Müzik Dersleri İlk konser anılarım

AYN

SİDİKLİ
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.489
7
Selam arkadaşlar,bu topiğe ilk konserlerimizi anılarımızı yazalım,

gitar çalmaya başladıktan sonraki ilk konserimi iş arkadaşlarıma verdim ve beni çok mizansel bir şekilde dinlemeye glmişlerdi,hepsinin elinde kulak tıpaçları vardı:1shok:
2. konserimi ise kavınvalideme verdim ve o kadar çok beğendiki,bi baktım koltukta uyumuş:bbo:
3.konserimi de bahar gelsin ilk kk buluşmasında vericem,artık nasıl olduğunu yazarım sizlere

süpersin aynnnn....
ben ilk konserimi eşime vercektim ama evlenmekten vazgeçer diye vazgeçmiştim...:Roflol:
ikinci konserimi ninni söölemek suretiyle oğlusuma veriim dedim ama neden bilmem kıyametleri kopardı:Roflol:
üçüncüyü denemedim bile.....

Selam arkadaşlar,bu topiğe ilk konserlerimizi anılarımızı yazalım,

gitar çalmaya başladıktan sonraki ilk konserimi iş arkadaşlarıma verdim ve beni çok mizansel bir şekilde dinlemeye glmişlerdi,hepsinin elinde kulak tıpaçları vardı:1shok:
2. konserimi ise kavınvalideme verdim ve o kadar çok beğendiki,bi baktım koltukta uyumuş:bbo:
3.konserimi de bahar gelsin ilk kk buluşmasında vericem,artık nasıl olduğunu yazarım sizlere

4.konserini beraber verelim burda ayn ne dersin benim ilk olacak ama seni mahcup etmem merak etme sen çalarsın ben söylerim sesim güzeldir benim sayemde sende güzel bir konser vermiş olursun dimi ama:))))

bunu okumamışım bir insan kendiyle bu kadarmı barışık olur.
bayıldım vallahi.çok güldüm...

bunu okumamışım bir insan kendiyle bu kadarmı barışık olur.
bayıldım vallahi.çok güldüm...

yeşilcim güzel bir tespitte bulunmuşsun,gerçekten kendimle barışıkım:)
bu arada seninle tanışmak buraya kısmetmiş,seni tanımak istiyordum
sebebi ise Antalyalı olman:)k.validemler orda oturuyorlar ve her fırsatta geliyoruz

4.konserini beraber verelim burda ayn ne dersin benim ilk olacak ama seni mahcup etmem merak etme sen çalarsın ben söylerim sesim güzeldir benim sayemde sende güzel bir konser vermiş olursun dimi ama:))))

inan buna ihtiyacım var,karizmayı kurtarmak lazım dimi ama:)

Ben mütemadiyen konser veririm bunun ilki sonu yok.
1- Her sabah arabaya bindiğimde keyfim yerinde ise konserime başlarım eşim de teybi açmak sureti ile bana eşlik eder.
2- Gece oğluma ninnilerden bir potpori yaparım. Şu aralar repertuarım onun üzerine büyük bi ciddiyetle dinler zannumca uykusu kaçar. Çünkü susmadığım sürece uyumaz.
3- Elime bi defa gitar aldım hane geçmişte çalmışlığım var ya. Ses çıkaran herşeye ilgi gösteren oğlum kacacak delik aradı ve ben onu elimden bırakana kadar odaya girmedi.
4-Bi de arasıra eşime özel caz konserim oluyo tüm hanımlar gibi.
5- Eylemlerim devam edecek. Benim seray sever'den ne eksiğim var di mi:1yes2:

AYN ALEMSİN BE CANIM.
Bİ DÜŞÜNDÜMDE BİR ÇOK KONSERİM OLMUŞ BENİM.
AYIPTIR SÖYLEMESİ SESİM GÜZELDİR.
HATTA İLK KONSERİMİ DEDEMAN OTELDE VERMİŞTİM.
MEZUNİYETTE
ARKASIDA GELDİ...

:Roflol: Muhahahahha. Anam ne güldüm ne güldüm. Ayn konser anılarını bir kitap yapsan diyorum, ne satar ama haaaa.
Krdi senin gitar tutuşun bile ofsayttı yav. Güya hatun gitar kurslarına filan gitti. Silah zoruyla bize konser verirdi gaydirigubbak. Nasıl kaçacağımızı bilemezdik. :çok üzgünüm:

:Roflol: Muhahahahha. Anam ne güldüm ne güldüm. Ayn konser anılarını bir kitap yapsan diyorum, ne satar ama haaaa.
Krdi senin gitar tutuşun bile ofsayttı yav. Güya hatun gitar kurslarına filan gitti. Silah zoruyla bize konser verirdi gaydirigubbak. Nasıl kaçacağımızı bilemezdik. :çok üzgünüm:

KUZUCUM LA BU KRDİ UYUZU BANA ROMANSE ÇALIYOM DEDİ
ACABA SALLADI MI:)

Sallamanın alasını yapmış hemide Ayn . Geçmiş ola.:Roflol:

Hadi leyn kuzu kapama:mymeka: Çalıyordum eyi de çalıyordum. Hatta bi gün hiç unutmuyom birisi 'vay be gençlikteki aşklarımı hatırladım' dedi.
Bissürü arpej çalışmıştım. 1 yıl gittim üle az mı yapıyodum yapıyodum da sonra bıraktım. Artık elime almıyom bildiğim herşeyi de unuttum:çok üzgünüm:

Ayrıcana romance çalıyorum diil ayn en büyük idealim arpejle romance çalmaktı dedim tikkatli dinle:mymeka:
Öle sen gibi iki akor basıp çalıyorum demiyom ben neymiş samanyoluymuş üle samanyolunu ben notasız kulaktan çıkarttım bee hey yavrum hey siz kimle dans ediyonuz yav (Pek bi coşmuş gördüm kendimi)

Hadi be ordan. 1 yıl gitmişmiş. Niye gittin heee? Hoca yakışıklıydı da ondan. Sende aşksız deli divane dolanıyon sokaklarda. Bir umut gittin işte kursa. Yoksa bayıldığından filan değil herhalde. Pek bir kötü gördüm kendimi. Hehehehe:Roflol:

Kuzu iyi misin hoca mı yakışıklıydı:1shok:

Üle adamın Lüle Lüle saçları vardı taa belinden aşağı. Üle nazaman benim tipim öle adamlar oldu.

Yar saçların lüle lüle
Kuzum sana güle güle

Tercümesi atma kuzum daha fazla batıyon hadi canım hadi işimiz gücümüz var (Pek bi next gördüm kendimi:Roflol: )

ayn allah nasip ederse antalyaya geldiğinde görüşür bir toplantı yaparız sana özel.. toparlıyamazsak genede tanışırız .görüşmek üzere canım...

alaannn düdüğüü,melul bakışlı KRDİm la delüüü,bi samanyolumu çalıyoz dedik
kızım arenası nerdeyse bitirdimmm,
vals çalıyom
şükür senin hayalin olan romance yi çalıyom ama arpejsiz benimkisi,benimki bildinnn klasik:)

gelelim müzik hocanaaaaa;
kuzucum bu derki,hocam gitarla dans ediyodu ben burda bir beğenme kokusu aldımmm,
tabi o yılların şahidi olarak sen daha iyi bilirsin,beni işletir de işletir,bilmiyorum yaa:)

alaannn düdüğüü,melul bakışlı KRDİm la delüüü,bi samanyolumu çalıyoz dedik
kızım arenası nerdeyse bitirdimmm,
vals çalıyom
şükür senin hayalin olan romance yi çalıyom ama arpejsiz benimkisi,benimki bildinnn klasik:)

gelelim müzik hocanaaaaa;
kuzucum bu derki,hocam gitarla dans ediyodu ben burda bir beğenme kokusu aldımmm,
tabi o yılların şahidi olarak sen daha iyi bilirsin,beni işletir de işletir,bilmiyorum yaa:)[/
QUOTE]

Kuzu iyi misin hoca mı yakışıklıydı:1shok:

Üle adamın Lüle Lüle saçları vardı taa belinden aşağı. Üle nazaman benim tipim öle adamlar oldu.

Yar saçların lüle lüle
Kuzum sana güle güle

Tercümesi atma kuzum daha fazla batıyon hadi canım hadi işimiz gücümüz var (Pek bi next gördüm kendimi:Roflol: )

O zaman öyle demiyodun ama Krdicim, :Roflol:

X