insanlar konuşa konuşa anlaşır

alla alla kadin yapsa suç yapmada suç .daha ne istiyosun yemegini temizligi yapiyo sende yan gel yat .

Haklisinizda bazi cinseler gercekten laftan anlamiyor ... :)
Ama sizin adiniza sevindim :))

Ay bu durumları bende yaşadım kaynana gelirdi evimin düzeni allah bullak olurdu oğluyla birlikte evimin koltuğunu masasını dolabını değiştirirdi oğluda annem ortalığı düzelti derdi ben işteyken mutfakta aynı keza ama erkek kısmı bizi anlamaz , sonra tabi bende tartışma yaşadım ve evin hanım benim dedim annen kendi evini düzeltsin dedim , benim evimi kendi evi gibi sahiplenmesi epey kızdırırdı beni , halende kızdırır , ne yapsak yaranamayız

bence kayınvaliden çok ince düşünceli bir insan...eşinin haklı olduğu tek yer var oda senin bu olayı kayınvalidenin kardeşine söylemen..çok yanlış bir davranış..kayınvalidenin anahtarla sürekli eve girmeside çok yanlış bir davranış..ama kayınvaliden senden daha ılımlı daha olumlu bir insanmış...bu konuda çok şanslısın..kıyamıyor size..bundan sonra onun kalbini kırmamaya bak..

ilk basta sizi suclamıstım sert tepkı verdiginiz icin fakat sonradan hatanızı anlamanıza cok sevindim.tamam haklısnız eve anahtarla girmesi cok yanls ve esinizle siz ilgilenmek ıstersınız ama kadın sıze ıyılık amaclı yapmıs sonucta calısan bayansınız destek olmak ıstemıs kendınce.inş bırdaha hiç sorununuz olmaz hep iyi gecınırsınız :)

kv'nize acidim.butun iyi niyetityle ev temizlesin yemek yapsin.siz de bundan sinir olun.tek hatasi anahtarla iceri girmesi.baska kv ler bide gelinden hizmet bekliyor.kendim yemek yapmak istoyorum kendim evimi temizlemek istiyorum diyorsunuz.kv temizlik yapmayinca da temizlikci cagiriyorsunuz .

Ne kadar uzun bi yazı gördünüz dimi arkadaşlar, ama noktalama işareti olsun paragraf olsun, konu sahibi ya ne güzel yazmışsın sıkılmadan okudum.

Yaşadıklarını çok güzel aktarmışsın, ders çıkarmışsın başka bi açıdan bakmışsın bizimde bakmamızı sağlamışsın :) eşler çok başka görüyo anlamıyo sanırım gerçekten. Kayınvalidenin kötü niyetli olmadğına şu noktada inandım, bu sıkıntılar olduğunda eşini doldurmamş şikayet etmemiş. Çok güzel bi hayatınızın olmasını diliyorum.

Ne kadar uzun bi yazı gördünüz dimi arkadaşlar, ama noktalama işareti olsun paragraf olsun, konu sahibi ya ne güzel yazmışsın sıkılmadan okudum.

Yaşadıklarını çok güzel aktarmışsın, ders çıkarmışsın başka bi açıdan bakmışsın bizimde bakmamızı sağlamışsın :) eşler çok başka görüyo anlamıyo sanırım gerçekten. Kayınvalidenin kötü niyetli olmadğına şu noktada inandım, bu sıkıntılar olduğunda eşini doldurmamş şikayet etmemiş. Çok güzel bi hayatınızın olmasını diliyorum.

teşekkür ederim dilerim hepimizin hayatı çok güzel olur :)

Sonuna kadar okudum , neyse ki hatalar eksiklikler anlaşılmış konuşulmuş. Gönüller alınmış. Kayınvalide çok iyi niyetli kimsenin yapmadığını yapmış, Başkası olsa yemeği yapar temizliği yapmaz bi tarafı bitirir yani ki zorunluluğu yokken.Aman kıymet bilin. Eşinizle daha çok tatlı tatlı olsa da atışmayın bence :KK66:

teşekkür ederim arkadaşlar dilerim herkes kayınvalidesiyle arayı bulup huzurlu olur evinde..

bir insandan nefret etmeye başlayınca herşeyi batıyormus bunu gördüm. iyilik bile yapsa yaranamıyormus o yüzden biraz bakış açınızı değiştirin onunla savaşmak yerine iyi olmayı konuşmayı seçin belki bi umut düzelir herşey.

yazı evet uzun ama akıcıydı hakikaten bide tüm konularıız okumak istedim bayada bi konu açmısınız bi nevi günlüğünüz olmuş burası dertleşeceğiniz neyse ilk okduuğumda sizin için kötü düşündüm pireyi deve yapan tek başına yanlız kadını idare edemeyen kocasının başının etini yiyen diye ama okudukça sizn yerinize kendimi koydukça evinizin hanımı gibi değilde sizin evin yabancısı gibi kalmış hissetmeninde nekadr kötü olduğunu düşündüm yani sizde haklısınız ama benim gibi ev işi temizlik yemk yapmaktan nefret eden biri olaraktan ahh keşke böyle kv olsaymış

Yazınız kayınvalideniz açısından içimi titretti
Siz tabi ki haklısınız isteklerinizde ama bir siz varsınız işte demesi çok içime dokundu
Allah kimseyi yalnızlıkla sınamasın, evlat bile yar olmuyor insana
Tabi ki doğrusu herkesin kendi düzeninin olması ama çok içime dokundu kadının hali
Rabbim yuvanızda huzur versin, sorun uzamamış önemli olan bu.

X