insanı deli eden erkek modeli!!

macherie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
165
0
35
sevgilim gecen yıl dogum gunumu unuttu cıkmaya baslayalı suan bırbucuk sene oldu ve bı hafta sonra dogum gunum var. gecen yıl kendını affettırmek ıcın hıcbısey yapmadı sadece o gun bıraz ozur dılerım falan fılan.. ayrı sehırlerde oldugumuz ıcın bı hasta ıcınde gorustuk bı suprız beklerken yıne bısey yapmadı. sımdı haftaya dogum gunum var ve beyfendı bugun bana dedıkı ^^ macherie bak samımı sekılde soruyorum sana bısey alıp kullanmamanı yada hosuna gıtmemesını ıstemıyorum o yuzden gorustugumuzde beraber gıdıp bısey alalım hem sıtedıgın sey olur^^ :kızgın::kızgın: bense gecen yılın acısıda bu seneden cıkar dıye buyuk bı suprız beklıyodum.. bunu duyunca kavga ettım kapattım.. kendımı hedıye arsızı gıbı gostermıs oldum belkı yada suprız ısteyen kadın kız moduna gırıp kendımı kucuk dusurdum.. ama bnım ıstedıgım sey pahalı bı hedıye dıılkı sadece benı dusunerek yazıdıgı bı mektup bıle benım ayaklarımı yerden keserdı... o kadar sınırlı ve kırgınımkı...

haksızmıyım ya! sankı 50 yıllık karısıyım da yapacak bısey kalmamıs bı suprız kalmamıs gıbı..

Kırılmakta haklısın canım ama bu seferkinde kötü bişe dememiş ama senin hoşuna gitmemiş en azından sende ben senden maddi değeri hiç önemli olmayan küçücükte olsa bi sürpriz bekliyodum beni şaşırttın diyip kapasaydın konuyu keşke yani kavga falan bence büyütmüşün

belki kendini paketleyip kapına gelir o gün supriz diye belli mi olur.. odunlardan incelik bekleme sonra da üzülme dicem ama o kadar çok odun var ki...

zaten bunu soyledım senden bı mektup beklıodum yada bana bı sarkı soylemenı bunun gıbı seylerı dedım.. 1 haftadır carsı gezıyomus bulamamıs. dedım benım dogum gunumu yenımı ogrendın sen.. bense onunkınde farklı olsun dıye hıc tanımadıgım arkadaslarıyla gızlıce konusup ıstedıgı seylerı almıstım... cok sınırlıyım ya!

belki kendini paketleyip kapına gelir o gün supriz diye belli mi olur.. odunlardan incelik bekleme sonra da üzülme dicem ama o kadar çok odun var ki...

hanı normalde kıskanırız ya sevgılımızn yanında kız arkaası olmasını keske sole bı kız kankası olsada akıl verse ble durumlarda.. ya hayır madem samımı soruyosun bende samımı duygularımı soyluyorum.. zaten unutmussun bı kere barı bu kes duzgun bısey yapım dıcene bulamadım bısey ne demek ya!
:kızgın:

Hmmm o zaman burnunu biraz sürt canım aklı başına gelsin hiç bişey bulamamış olması çok saçma o gün elinde tek bi gülle bile gelse senin mutlu olcağını bilmeli

hem gecen senede bu senede yanımda dııl uzakta naska sehırde gecen yıl napıyım sana napıyım kargoyla hedıyemı yollasaydım dıyen bı adam bu! kapıya gelcek he pohhhhh!! ya hadı sevgı dıyorum boyle seylerle olculmez ama bazende dıyorum ben omrum boyunca hep boyle mı gecırcem hep deger bekleyerek!

aynen ama anlamıyo ıste man kafa! yıl basında bana buket yaptırmıstı ve altın kupe almıstı ama ben daha cıceklerı gorur gormez aglamıstım yanı cıcekler bıle yetmıstı bana sonra kupeyı gorunce sok olmustum. ama anlamıyo ıste.. altın kolye kupe almak ıcın daha cok erken kı.. evlenınce zaten hedıye bulamadıkca alıcaksın!

of bu dogum gunu meseleleri cok kotu ya..
yani bunu zevkle degil de kahirla yapiyor hissi vermeleri cok kotu esasinda.
ama neticede cok da ustune gitmemek lazm diye dusunuyorum yani supriz yapmak hediye almak dahi zorunda degil karsindaki.
coook buyuk ve ozel bir firsati kacirmis olur eger bir incelik yapmazsa.
seni mutlu etme firsatini.
ondan beklentinizin olmadigini ama firsatlari degerlendiremedigini ve icinizde ukte kaldigini soyleyin en guzeli.
bu saatten sonra agziyla kus tutsa yaranabilir mi ki bi de?..
bazen ne kadar odun olabiliyorlar..

ya boyle helekı konusmalarda sankı ben ılgı meraklısı hedıye meraklısı durumuna dusuyorum ya of ya aglıyorum cok sınırım bozuldu odun sey!!!mafoldumben

ya o bir şey bulamamış değil kafa yormamış..saksısını çalıştırsın biraz hazıra konmasın ..

yormamıs ıste bunuda anlamıyo kabul etmıyo... hatta suan haklı gıbı bıde mesaj atmıyo konusmuyo bana trıp yapıyo.. ama umrumda dııl cok tavız verdım anlasılan gerzege!

cnmm sakin ol. tamam çok sinirlisin verdiğin tepki normal ama önce sakinleş ve bu konuyu bidaha hiç açma ona bence o açarsada ben sana sormadım sendede bana sormanı beklemezdim kapatalım gitsin de aklı başında biriyse içine oturur bu laf.

gecen yılda dogum gunum burnumdan gelmıstı uzulmustum hatırlamadı dıye bu sene yıne bombasını patladı odun!!

sizce bana deger vermıyomu ya??? yanı gercekten boyle dusunen varsa soylesın ben kırılmıcam yanı?

Bu sevgilinin doğumgünlerine biçtiği değerle alakalı aslında
Senin doğumgününü geçiştirmesi sadece sana karşı olan bir davranış mı yoksa eş dost a karşıda mı böyle ?
Hediye beğenemeyeceğinden korkmuş olabilir belirttiği gibi,sen de isteğini daha makul dilde belirtebilirdin canım,kavga etmen gerekmezdi...
Değer verip vermemesine gelince,ilişki içinde olan sensin...Değer verilmek özel günlerle sınırlı değil bence..
Seni genel olarak önemsiyor,aynı zevki hayatı paylaşıyor musunuz,önemli olan budur.Gerisi detay..

biri içinden gelirse hediye alır, süpriz yapar, sana şarkı yazar, sana şiir yazar, sana çiçek alır. Sen istiyorsun diye değil. Sevgilinin aile yapısında belki doğum günlerine yer yok. yada önemsenmiyor. Ayrıca bu sevgilinin tercihi almak yada almamak, sana neden alıp almadığını açıklamak zorunda da değil, birşey vermek zorunda da değil. Hem ayrıca demiş birlikte alırız diye. Sana hediye alması, özel günlerini hatırlaması yada diğerleri sana olan sevgisi için bir ölçüt değildir, sadece o günlere verdiği değerin ölçütüdür..

biri içinden gelirse hediye alır, süpriz yapar, sana şarkı yazar, sana şiir yazar, sana çiçek alır. Sen istiyorsun diye değil. Sevgilinin aile yapısında belki doğum günlerine yer yok. yada önemsenmiyor. Ayrıca bu sevgilinin tercihi almak yada almamak, sana neden alıp almadığını açıklamak zorunda da değil, birşey vermek zorunda da değil. Hem ayrıca demiş birlikte alırız diye. Sana hediye alması, özel günlerini hatırlaması yada diğerleri sana olan sevgisi için bir ölçüt değildir, sadece o günlere verdiği değerin ölçütüdür..

ben bana bısey alsın demıyorum kı? sadece beklerdım dıyorum ona da bana bunları yap cıcek al falan demedımkı?? ama bu yaptıgınıda beklemıyodum yanı? gecen yıl unuttu ya tamamen unuttu? bu sene bomba bısey beklerken gercekten bomba patlattı... ben sadece bekledım buda suc dııl sanırsam... :kedi: yanı her ınsan o gun ozel bıseyler bekler tabıkı karsıdakı bıseyler yapmak zorunda dııl o gunu hatırlamasıda yeterlı ama hatırlamadı bıle??

Son düzenleme:
X