İlk ilişki sonrası

Zombibaykus11

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
129
132
Herkese selam bana yardımcı olabilir misiniz bayanlar geçtiğimiz pazar günü ilk kez cinsel ilişkiye girdim kan geldi ikinci kez yaptığımızda daha çok geldi ama canım çok fazla yandı hiçbir zevk almadim sorum şu ki iliskiden sonra baktığımda ayna ile vajina sağ tarafım yara olmuş aslında yara demekte mantıksız sürtünmeden tahriş olmuş gibi kanama yok bu normalmi

Ekleme: sürtünmeden kastım ilişki yaşamak ayrıca aşırı terbiyesiz kadınlar var aramızda kadın kadına düşman yeni üyeyim konuyu yanlış yere açmışım ama dalga geçmek neden yani hepiniz seks profesörumusunuz

Son düzenleme:
Islanmadıysanız ondan bu kadar kanama olmuştur. Kayganlaştırıcı kullanın, korunmayı ihmal etmeyin. Zevk almıyor üstelik acı çekiyorsanız bu normal değil bence. Partneriniz sizi zorlamamıştır umarım.

Herkese selam bana yardımcı olabilir misiniz bayanlar geçtiğimiz pazar günü ilk kez cinsel ilişkiye girdim kan geldi ikinci kez yaptığımızda daha çok geldi ama canım çok fazla yandı hiçbir zevk almadim sorum şu ki iliskiden sonra baktığımda ayna ile vajina sağ tarafım yara olmuş aslında yara demekte mantıksız sürtünmeden tahriş olmuş gibi kanama yok bu normalmi

Ekleme: sürtünmeden kastım ilişki yaşamak ayrıca aşırı terbiyesiz kadınlar var aramızda kadın kadına düşman yeni üyeyim konuyu yanlış yere açmışım ama dalga geçmek neden yani hepiniz seks profesörumusunuz
Normal. Acı için anestol ve iyileşme için bepanthen kullanabilirsiniz. Bi müddet böyle çatlaklar olabilir.

Teşekkürler neden dalga geçiyorlar anlamıyorum Cidden çok kırıcı insanlar var
Boşver şekerim. Sen okeyin kayganlaştırıcısından al. Vajinan alışana kadar kullan ama abartma. Zaten sekse hazır olduğun zaman doğal bir kayganlık oluşuyor, vajinan alıştıkça kendi kayganlığın ile ilişkiye girmek kolaylaşacaktır. Bide ilk etapta kadın üstte pozisyon öneririm. Kolay geeeelsin.

X