İnsan annesinden soğur mu ....

hepiyilikle06

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
42
29
Eşim askerde ben kendi ailemın yanında kalıyorum 2 kardeşiz zaten konu işe bi evlat annesinden soğur mu ben soğudum galiba .. 24 yaşındayım 6 aylık bi oğlum var uyku konusunda baya sıkıntılıyız sabah uyudu tam yatagına yatırıyorum anmem mutfaktan bagırıyor odandakı camasırları topla diye söylenip duruyor onun sesine oglum uyandı zaten aramız bozuktu dünden iyice sinirlendım artık tartıştık nefret ediyorum şu kızdan dedi.. Aslında asıl konu buda degil içimde öyle bi öfke biriktirkş artık annem 8 sene önce bi cemaate katıldı ya düşünsenize hiç tanımadıgımız bi kadının tabi onun cemaate vekili oluyor kucuk oglunu birsürü fotografı var annemın telınde benım bebegimin magnetini watsapda profıl yaptı annem watsapda yaptım gerek yok diye galerisinden silmeye kalktı o kadının cocugunun benım çocuğumdan daha cok fotoğrafları var . Babam sorduğunda vekili ayse mi cocukların mu diye onun yeri ayrı çocuklarımın yeri ayrı diyor böyle bir cevap olabılır mı sen cocuklarını o kadınla nasıl kıyaslayabılıyorsun zamanında hizmet için cemaat evleri için o kadar kermeslere gitti temızlıklere ögrenci evlerini hizmet diye temizliyorlardı o vekıller karı koca calıstıkları halde durumları iyiyken bile halılarını yıkamalar evlerını temızlemeler ama şuanda başka bir yere taşındık 2 senedir bize gelince yaptıgı hersey zoruna gidiyor istemeyerek yapıyor iki yemek hazırlıyor bi pazara gidiyor onda bile sinirlenıypr geriliyor zamanında niye böyle değildi... bazen bana karşı o kadar sevgisiz geliyor ki cemaatindeki vekil kadını Canımın Canı diye kaydetmiş hey allahım sadece kendınden soğuttu ......

Annen ev iyisi degil el iyisi. Elaleme yaranmaya calisiyor. Sen neden kendi evinde kalmiyorsun? Tek basina cocugunla yasayacak gelirin yok mu?
Aslında artık var eşim ücretli askerlik yapıyor maaş alıyor ama evim doğuda virüsten dolayı ıstesemde gidemem şuanda da normalde o evde daha dogalgaz ve sıcak su yok burda ailemle rahat olurum diye düşünmüştük ...

Evim doguda bebişim 6 aylık bu virusten gidiş geliş yok suanda bide ev yeni o yuzden hala sıcak su dogalgaz yok malesef
Üzüldüm:/ Allah sabır versin. Sayılı gün çabuk geçer 🙏 çok muhatap olmamaya çalis... Evine döndüğünde iletişimini kes. En azından canın sıkılmaz

Bi anne evde kendi kızını nasıl sığıntı gibi yaşatır aklım almıyor.Kendi evinize gidin.
Eşimin askerliği temmuzda bitiyor inşallah dedigim gibi evim doguda bide dogalgaz ve sıcak su yok suanda burda rahat olurum diye düşündüm hep ama sanırım yaptıklarım sayesinde durabılıyormusum oda olmasa hiç barınamazmısım ..

Bi anne evde kendi kızını nasıl sığıntı gibi yaşatır aklım almıyor.Kendi evinize gidin.
En yakın zamanda gidicegim inşallah zaten artık hissediyorum sanki benı kullanıyormuşum gibi internetten birsey istedigi zaman yanıma gelme iyi iyi konuşma dışardaki borcunu ödetmeye gelince iyi gibi o cemaatınden 1 bile aramadı torunun oldu hayırlı olsun diye ama demk kı daha değerliler iste

O dediginiz grubu biliyorum. O gruba katılanların da zerre akli olduğunu düşünmüyorum. Anneniz daha çok kurban olur onlara. Bence ilişkinizi azaltın
Evet 2 sene oldu ordan taşınalı annemler artık görmüyor ama kafa hala orda kalmış zaten ne zaman bu işlere girdi benı kendınden soğutmaya başladı telefonda onların kermes vs. Seylerini paylasır gel beraber biz bi fotoğraf paylasalım desem yok onlar görür ya ondan... arkadası var kızıyla hergün paylasıyor söylüyorum aman onlarınkı yalandan hergun birbirini yiyor onlar diyor en azından burdan bakınca anne kız mutlu gibiler ....

Annenizinin psikolojisi bozuk o ayrı da sizin de derdiniz bu değil. Elaleme yapıyor bana da yapsın diye düşünüyorsunuz itiraf edin. Kadının kendi tasarrufu ister yapar ister yapmaz. Evli barklı koca kadınsınız gidin kendi evinize kocanız askerde diye ailenizin evine niye gidiyorsunuz?

X