imdat karnım yamuldu

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
923
16
43
kızlar dün karnım yamuldu sol taraf çökük gibi kaldı sağ taraf şişti bi arkadaşım bebek sağa yatmıştır dedi ama ben gece çok zorlandım gene dönerken sabaha kadar kabus gördüm bu hep böyle mi olacak yAAAAAAAAAAAAAA korkunç
(29+0)

merak etme arkadasının dedıgı gıbı olmustur ılerleyen haftalarda yerı daraldıgı ıcın karnının bos kalan kısmınıda ellerı ve ayaklarıyla dolduracak tabı bu arada daha cok pozısyon degıstırecek bır bakarsın yarın sabah karnın beybolz topu yutmussun gıbı upuzun olmus.daha cok sasırtacak senı yanı ılerleyen zamanlarda yerı daraldıkca senıde yamultacak rahat yatabılmen ıcın o ne tarafa sırtını yasladıysa o tarafa dogru yatman yoksa rahat uyuyamazsın (tecrubeyle sabıttır)Allah bır avazda kurtarsın canım..a.s.

Süperr yaa teşhis yamuldu ha. :)))
Beniim sağ taraf kubbe gibi sol bomboş kazaklardanda belli ama baştan beri bööle arada bi sola geçiyo...

ya arkadaşlar benimde karnım üstünde yan kaburgalarımın orada yanma gibi bişey oluyor.Kaburgalarm acıyo resmen arada..Sizdede oluyomu?

ya arkadaşlar benimde karnım üstünde yan kaburgalarımın orada yanma gibi bişey oluyor.Kaburgalarm acıyo resmen arada..Sizdede oluyomu?

Evet bende de oluyor o. bazen sanki ciğerlerime bir çubuk saplanıyomuş gibi ağrı hissediyorum. Son bir haftadır da miğdemde ekşime ve yanma olmaya başladı. Yemek yemeye korkar oldum.

Merhaba benim kızımda hep sağ tarafımda tor top duruyor,sol tarafım bomboş...Yatmak zor ama daha ilerleyen haftalarda daha zor günler bekliyor,,,,,Sağlıklı olsunlarda yeter...:emir_bebek:

benimkide tam poposu göbek deligimin hizasinda oldu delik kocaman poposunla ittire ittire :eek:))

benimde sol taraf bos gibi orda sirti var kafa asagida ayaklar saga dogru uzatmıs sag taraf yirtildi zaten ayaklar yüzünden ufak ufak!

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ayyy bi alemsin kız nıye korktun benım heppp oluyo sol tarafımm kocaman sag tarafım bos kalıyo oglum hep gezıto korkma canımcım daha sekılden sekle gırer karnın hele tekmeledıgı zaman karnım dahada komık oluyo:nazar::nazar:

ne güzel ya kıpırdanması falan aksıne kıpırdanmadıgı zaman allah allah nıye kıpırdanmadı bu cocuk dıye ınsan endıselenıyo! gün gectıkce tekmeler sertlesıo allah hepımıze sabır kolaylık versın :eek:)

bende de oluyo oturuşundan kaynaklanıyordur öle olunca ben sırtımı dikleştiriyorum sende öle yap ayrıca doktoruma da sordum normal dedi kaburgalar iç organları sıkıştırıyo ondan

kızlar benimkiler ikiz kimin eli kimin cebinde belli olmuyor benimki de yamuk neremiz düzgün ki zaten artık sırnaşık şey

genelde sagd aoluyorlar ztn benımde öyle yamuk yumuk oluyorr yavruşumun yerı daraldı ıyıce artık

X