insana koymuyor değil,,,fena koyuyor...yönetici asistanları bakarmısınız?

10 yıllık bir yönetici asistanı olarak...bu iş göründüğü kadar kolay değil ÖYLE OLSA ESKİ FİRMAMDA 1 SENE İÇİNDE 5. ASİSTAN OLDU DEĞİŞTİRDİKLERİ BEN 7 SENE ÇALIŞMIŞTIM ben hep kurumsal yerlerde çalıştım..çok ezildim..nelerle uğraştım yılmadım şuan kurt gibiyimdir:)bulunduğum yeri hakettim benim yanımada bir eleman verseler bende öğretmem çünkü kolay kazanmadım bu deneyimi ve inan armut piş ağzıma düş yok kimse bana birşeyler öğretmedi ben gözümü açtım öncelikle istersen üni mezunuyum egosundan kurtul bak bende üni değilim ama senin gibiler bana iş soruyor hayattaki en değerli şey tecrübedir...bunu unutma..üni mezunu olunca ceo olmuyorsun...

yazdıklarımı tam okuyamadınız sanırım...basında yazdım ünw mezunuyum dıye oyle ego sahıbı de degılım dedım..kii egom falan olsa iş begenmemezlik yapardım ..kaldı ki lıse mezunu olup fotokopi cekemem triplerine gren ınsanlar var.en azından ben çok gordum...kişilik meselesi öğretip öğretmemek...daha önceki kurumumda ben öğretmiştim mesela...sonra işten ayrıldım ve arkamdan söven yok ....:KK14:

Ben de özel bir şirkette yönetici asistanlığı yapıyorum ve çalıştığım şirket başka bir yerden buraya taşınmış. Ben burda işe başladığımda bana işi öğretecek kimse yoktu. Şirket yeni taşındığı için hiç bir düzen oturmamıştı, eski çalışma ortamından gelen insanlarda da olağanüstü bir rahatlık vardı. Kimse beni takmıyor kafalarına göre dalıyorlar patronun odasına, ben kimseyi tanımıyorum pozisyonu nedir önemli biri midir değil midir vs vs. :26: Her işi sora sora hata yapa yapa öğrendim ama öğrendim yani. 2 sene oldu ve kurdu oldum sayılır üstüm de olsa atar yapabiliyorum :KK52: Bence senin önündeki tek engel o kadının varlığı o olmasa sende bir şekilde öğrenirdin en azından kendi düzenini oturtur deneye yanıla bişeyler kapardın. Bu iş öğrenmekten çok pratik isteyen bi iş yani o sorumluluğu almadan teoride kalır tüm öğrendiklerin. Başarılar umarım üstesinden gelirsin :KK34:

evet malesef o kadın..ki bi çok dolap cevırmesıne ragmen ekmegıne mani olacak elımde malzeme oldugu halde Allah korkusundan karısmıyorum...bı de kul hakkıyla ugrasmak ıstemıyorum...zaten ön muhasebe kursuna dun burdakı yorumlardan gaz alarak kayıt oldum.bakalım daha neler yapabılırım ..cıdden hıc bı sey ogretmıyo.gumruk işlerı de oluyo mesela...gumrukten gelen gorevlıye soruyorum dusun :KK5: öyle öyle öğrenmeye calısıyorum merhametsız ınsanlarla çalışılmaz.senı tebrık ederım canım..daha guzel yerlerde oluruz ınsallah...

Ben menzun olduğunuz uni bolumunu ve bıde yönetici asistanı görev tanımı nedir ?? rica ediyorum.. Neden meslegınıze yonelmedıgınızı.. Kısısel hırs yapıp sıze bısey öğretmeyen malum kısıye ofkenız mı sıze bu meslegı sectıren bunun ayırdımını yapmak gerek oncelıkle..

Son düzenleme:
X