im yanyor.

E

EU3

Ziyaretçi
ne yazsam icimi nasil bosaltsam ne yapsamda herseyi duzeltsem.
o kadar doluyum ki o kadarkotu hissediyorum ki kendimi.
annem 25 yillik evliligini gozunu kirpmadan bitirdi.babamla kavga etmisler ve annem evden cikip gitmis tam 1 haftadir ne ariyor ne soruyor sadece birdaha donmeyeceigini soylemis.bu bir kavgadan kaynaklanan gidis degil tabi. yillarin 25 yilin birikimi.

babam perisan darmadagin surekli iciyor ve agliyor.intihar edeceiginden endiseleniyoruz.
cok kotuyum elimden hicbirsey gelmiyor.
ben onlardan uzak sehirde oturuyorum yanlarina gidemiyorum cunku calisiyorum.is yeri izin vermiyor.

5 yasindaki cocuk gibiyim agliyorum surekli annemle babamin ayrilmasi agirima gidiyor.:1no2:senağlamasenağlamasenağlama

canım ya allah hayırlısını versin.düzelirler belki.kaç yaşında insanlar.sen bu kadar üzme kendini.hasta olursun valla.dikkat et.ara sürekli , konuş.başka ne yapabilrisin bilemiyorum.

canım ya allah hayırlısını versin.düzelirler belki.kaç yaşında insanlar.sen bu kadar üzme kendini.hasta olursun valla.dikkat et.ara sürekli , konuş.başka ne yapabilrisin bilemiyorum.

amin insallah duzelirler demek isterdim ama annem asla donmiyecek biliyorum.senağlama
yillarca gitmek istedi ama bizler kucuguz diye gitmedi.
ama simdi 45 yasindan sonra neden neden surekli kafamda yargiliyorum.senağlama
annemin boyle birsey yapacaigini hic ummazdik.

canım belki de kızgınlıkladır.belki döner.belki böylesi daha hayırlıdır.senin yanına gelse bir süre .olmaz mı.

canım belki de kızgınlıkladır.belki döner.belki böylesi daha hayırlıdır.senin yanına gelse bir süre .olmaz mı.

annem hicbirzaman evini terk etmedi.donmiyecek bunu hepimiz biliyoruz.
donmiyecek biliyorum ve hicbirsey yapamiyorum..
annem bizlerin yaninada gelmez.
nerde oldugunu bile bilmiyoruz.senağlama
kucuk kiz kardesimi aramis sadece ve ben iyiyim beni merak etmeyin birdaha donmiyecem oldugum yerde cok mutluyum demis.

Cok üzüldüm canim ya...

Iste derler ya...bazen bir laf yillarin birkimini aynen bir bomba gibi bir patlatir annenin yaptigi gibi alir basini gidersin....belki cok önemsiz bir kavga önemsiz birsey oldu....ama annenin icinde sakladiklari ile bardak tasti muhtemelen....:çok üzgünüm:

Üzüldüm gercekten......ama bence bir müddet Annenizi rahat birakmaniz gerek...kafasini toplasin düsünsün tasinsin....Babanizlada konusun kendine ceki düzen versin...öyle icmekle aglamakla esini tekrar geri kazanamaz...

Keske elimizdekilerin kiymetini kaybetmeden anlasak....keske...

Umarim yine birlesirler sirincim....insallah:Saruboceq:

biraz ayrı kalmak belki daha iyi olacaktır onlar adına

belki birbirlerinin kıymetini anlıycaklardır bu ayrılıkla

ikisininde üzerine gitmeyin bence

bazen ayrı kalmakta iyi geliyor evliliklerde

hayırlısı olsun inşallah

Cok üzüldüm canim ya...

Iste derler ya...bazen bir laf yillarin birkimini aynen bir bomba gibi bir patlatir annenin yaptigi gibi alir basini gidersin....belki cok önemsiz bir kavga önemsiz birsey oldu....ama annenin icinde sakladiklari ile bardak tasti muhtemelen....:çok üzgünüm:

Üzüldüm gercekten......ama bence bir müddet Annenizi rahat birakmaniz gerek...kafasini toplasin düsünsün tasinsin....Babanizlada konusun kendine ceki düzen versin...öyle icmekle aglamakla esini tekrar geri kazanamaz...

Keske elimizdekilerin kiymetini kaybetmeden anlasak....keske...

Umarim yine birlesirler sirincim....insallah:Saruboceq:

EVET KESKE ELIMIZDEKILERIN KIYMETINI KAYBETMEDEN ANLASAK....senağlama

annenizin içine biriken cok seyler var demekki insanlar bu birikimi bir anda atar ve kötü
olur sonucu ama bu birazda babanızın elinde hiçbir kapı acılmıcak gibi deildirr
zamana bırakmak gerekir ve o birikimleri kırıklıkları tamir etmek gerekir o zamanda İnşallah düzelirr....

annenın belkıde böyle bır ara vermeye ihtıyacı vardır ...
yanı boşanmak değildır belkı amacı sadece kafasını dınlemek te ıstemıs olabılır..
bunu hepimiz ısterız dediğin gıbı 25 yıl çok buyuk bır zaman belkı bıraz desarj olmak adına ara vermıştır..
herşey hayırlına bağlansın...
sabır dılıyorum canım...

sevgıler

INSALLAH bosanmaz ama hic sanmiyorum annem o evde cikti birdaha asla donmez.
cok kararli bir insandir.
cok uzuluyorum cok 25 yillik fedakarliklar pismanliklar kavgalar gurultuler herseyi asti ama en sonunda pes etti.
bence degmezdi bu yastan sonra ayrilmaya.
geri donsun istiyorum.

Cidden çok üzüldüm. Ama sanırım anneni de babanı da kendi hallerine bırakmanda fayda var. Sonuçta koca insanlar, yılların birikimi anneni ne hale getirdi ki bu hale geldi kadıncağız.
İnşallah her şey bir an önce hallonulur.

Cidden çok üzüldüm. Ama sanırım anneni de babanı da kendi hallerine bırakmanda fayda var. Sonuçta koca insanlar, yılların birikimi anneni ne hale getirdi ki bu hale geldi kadıncağız.
İnşallah her şey bir an önce hallonulur.
o kadar cok sey varki hepsi anlatilmiyor .
dile gelmiyor.sadece susabiliyorumm ve agliyorum.
cunku kendi sorunlarim vardi ve gelecek haftasonu annemle babamla konusmaya gidecektim.
inanamadim annemin gittigine inanamadim.

inşallah düzelirler canım sıkma canını böyle kendine de zarar verirsin biraz zamana bırak babanla konus onu sakinleştir onunda ihtiyacı vardır sana.. ama benim dikkatimi bişi cekti kızkardeşini arayıp ben oldugum yerde mutluyum demiş acaba baskası mı var yoksa merak etmeyin diye mi öyle dedi

inşallah düzelirler canım sıkma canını böyle kendine de zarar verirsin biraz zamana bırak babanla konus onu sakinleştir onunda ihtiyacı vardır sana.. ama benim dikkatimi bişi cekti kızkardeşini arayıp ben oldugum yerde mutluyum demiş acaba baskası mı var yoksa merak etmeyin diye mi öyle dedi

yok oyle birsey yok dedigi yer kadin siginma evi..senağlama

evinden ayrılsın da nerde olduğunu da söylese keşke.. bu kadar merak ettirmese sizi daha iyi olur.. demek ki çok dolmuş gerçekten, biraz kafasını toplasa daha normal davranacaktır..
telefonda filan konuşuyor musunuz?

EVET KESKE ELIMIZDEKILERIN KIYMETINI KAYBETMEDEN ANLASAK....senağlama

Ne kadarda üzülme desem fayadasiz....tabikide üzülüyorsun....lakin sunu unutmaki bazen ayrilmak iki taraf icinde en hayirlisidir....ister 5 yil sonra ister 25 yil sonra...ne kadar yasayacagimiz bellimi? :nazar:

Demek ki artik bünyesi kaldiramiyor annenin demek ki o kadar dolmus ki kadin siginma evine gidecek kadar gözünü karartmis......

Hem diyelimki en kötü ihtimal bosandilar allah yinede göstermesin....ne olacak ki be güzelim? Dünyanin sonumu? Yine Anan anadir babanda babandir....degisen tek sey ayni evde evli bir cift olmicaklar!:kahve:

Bunu sana annesi ve babasi 30 yil sonra bosanan biri diyor.:nazar:

yok oyle birsey yok dedigi yer kadin siginma evi..senağlama
off canım yaa orda ne kadar rahat olabilir ki hiç mi ikna edemezsiniz bukadar kötü ne sorun olmuş ki 25 yıldan sonra dayanması cok zor olur ikisi içinde.. bir araya getirip bir kez konusmalarını saglanasanız belki son bi umut düzelme ihtimalleri olur..

evinden ayrılsın da nerde olduğunu da söylese keşke.. bu kadar merak ettirmese sizi daha iyi olur.. demek ki çok dolmuş gerçekten, biraz kafasını toplasa daha normal davranacaktır..
telefonda filan konuşuyor musunuz?
[/QU

evet ogrendik canim kadin siginma evindeymis ama adresini veremez vermiyor .

Ne kadarda üzülme desem fayadasiz....tabikide üzülüyorsun....lakin sunu unutmaki bazen ayrilmak iki taraf icinde en hayirlisidir....ister 5 yil sonra ister 25 yil sonra...ne kadar yasayacagimiz bellimi? :nazar:

Demek ki artik bünyesi kaldiramiyor annenin demek ki o kadar dolmus ki kadin siginma evine gidecek kadar gözünü karartmis......

Hem diyelimki en kötü ihtimal bosandilar allah yinede göstermesin....ne olacak ki be güzelim? Dünyanin sonumu? Yine Anan anadir babanda babandir....degisen tek sey ayni evde evli bir cift olmicaklar!:kahve:

Bunu sana annesi ve babasi 30 yil sonra bosanan biri diyor.:nazar:

tabiki yine annem anne babam baba bosansalar bile.
ama ben zamaninda anneme gel gidelim babami birak artik cekme dedigim zamanlar olmaz oyle sey derdi.o zamanlar hic kendine guvenmiyordu.
hepimizin evden ayrilmasini beklemis sanirim.
senağlamakendimi cok kotu hissediyorum.........

off canım yaa orda ne kadar rahat olabilir ki hiç mi ikna edemezsiniz bukadar kötü ne sorun olmuş ki 25 yıldan sonra dayanması cok zor olur ikisi içinde.. bir araya getirip bir kez konusmalarını saglanasanız belki son bi umut düzelme ihtimalleri olur..

annem babamla birdaha asla araya gelmez.
okadar cok sey yasadiki annem.
hayati roman olur.
hep bizler icin cocuklari icin dayandi.annem uzun sure tedavi gordu.ruh ve sinir hastaliklari hastanesinde.
yani yasadiklari sey kucuk olaylar degildi.
hepsinin birikintisi ortaya cikti ve kendini birakti .senağlama

X