İmza parfümü arıyorum öneri ve ya kullandıklarınız

blckroseimmortl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
60
25
Şuan kullandığım zara femme. Artık designer parfümüne geçmeyi düşünüyorum. Aradığım özellikler çok kalıcı olması yasemin vanilya notaları beğeniyorum. Şekerli hiç sevmem kadınsı ve hafif fresh isterim. Önerilerinizi bekliyorum. Bunların haricinde kullandıklarınız da olur.

Çok kalıcı kriterini karşılar mı bilmem ama Bvlgari Jasmin Noir deneyebilirsin.

Konuyu okudum direk parfumlerimin kraliçesi bvlgari jasmim noir aklima geldi ve ilk yorum ilk onerilen koku😍 bunun muadillerini basaramiyorlar ama orjinal havasini hic vermiyor onuda belirteyim.

Şuan kullandığım zara femme. Artık designer parfümüne geçmeyi düşünüyorum. Aradığım özellikler çok kalıcı olması yasemin vanilya notaları beğeniyorum. Şekerli hiç sevmem kadınsı ve hafif fresh isterim. Önerilerinizi bekliyorum. Bunların haricinde kullandıklarınız da olur.
Lancome Trésor Midnight

Tom fordun Yasemin’li bir kokusu vardı jasmin rouge sanırım o bayagı guzel en yakın arkadaşım kullanmasa ben alırdım

en sevdiğim kokularım yasemin kokulu olanlar, mis gibi tertemiz kokuyorsunuz...LCW de bulabilirsiniz hatta şu an indirimde görünüyor...bu arada LCW deki tüm parfümleri öneririm tarzınıza uygun çeşit çeşit parfüm var. Benim severek kullandığım parfüm linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
Genç birisin sanırım. O yüzden önerim Ralph Lauren Ralph. Çok fresh, taze, meyve özlü, çekici bir koku

Zara Femme yıllardır imza parfumum ve oneririm

X