İmplantasyon= Yerleşme kanaması

Rabisscyln

Bu göbüşde de artık bir bebiş büyüyoooor :D
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
4.369
2.659
Hanımlar yardımcı olun lütfen nereye sorsam tam cevap alamadım kimisinde oluyor kimisinde olmuyor...

Yerleşme kanamanız nasıl oldu..?
Ne kadar oldu...?
Ne zaman oldu...?

Yardımcı olursanız sevinirim bu bilgiye çok ihtiyacım var :anne::anneadayı::dua::dua::KK49:

Hanımlar yardımcı olun lütfen nereye sorsam tam cevap alamadım kimisinde oluyor kimisinde olmuyor...

Yerleşme kanamanız nasıl oldu..?
Ne kadar oldu...?
Ne zaman oldu...?

Yardımcı olursanız sevinirim bu bilgiye çok ihtiyacım var :anne::anneadayı::dua::dua::KK49:
Benim reglime 2 gün kala başlamıştı. 10 güne yakın sürdü desem yeri. Ama kahverengi lekelenme şeklinde. 1 pedi bile doldurmadı günlük. Yine de inanılmaz sancım vardı adet sancısı gibi. Hatta dedim düşük yapıyorum kesin. Çok şükür hiçbişey olmadı.

Benim reglime 2 gün kala başlamıştı. 10 güne yakın sürdü desem yeri. Ama kahverengi lekelenme şeklinde. 1 pedi bile doldurmadı günlük. Yine de inanılmaz sancım vardı adet sancısı gibi. Hatta dedim düşük yapıyorum kesin. Çok şükür hiçbişey olmadı.
Benimde. 28 şubattı 26 sında öğlen pembemsi leke geldi daha sonra kahve rengiler oluştu azar azar.
Dün artmıştı bugün azalmaya başladı hafifde açık kırmızıya yakın lekeler var.

Ne zaman test yaptın peki ?

Evet canım bunu bildiğimden olmadığı ay allahım sen büyüksün ne zaman hayırlıysa o zaman ver diyerek denemeye devam ediyorum.

Ama naparsın işte insan ister istemez heyecanlanıp daha çok ümitleniyor

Verir hayirlisiyla insallah yeter ki stres yapma stres olunca daha da zorlasiyor bence :)

Benimde her ay düzenli gelen adetim 4 gün önce yani 21. Gün geldi ve normalde olan adetimin çeyreği bile değil açık kırmızı ve kahverengi idi rengi.ve sanki rahmimin orda sırt üstü yatınca pıt pıt nabız gibi atan bişey var.ne ola ki:)bilemedim test yapmaya da korkuyorum ama icimden bi ses yapmam gerektiğini söylüyor.

Benimde her ay düzenli gelen adetim 4 gün önce yani 21. Gün geldi ve normalde olan adetimin çeyreği bile değil açık kırmızı ve kahverengi idi rengi.ve sanki rahmimin orda sırt üstü yatınca pıt pıt nabız gibi atan bişey var.ne ola ki:)bilemedim test yapmaya da korkuyorum ama icimden bi ses yapmam gerektiğini söylüyor.
Ben ilk lekenin geldiği gün yaptım negatif çıktı bazen doğru olmayabiliyor.

Benimde aynen kahverengi ve açık kırmızıya yakın..

Yoğunluğu nasıl senin lekeylemi başladı?

Ben ilk lekenin geldiği gün yaptım negatif çıktı bazen doğru olmayabiliyor.

Benimde aynen kahverengi ve açık kırmızıya yakın..

Yoğunluğu nasıl senin lekeylemi başladı?
Benim 21 şubatta başladı ve 24 ünde bitti normalin çeyreği kadar bile yoktu 3 gün sürdü.yani normalde günde 3 4 ped değistirirdim ama bir pedin çok küçük bir kısmı oldu.3 gün sürmesi kafamı karıştırdı.yani üzerinden 4 gün geçti varsa bisey çıkar sanırım

Benim 21 şubatta başladı ve 24 ünde bitti normalin çeyreği kadar bile yoktu 3 gün sürdü.yani normalde günde 3 4 ped değistirirdim ama bir pedin çok küçük bir kısmı oldu.3 gün sürmesi kafamı karıştırdı.yani üzerinden 4 gün geçti varsa bisey çıkar sanırım
3 günün toplamı mı yarım ped kadar dı canım senin ?

Normalde kaç gün sürüyordu adetin?

Benim evlenmeden önce 3ile 4 gün arasındaydı evlendikden sonra 5-6 günü bulduğu oluyor.

Eğer bugün yada yarın sabah biterse benimki kan testi vermeyi planlıyorum

Benimde. 28 şubattı 26 sında öğlen pembemsi leke geldi daha sonra kahve rengiler oluştu azar azar.
Dün artmıştı bugün azalmaya başladı hafifde açık kırmızıya yakın lekeler var.

Ne zaman test yaptın peki ?
Ben reglime 4 gün kala idrarda pozitifi gördüm 3 gün kala kanda baktırdım 67 idi. Şüpheniz varsa bir idrar testi yapabilirsiniz bence

Ben reglime 4 gün kala idrarda pozitifi gördüm 3 gün kala kanda baktırdım 67 idi. Şüpheniz varsa bir idrar testi yapabilirsiniz bence
Ayyy yaptım 26 da yapmaz olurmuyum hiç ama orta tek çizgi çıktı.Ben yinede emin olamadım hafif kanamamda olduğu için kan testi yapmak istemedim yanlış olur diye.

X