiddete maruz kalıyor sizde buna çanak tutuyorsunuz. yok doktora gidin falan ne kadar aşağılayıcı bir durum. artık 2020 ye geldik hala burda kadınlar doktora git kocanın aklında bir şey kalmasın bu ne ya
Güzel düşünmussun fakat esim için degil kendim için gitmek isterdim

Esimin ona öyle demedıgını nereden biliyorsun acaba insanların neler yaşadığını nasıl bir ortamda nasıl insanların içinde bulunduğunu hiç bilemezsiniz ordan klavye uzerı harf harf basmak cok kolay. Yalan söylediğimi acık acık yazdım orada. Ayrıca esim bu konuda bana hic bısey soyleme gereginde bulunmadı. Sadece kafamı karıştırıyor dedim. Son olarak benim yapamadığımı sen yapmışsın ıyı de yapmışsın imkanın vardır gitmeye gitmişsin çözmüşsün bu kadar tsk ederim
E siz yazmışsınız parmağını kesip gösterdi diye, ben uydurarak söylemedim. Ayrıca nasıl bi ortamda olursanız olun, anlınız ak yüzünüz pak olduğu sürece stres yapmanız gerekmez. Klavye üzeri harf harf yazmak kolay diyorsunuz da ben size tepki vermedim, sadece yaşadığınız durumun normal olduğunu anlatmak istedim. Evet eşine yalan söylemen hiç hoş olmamış dedim, senin dediğin gibi eşin sana hiç bişey söyleme gereği duymamış, buna rağmen "pedime kan geldi" dediğiniz için dedim hoş olmamış diye. İmkan derken anladığım şey, hastahaneye gidememe durumu mu?

Eşin öyle dediyse neden görümceye çarşaf gösterdiniz?
Eşiniz ağırlığını koyamamış, onu da geçtim siz bile koyamamışsınız. Benden öyle birşey isteyecek insanın alnını karışlarım ben. Ne çarşafı ne kanı kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ya.

Güzel düşünmussun fakat esim için degil kendim için gitmek isterdim
hiç gitmene gerek bence kendini bu strese duruma sokma kimseye bir borcun yok senin hayatın sen kendini biliyorsun ya önemli olan mahalle baskısı içimizde arkadaşlar malesef o baskıyla bizde zaman zaman kendimize hayatı dar ediyoruz.

kız bari resmini koyma tanıyan biri felan okur şaşkın. kendini ele vercen

Benim de gelmedi hiç de kafama takmadım kendimden eminim yaşantım belli eşimin de en ufak bir iması sorusu hiç olmadı. Allah korkusu olan insanlarız çok şükür. Ayrıca doktorlar zarın esnekliği hakkında hiçbir yorum yapamıyorlar geçmiş gitmiş bi şey o yüzden kendinizi yormayın. Bu olabilen çok normal bir durum. Kanama olması farz değil

O gece kan gelmedi defalarca deneme ragmen psikolojimi bozdum. Görümcem geldi ertesi gun esim parmağını kesip damlattı ondan kurtulmak için herneyse atlattık sonra esime dedım ki ben ped koydum kan geldi dedim aklında kalmasın diye o da tm dedi ama hala içim rahat etmedi gidersem de ondan habersiz giderim cunku ben yalan söyledimmmm
Ohaaaa görünceye kan gostermek mi. 🤢🤮

Bizler bilgisizlikten çok sıkıntılar yaşıyoruz kapalı toplumuz. Ben de bilmiyordum. Ilk gece kanaması kadinkarin yüzde 50 sinde olmazmis zaten. Bende de olmadi. Zaten vajinismus sonrası 1 yılın sonunda birlikte olduk. Onda da kan gelmedi. Kan gelmemesinin nedeni ise benim zarımın çok esnek olması. Ayrıca zarlarda küçük delikler olur. Kiminde büyük delik olur penis oradan girer çıkar vs o yüzden hiç çekinme. Eğer eşin sorun etmiyorsa sıkıntı etme. Ediyorsa doktora gidin beraber. Doktor seni zor durumda birakmaz:KK66:

annem abalmı dogum yaparken yırtılmış zarı ,
kendıne güvenıyorsan sıkıntı yapma

ama senın yerınde olsam kocamla dr giderdim , o şüphe kocanın aklında hep kalacak

sen kendime güveniyorum diyosan konu kapandı. burda eşinide al doktora git diyenler olmuş şaka gibi gerçekten. bunun için doktora gitmek kadar bir kadını ne alçaltabilir. kocanında aklında şüphe varsa sana güvenmiyor demektir peki senin sana güvenmeyen bir adamla ne işin var? kızlık zarı dediğiniz olay kızları bebekken mikroplardan korumak için var olan bebeklikten sonra hiç bir işe yaramayan bir şey sizin sandığınız gibi anlamları yok yani.

Dehşet içinde okudum mesajı parmağını kesip görümceye göstermek mi ? 😮 10 ay ilişkiye giremedim tedaviyle ilişkiye girdim ne tedavi sırasında ne de ilk 3 ilişkide kan falan gelmedi eşim bir kez olsun sormadı soramaz da zaten.Sonrakilerde geldi kimi insanın doğumda kızlık zarı denen lanet olgusu(!) bozuluyor.

MrB arkadaşlar size 1 bucuk yıldır aklımı kurcalayan Bu sorumu acıklığa kavuşturmak için buradayım düşüncelerinize ihtiyacım var. Düğün gecesi kanama gelmedi neden böyle oldu bende anlamadım kendime güveniyorum. Evlenene kadar birlikteliğim olmadı kimseyle hala anlamış değilim doktora da gitmedim bunun için. Bi ben mi boyle oldum😕
afedersın de ben de fılmlerde carsafta avcum kadar kıpkırmızı kanı gorunce oyle bısey akcak sandım. ılk ılıskımde bı damla bıle kana benzer bısey gelmedı. pembe zarımsı bı parca dısında . herkesın bır olcak dıye bı kaıde mı var.. keske yalana dolana gırmeseydın.

Ya böyle oluk oluk kan gelmiyor ki zaten. Hani adet ilk başlarken akıntıyla karışık pembe bişey gelir ya hatta o kadar bile belli olmuyor. Ne bekliyorsunuz kova kova kan mı çıkacak. Görümceye göstermek ne ya hem de tövbe yarabbim.

O gece kan gelmedi defalarca deneme ragmen psikolojimi bozdum. Görümcem geldi ertesi gun esim parmağını kesip damlattı ondan kurtulmak için herneyse atlattık sonra esime dedım ki ben ped koydum kan geldi dedim aklında kalmasın diye o da tm dedi ama hala içim rahat etmedi gidersem de ondan habersiz giderim cunku ben yalan söyledimmmm
bunlar nasıl hayatlar ya:olamaz::olamaz: hiç mi kendinize saygınız yok? okurken utandım. kan görmeye ne meraklı insanlarsınız ya

MrB arkadaşlar size 1 bucuk yıldır aklımı kurcalayan Bu sorumu acıklığa kavuşturmak için buradayım düşüncelerinize ihtiyacım var. Düğün gecesi kanama gelmedi neden böyle oldu bende anlamadım kendime güveniyorum. Evlenene kadar birlikteliğim olmadı kimseyle hala anlamış değilim doktora da gitmedim bunun için. Bi ben mi boyle oldum😕
Bende de öyle olmuştu eşimle doktora gittik acaba olmadımı diye şüphe ettim doktor olmuş kan gelmeyebilir esnektir dedi bu kadar stres yapmayın kendinize güveniyorsanız böyle şeyler oluyor

X