İlk tüp bebek denemem

Allah sonunu güzel eylesin. Zor bir süreç sanırım eşinizde problem yok. Benim eşimin spermleri az ve zayıf maalesef bir daha ki tedavi için manen kendimi hazırlama sürecindeyim. Ne zaman olur bilemiyorum
Aminnnn..
Eşimin değerleri geçen sene düşüktü şuan iyi ama işte nasip olmadı henüz..
Dondurulmuş embriyo var mıydı sizin ?

Arkadaslar sürecin icine yeni giriyorum sisli memorialda tedaviye basladim ama icim hic rahat degil esimin morfoflijisi bozuk morfoflijisi bozuk olup da genetikte saglam embriyo olan oldu mu

Arkadaslar sürecin icine yeni giriyorum sisli memorialda tedaviye basladim ama icim hic rahat degil esimin morfoflijisi bozuk morfoflijisi bozuk olup da genetikte saglam embriyo olan oldu mu
Benim eşimde de sperm azlığı sorunu var. Bizim doktorumuz mikroenjeksiyon yöntemini uygun gördü. Türkiye’de de uygulanıyor hemen hemen her klinik bu yöntemi bu gibi durumlarda uyguluyor. Bildiğim kadarıyla sperm şekil bozukluğu ya da hareketliliği düşük olanlarda da bu tercih ediliyor. Yaşımız yüksek olduğu için (ben 36 eşim 46) benden 5 yumurta alındı. 4 yumurta döllendi. Tabi kaç tanesi sona ulaşacak salı günü öğreneceğim. Sonra da genetik teste gidecek. İstersen söylerim buradan da

Benim elimizde morfoloji çok kötüydü ve hamile kaldım sonucu düşükle sonuçlandı ama yine de hamile kalabildim. Umudunu yitirme.

Elimde Eylül 2023 skt li 1 adet gonal f, 1 kutu femara (18 adet var içinde), 7 adet fostimon 75 İÜ (fsh ampulü)( skt 2024) var. Ucretsiz isteyene vereceğim. Yer manisa merkez.

X