İlk iki beta hcg değeriniz ve bat tarihiii

aabt98

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
77
18
Merhaba kızlar sanırım kimyasal gebelik yaşıyorum, bat'a ne kadar kala beta hcg yaptırdınız ve değerleriniz kaç çıktı ne kadar arttı? Sağlıklı gebelik mi?

2 gün önce kan verdim bata 5 gün vardı 11 çıktı bugün bata 3 gün var tekrar kan verdim sonucu bekliyorum fakat üç dört gündür adet sancısından hafif kramplarım var devamlı karnımda
Çok erken vermişsiniz kanı, adet geçmeden kan test yapmamak lazım kimyasal gebelikse haberimiz bile olmuyor çünkü test yapmasak.

Hamilelik belirtileri ve adet belirtileri aynı, bugün ve iki gün sonra vereceğiniz kan sonucu da önemli. Kanamanız gelirse zaten kimyasaldır

Çok erken vermişsiniz kanı, adet geçmeden kan test yapmamak lazım kimyasal gebelikse haberimiz bile olmuyor çünkü test yapmasak.

Hamilelik belirtileri ve adet belirtileri aynı, bugün ve iki gün sonra vereceğiniz kan sonucu da önemli. Kanamanız gelirse zaten kimyasaldır
Benm adetten önce sancım olmaz önce kanamam olur sonra sancım başlar sürekli başım dönüyor ve sancım da olunca test istedi doktorum öyle yaptırdım yani böyle çıktın sonuç🤦🏻‍♀️

Beta 2 çıkarsa hamile değilmi oluyor testte iki cizgi cikti ama kanda cikmadi bole olan varmi

İdrar testi en erken adet günü doğru sonuç verir, daha adetinize de 13 14gün var neden bu kadar erken yaptınız ki? Kanda bile en erken yumurtlamadan 10 12 gün sonra çıkıyor
Anladim arkadasim yapti ilk hamileligi 5 yillik evli foto atayimmi sonuclarin

Eklentiler

• IMG-20210626-WA0008.jpg
    IMG-20210626-WA0008.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 556
  • IMG-20210626-WA0038.jpg
    IMG-20210626-WA0038.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 812
Referans aralığına bakarsanız 10 ve üzeri çıkana kadar gebelik yok demek üzgünüm adeti geçerse tekrarlasın testi tekrar

X