insan kaynaklarıyla ilgili bilgisi olanlar lütfen yardım edin

sare_m

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2014
7
0
Kızlar merhaba,
yeni mezun olmuş insan kaynaklarında yeni işe başlayacak birisi ortalama ne kadar ücret alıyor? iş görüşmesinde maaş beklentisine ne kadar söylenmeli lütfen bilginiz varsa paylaşın yardımınıza ihtiyacım var.

Bilgisi olanlar bu seneki maaş politikaları hakkında bilgilendirirse çok sevinirim, bekliyorum cevaplarınızı..

Bilgisi olanlar bu seneki maaş politikaları hakkında bilgilendirirse çok sevinirim, bekliyorum cevaplarınızı..

hangi pozisyonda başlayacaksınız o önemli.yani stajyerlik mi asistanlık mı uzman yardımcılığı mı.

şirket yada ofise göre değişir ama 800-1000 tl civarında olabilir.
hangi bölüm okumuştunuz?

merhabalar uzun bir süreden sonra iş hayatına geri döndüm ama bu sefer muhasebe değilde personel sorumlusu olarak çok tedirginim bu konuda yardımcı olabilecek var mı

merhabalar uzun bir süreden sonra iş hayatına geri döndüm ama bu sefer muhasebe değilde personel sorumlusu olarak çok tedirginim bu konuda yardımcı olabilecek var mı

neden tedirginsiniz ki sizin yerinizde olmak isteyen bir sürü insan var bence şimdiki pozisyonunuzun keyfini çıkarın :KK34:

neden tedirginsiniz ki sizin yerinizde olmak isteyen bir sürü insan var bence şimdiki pozisyonunuzun keyfini çıkarın :KK34:

o bölümde bir mesai harcamadığım için korkuyorum biraz da vede insan kaynakları neler yapmalı bunu tam olarak öğrenmek istiyorum görevimin hakkını vermek istiyorum bağlı olduğum bir müdürüm de yok

o bölümde bir mesai harcamadığım için korkuyorum biraz da vede insan kaynakları neler yapmalı bunu tam olarak öğrenmek istiyorum görevimin hakkını vermek istiyorum bağlı olduğum bir müdürüm de yok

girdiğiniz yer size bu konuyla ilgili eğitim veriri eğer büyük bi şirket falansa.vermiyorsa da bunla ilgili sertifika veren yerler var.

X