İlk konum lütfen yardım edin......

feverrray9

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
4
1
33
merhaba yeni üyeyim burda herkese akıl veriyosunuz lütfen banada yardım edin :KK43: :KK43:
kızlar erkek arkadaşımla ayrılmıştık sorunlu bir ayrılık olmamıstı ama ben baya üzülmüştüm aklımdan da atamadım henüz son 3 haftadır arıyor du beni ama sık sık değil napıyorsun haftan güzel geçsin gibi . kızlar asıl bomba bugün dayanamayıp çat kapı evine gittim :KK43: bakınıyordum ısıkları yanık mı evdeler mi diye sonra bi ara vazgecip donmek istedim pat odasnın camında beliriverdi görünce çok sasırdı sevindi, gayet sıcak karsıladı özlemişim deyip sarıldı saçlarmı kokladı iç geçirdi. yarın musaıt olup olmadgımı sordu görüşelm çay içelim dedi bakarız dedim. güzel muhabbet ettik oturduk konustuk. kızlar bundan sonrası nasıl olur sizce ? bi umut varmıdır düzelir mi bişeyler :KK43: neler hissetiniz ne düşünüyorsunuz lütfen yorum yapın..

Ayrılık sebebine bi bakarım ben eğer aldatma küfür hakeretler darp vs yoksa sadece fikir çatışması varsa görüşmeni isterim ama şiddet aldatma varsa kesinlikle 40 defa düşün öyle adım at derim hakkında hayırlısı olsun canim

Mantik duye sebeb mi olkur arkadasim ,yasi sizden bayagi buyuk olayin detayi nedir ?

Ayrılık sebebine bi bakarım ben eğer aldatma küfür hakeretler darp vs yoksa sadece fikir çatışması varsa görüşmeni isterim ama şiddet aldatma varsa kesinlikle 40 defa düşün öyle adım at derim hakkında hayırlısı olsun canim
hayır aldatma küfür değil.. gelecek korkusu vardı..... ben aslında ondn br adım gelir mi görüşmek için arar mı sorar mı diye merak ediyorum...

Söylenicek herşeyi söylemişsin zaten doğru söze ne denir

Mantik duye sebeb mi olkur arkadasim ,yasi sizden bayagi buyuk olayin detayi nedir ?
şöyle ki benim istediğim geleceği bana veremezmiş.. Yani ben senn gectiğin yollardan cok onceden gectim benle mutlu olcgını düşünmüyorum demişti

X