İlk kayınvalide vakamı yaşadım 😳

Valla bu konularda ben de aynen sizin gibiyim. Yok yaşlı, yok fikri değiştirilemez dinlemem ben de. İlerde boşanma olayı olsa beni suçlayacaklar demek ki. Hepsini çat çat susturuyorum vallahi. Hiç de pişman olmuyorum. Hepsi de dikkat ediyor artık benim yanımda.

Kazen bey ne yapıyorsunuz, konu hortu falan :KK53:
Black93 hala küs mü kayinvalideniz? Kadın epey inat çıktı he, gelini yüzünden oğlunu silmeyi göze aldı. Pes.

Kazen bey ne yapıyorsunuz, konu hortu falan :KK53:
Black93 hala küs mü kayinvalideniz? Kadın epey inat çıktı he, gelini yüzünden oğlunu silmeyi göze aldı. Pes.
Tam olarak gelini yüzünden değil aslında. Oğlu kendi lafını dinleyip geline çemkirmedi diye. Otoritesi sarsıldı şehzade anası sultanıııııııın :KK70:

Tam olarak gelini yüzünden değil aslında. Oğlu kendi lafını dinleyip geline çemkirmedi diye. Otoritesi sarsıldı şehzade anası sultanıııııııın :KK70:
İşte ben de kayınvalide açısından yazdım. Yoksa kendi etti kendi buldu. Ama oğlundan daha az önemsediği gelininden sebep kalakaldı ya, onu diyorum. Berbat bir strateji olmuş. Tam oğluyla gelinini birbirine katacakken, küs kalan kendi olmuş ya. :KK53:

Arkadaşlar buradan yazayım herkese tek tek yazmış olmayayım..

Ben burada bir saygızıslık yaptığımı düşünmüyorum.. Hatta durumu gerçekten komik buluyorum.. Ben sadece dinliyordum uzaktan.. Sadece yok artık dedim.. Kayınvalidem bana saydırdı asıl herkesin içinde.. Saydırdı derken hakaret etmedi elbette ama bu da benim fikrimdi neden kabullendirmeye çalıştı..??

Ayrıca ben sadece zıt fikirde olduğumu belirttim.. Olayı uzatan ben değildim.. İki saat oğlu beni aldatsa benim boşanmaya hakkım yok gibisinden, çocuğum olduğu için katlanmak zorundayımından bahsetti..

Arkadaşlarının içinde madem bunu konuşmak istemedi o zaman 30 una dayanmış bana saçma sapan nasihatler ve düşüncemin çok ayıplı yanlış olduğundan dem vurup konuşmayacaktı.. En azından konuşmamalıydı..
Direk yok artık diye sert tepki koymab onu küçük dusurmek olmuş.

X