insana koymuyor değil,,,fena koyuyor...yönetici asistanları bakarmısınız?

coco_cambo

irem derici ağızlı kadın :)
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
2.462
2.503
arkadaşlar ben suan özel şirkette danısmanlık yapıyorum.aslında işe baslarken yönetici asistanının yanında ona yardım edıp işi öğrenmem gerekıyordu bu sekılde anlaştık patronla.ama sağolsun bana işi öğretecek arkadaş bana fotokopi makınası nasıl çalışır onu dahı öğretmedi tabırı caizse...muhatap olmuyor benımle..ayagını kaldırırım dıye :KK14: buranında başka yere tasınması ekıbın dagılma ıhtımalı var..bu yuzden benım yonetici asistanlık egıtımlerını almam gerek...2 yıla yakın çalışıyorum ınanın ayak ıslerını yaptırıyor sadece.4 yıllık uni mezunuyum gram ego yapmadım...benım ustum dedıgım işi öğretecek kadın lise mezunu.adaletıne turp sıktıgımın dunyası....pat diye işsiz kalmak istemıyorum sonucta bu kadına guvenmıyorum bana bişey öğrettıgı de yok...bana yönetici asistanlık eğitimi alabilecegım eğitim kurumları söylermisiniz..ya da nasıl bi yol izlemem lazım.bu arada istanbul avrupa yakasında yasıyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2203 gün geçti.

SUHAN

surgeon
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
31.802
36.406
iki yıl uzun bi süre değilmi....bide neden yönetici asistanının yardımına verildinizki.kız haklı iş öğretmemekte...amaç ne yani başka departman olsa anlarımda...muhasebe v.s

eLmayRa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.904
6.852
arkadaşlar ben suan özel şirkette danısmanlık yapıyorum.aslında işe baslarken yönetici asistanının yanında ona yardım edıp işi öğrenmem gerekıyordu bu sekılde anlaştık patronla.ama sağolsun bana işi öğretecek arkadaş bana fotokopi makınası nasıl çalışır onu dahı öğretmedi tabırı caizse...muhatap olmuyor benımle..ayagını kaldırırım dıye :KK14: buranında başka yere tasınması ekıbın dagılma ıhtımalı var..bu yuzden benım yonetici asistanlık egıtımlerını almam gerek...2 yıla yakın çalışıyorum ınanın ayak ıslerını yaptırıyor sadece.4 yıllık uni mezunuyum gram ego yapmadım...benım ustum dedıgım işi öğretecek kadın lise mezunu.adaletıne turp sıktıgımın dunyası....pat diye işsiz kalmak istemıyorum sonucta bu kadına guvenmıyorum bana bişey öğrettıgı de yok...bana yönetici asistanlık eğitimi alabilecegım eğitim kurumları söylermisiniz..ya da nasıl bi yol izlemem lazım.bu arada istanbul avrupa yakasında yasıyorum

Sizin üniversite mezunu olmanız 2 yıl boyunca sesinizi cıkarmadan ezilmenize engel olmamış maalesef. Bu işler böyledir işte, gözü acık olan işi kapar.

zeygur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
645
36
patronunla konuş bence, benim için uygun gördüğünüz departmanda 2.bir personel ihtiyacı yok sanırım, bana iş verilmiyor çünkü vs de. bana uygun daha verimli olabileceğim bir departmanda çalışmak isterim de. bu arada sen eğer gelişmiş değilse bilgisayar bilgini geliştir, excel, Word vs.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2554 gün geçti.

coco_cambo

Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
2.462
2.503
aynen cok haklısınız kızlar salaklıgımın kurbanı oldum.patronum babamın arkadası kurumsal bı yer değil...tanıdık dıye bsy demedım.ama patron dedı coco'ya işi öğret onu diğer subelere yollucaz dıye..ama bırak oğretmeyı yanına gıtıgımde bılgısayarın ekranını donduruyo..o derece kılll ya..yanında dursam bıle öğrenırım.kı ben patronuma dedım bu sekılde öğrenemem sonucta benım hıc anlamadıgım bılmedıgım sektor.muhasebe değil..o yuzden artık kurs bakmayı dusunuyorum ..daha once aklım nerdeydı dersenız yenı evlıyım haftasonu mesaılerım de yenı duzene gırdı o yuzden.

nehirnil111

Guru
Pro Üye
19 Ekim 2012
47.800
78.657
2 sene boyunca sadece ayak işlerini yaptırdı ve siz sesinizi çıkarmadan yaptınız öylemi anladım ben :KK19:geç bile kalmışsınız müdürünüze patronunuza söyleyin ezilmek için mi zamanınızı harcıyorsunuz üniversite mezunu insansınız başka güzel fırsatları bile kaçırdınız belkide bu şekilde :KK14:

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 559 gün geçti.

Umberlee

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
6.563
8.745
Müdürünüze olanları anlatın.
Kariyerinizin hiç kimsenin egosu altında ezilmesine izin vermeyin
Malum şimdi insanlar iyi niyeti aptallık sayıyor
Biraz beter olmakta fayda var

kirmizicilek16

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
3.380
1.220
33
her iş yerinde olur böyle tipler
ama 2 yıl uzun bir süre muhasebe işi de yapmıyorsunuz yönetici asis.yanına niye yardımcı verilsin ki ilk defa duyuyorum.
Kurslarla bu iş zor olur bence Muhasebeciyim ben de.
Ayağını kaydırırdım ben olsam :KK23::KK23::KK23::KK53:
siz de azıcık uyanık olun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 121 gün geçti.

coco_cambo

Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
2.462
2.503
patrona daha kaç kere söylerım bilmiyorum.iyi bir yer evet ama burdan cıksam yada cıkarılsam böcek gıbı ortada kalıcam..artık kimse 4 yıllık 8 yıllık mastır vs vs bakmadıgı ıcın iyiden iyiye sınırlerım bozuluyor.tanıdık diye bsy dıyemıyor ınsan.ama kadın resmen kullanıyor benı..ya aslında kendımı guya ezdırmem sanıyodum ama bu kadın gercekten bana psikolojık tacızde bulunuyor..o yuzden acılen yonetıcı asıstanlıgı egıtımı gormem lazım.ama nerden nasıl başlarım bılmıyorum..şimdide tekrar acıkogretımden büro yönetımını secıcem bizim bölümden bi cacık cıkmıyor cunki..hayat cok zormuş ..işin varken bile agız tadıyla hayatına devam edemıyosun..

SUHAN

surgeon
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Temmuz 2011
31.802
36.406
patrona daha kaç kere söylerım bilmiyorum.iyi bir yer evet ama burdan cıksam yada cıkarılsam böcek gıbı ortada kalıcam..artık kimse 4 yıllık 8 yıllık mastır vs vs bakmadıgı ıcın iyiden iyiye sınırlerım bozuluyor.tanıdık diye bsy dıyemıyor ınsan.ama kadın resmen kullanıyor benı..ya aslında kendımı guya ezdırmem sanıyodum ama bu kadın gercekten bana psikolojık tacızde bulunuyor..o yuzden acılen yonetıcı asıstanlıgı egıtımı gormem lazım.ama nerden nasıl başlarım bılmıyorum..şimdide tekrar acıkogretımden büro yönetımını secıcem bizim bölümden bi cacık cıkmıyor cunki..hayat cok zormuş ..işin varken bile agız tadıyla hayatına devam edemıyosun..

hangi bölüm mezunusun

eLmayRa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.904
6.852
Bir de böyle asistanlık işleri pek mezuniyete falan bakmaz. pratik zeka gerektirir. Bircok özelliği bir arada bulundurmanız lazım, öyle hafife alınacak bir iş değil.

Ben özel sektörden kamuya atanınca ismi lazım değil biri geldi yerime, ben de üniversite mezunuyum(aöf) diye kendini mühendislerle kıyaslar dururdu, benim yaptığım işin onda birini bile yapamazdı :KK70: Anca laf.

BenIpek

en sevdiğim....
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2009
33.160
17.603
Zaten 4 yıllık mezun olup da yönetici asistan yardımcısı olarak çalışmaya başlayıp da ego yapmadıysan sonrasındaki 2 yıl için yapmaman çok normal.
Özel sektörde kimse kimseye bir şey öğretmez. Herkes kendi yerini kendi bulur. Ve 2 yılda senin de bulman lazımdı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1351 gün geçti.

memleket_hasreti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
162
11
Sen 2 yil iyi dayanmissin ayni seyi bende yasadim 9 ay sabredebildim ciktim isten bana sadece fotokopi cektiriyodu 😝😜😛

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2468 gün geçti.

fundaserdar

Prensesim Abla Oluyor
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2012
241
15
halk eğitim merkezlerinde yönt asis. kursları var ordan üstünkörü de olsa bişeyler kapabilirsin sanırım bir araştır

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2054 gün geçti.

coco_cambo

Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
2.462
2.503
evet ..az gözum acık olsaymısım suan bu konumda olmazdım ne yzık ki...