imdat karnım yamuldu

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
923
16
41
kızlar dün karnım yamuldu sol taraf çökük gibi kaldı sağ taraf şişti bi arkadaşım bebek sağa yatmıştır dedi ama ben gece çok zorlandım gene dönerken sabaha kadar kabus gördüm bu hep böyle mi olacak yAAAAAAAAAAAAAA korkunç
(29+0)
 
E

esnelay

Ziyaretçi
merak etme arkadasının dedıgı gıbı olmustur ılerleyen haftalarda yerı daraldıgı ıcın karnının bos kalan kısmınıda ellerı ve ayaklarıyla dolduracak tabı bu arada daha cok pozısyon degıstırecek bır bakarsın yarın sabah karnın beybolz topu yutmussun gıbı upuzun olmus.daha cok sasırtacak senı yanı ılerleyen zamanlarda yerı daraldıkca senıde yamultacak rahat yatabılmen ıcın o ne tarafa sırtını yasladıysa o tarafa dogru yatman yoksa rahat uyuyamazsın (tecrubeyle sabıttır)Allah bır avazda kurtarsın canım..a.s.
 

TK646

Guru
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
971
4
Süperr yaa teşhis yamuldu ha. :)))
Beniim sağ taraf kubbe gibi sol bomboş kazaklardanda belli ama baştan beri bööle arada bi sola geçiyo...
 

Begum84

KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
1.086
1
38
ya arkadaşlar benimde karnım üstünde yan kaburgalarımın orada yanma gibi bişey oluyor.Kaburgalarm acıyo resmen arada..Sizdede oluyomu?
 

kxoxpxuxklxuxkahve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
79
1
ya arkadaşlar benimde karnım üstünde yan kaburgalarımın orada yanma gibi bişey oluyor.Kaburgalarm acıyo resmen arada..Sizdede oluyomu?Evet bende de oluyor o. bazen sanki ciğerlerime bir çubuk saplanıyomuş gibi ağrı hissediyorum. Son bir haftadır da miğdemde ekşime ve yanma olmaya başladı. Yemek yemeye korkar oldum.
 

mertece

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
126
0
Merhaba benim kızımda hep sağ tarafımda tor top duruyor,sol tarafım bomboş...Yatmak zor ama daha ilerleyen haftalarda daha zor günler bekliyor,,,,,Sağlıklı olsunlarda yeter...:emir_bebek:
 
C

CAKIR39

Ziyaretçi
benimkide tam poposu göbek deligimin hizasinda oldu delik kocaman poposunla ittire ittire :eek:))

benimde sol taraf bos gibi orda sirti var kafa asagida ayaklar saga dogru uzatmıs sag taraf yirtildi zaten ayaklar yüzünden ufak ufak!
 

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
1.489
12
36
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ayyy bi alemsin kız nıye korktun benım heppp oluyo sol tarafımm kocaman sag tarafım bos kalıyo oglum hep gezıto korkma canımcım daha sekılden sekle gırer karnın hele tekmeledıgı zaman karnım dahada komık oluyo:nazar::nazar:
 
C

CAKIR39

Ziyaretçi
ne güzel ya kıpırdanması falan aksıne kıpırdanmadıgı zaman allah allah nıye kıpırdanmadı bu cocuk dıye ınsan endıselenıyo! gün gectıkce tekmeler sertlesıo allah hepımıze sabır kolaylık versın :eek:)
 

alize_13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2008
634
3
ya arkadaşlar benimde karnım üstünde yan kaburgalarımın orada yanma gibi bişey oluyor.Kaburgalarm acıyo resmen arada..Sizdede oluyomu?

bende de oluyo oturuşundan kaynaklanıyordur öle olunca ben sırtımı dikleştiriyorum sende öle yap ayrıca doktoruma da sordum normal dedi kaburgalar iç organları sıkıştırıyo ondan
 

minikkuzum

4 erkeğim ve ben:))
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
1.449
45
kızlar benimkiler ikiz kimin eli kimin cebinde belli olmuyor benimki de yamuk neremiz düzgün ki zaten artık sırnaşık şey
 

cemredeniz

Hiçbişeyim..
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
10.213
295
genelde sagd aoluyorlar ztn benımde öyle yamuk yumuk oluyorr yavruşumun yerı daraldı ıyıce artık