insanlar neden YouTube vide atar?

Şimdi bi çok insan size ne demiş ama ben öyle düşünmüyorum eğer kendini kötü bir konuma düşürüyorsa ve bundan zamanla zarar göreceğini düşünüyorsam uyarırdım insanlık bunu gerektirir uyarırdım diyorum çünkü eskide kaldı uyarma işleri artık kimseyi uyarmıyorum kimi uyardıysam ters tepti kimse eleştiri kabul etmiyor sonrasında ben haklı çıktım o kişiler pişman oldu ama yinede bana ders oldu kim ne hali varsa görsün kafasindayim artık

Eeee ben de storyleri mesela yabancı bir dilde paylaşıyorum
O dili konuşan insanlar da var listemde ama çoğunluk Türk
Bana diyen çıkıyor kimse anlamıyor ki, diyorum size ne? Hoşuma gidiyor paylaşıyorum ki bunu ilginç bulanlar ilgi çekici olanlar oluyor. Herkesin ilgi alanı farklı

Fenomenler de binlerce takipciyle bu işe başlamadilar netice ve bu kadar fazla takipcileri var diye harika işler yaptiklarini dusunmuyorum. Boş boş işler...

Plastik renkli bardaklarin ustunden araba tekerleginin gecerken cikardigi ezilme sesini arka arkaya defakarca kayda almislar. 1 milyon kusur izlenmesi var ne diyorsun. Belli mi olur. Ya tutarsa diyor millet artik.
Benim oğlan da bir ara( 4 yaşında ) onu izliyordu yok artık dedim evet çok izlenme olmuştu onda 🤣🤣🤣

Dürüst ve samimi arkadaş uyarır doğru yapmışsınız günümüz kadını taklit ve özenti bitiriyor , ondandır hiç bir konuda kendini geliştiremiyor

Ben videoyu cok merak ettim özelden atsanız mümkünmü xD kendince hobbi edinmeye çalışmış ama boş beleş işlere benimde tahammülüm yok

Dürüst ve samimi arkadaş uyarır doğru yapmışsınız günümüz kadını taklit ve özenti bitiriyor , ondandır hiç bir konuda kendini geliştiremiyor
bencede ...gerçekten bazı vloglar çok kotu ...altta yorumlar var mesela o yorumları bile silmiyorlar ben rahatsız olurdum

Yemek yapan bir çocuk vardı Taha mıydı neydi meşhur oldu. Arkadaşın da olur belki. Çok düzenli pembik evler her yerde var. Şahsen ben arkadaşın gibi doğal olanı, masasındaki zeytin çekirdeğiyle video çekeni izlemeyi tercih ederim. Ver adını izleyelim yani 😂 bir de kimse birden mükemmel derecede izlenmeye ve takipçiye ulaşmıyor. Düzenli içerik ürettikçe izlenmesi artar. kendini öyle rahat hissediyordur, olduğu gibi görünmek güzel bir şey. Ben paylaşır mıyım hayır ama tercih meselesi.

Çoğu ünlü olmak ve para kazanmak için yapıyor. Sponsorları var, bir sürü şey bedavaya geliyor. "Ben hobi olarak yapıyorum" diyenlere pek inanmıyorum. İnstagramdan gorebilirsin yaptiklari reklamlari. Hepsi para kazaniyor o reklamlardan. Enazindan bir gelir oluyor kadinlara. Zaten vidyolarinda reklam cikmaya baslayinca para kazanmaya basliyolar. Sadece onla da bitmiyor devlete vergi oduyolar para kazanmaya baslayinca. Bir nevi is gibi dusun.

hadi fenomenleri tanınmış kişileri geçtim De bu sıradan kişiler neden yattığını kalktığını yediğini içtiğini paylaşır tüm dünyaya...para kazanmak da maksat bu zaten çok zor degilmi ...kimler milyon kere izleyecekde para kazanacaklar ...bunun için her anlarını paylaşmak ve sürekli birilerine beni izlendiye yalvarmak gibi durumda olmaları gerekmez mi....bir arkadaşım var YouTube kanalı açmış ...ya ama okadar okadar boş şeyler atiyorki bazen diyorum uyarayım komik duruyor yanlış anlama falan diyeyim en güzel yoldan kırmadan ama gercejten komik duruyor ..toplasan üç kişi beğeniyor videolarını abone hiç yok ....hani para kazanmak için aldığı nefesi paylaşacak da çok video olacakda böylelikle bütün özeli bütün dünyaya sergilenevekde ovv çok garip...şimdi benim size sorum kızı uyarmalimiyim ..en azından içeriklerini daha güzel bul falan mı diyeyim bana düşmez mi ? oturup bende seyir mi edeyim ...çok da severim kendinizi ama samimi değiliz sevdiğim biri arada konuşuruz havadan sudan okadar ....mesela çektiği videoyu anlatim..sabah kajvaktisini çekiyor masa berbat dağınik yerler zeytin çekirdekleri yumurta kabukları orda burda çay dökülmüş masaya " şimdi kahvaltı yapıyorum" diyor ortami çekiyor..sonra evi toplarken teli biyere koyuyor yaptığı işleri izliyorsunuz arada kafasını orasını burasını kaşiyor çocuklarına sesleniyor ..ya inanılmaz tuhaf gündelik haller....ben anlamıyorum insanlar gercejten neden YouTube video yükler ? para kazanmanın oldukça güç olduğunu da söylüyorlar ..bu arkadaş da böyle sacmalayinca ne diyeceğimi bilemedim...
Bir daha video çekerken size sorar icazetinizi alırız sultan hazretleri.Yahu insanlar rahatlamak için yapamaz mı? Şu dönemde kafa dağıtmak istedi yada dediğiniz gibi para kazanmak istedi.Sizi ilgilendiren kısım nerde????? Herseye burnunu sokan insanlar bi bitmediniz.

öylemi yapsam ....vallahi gördükçe gülmemek için zor tutuyorum kahkaha atsam vicdan yapıyorum sussam böyle şeyler düşünuyorum ...nebilim ya herkesin hobisine saygı duymak gerek ama nebilim bütün dünya izleyebilir alay konusu olabilir ki bu YouTube çok yaygin
Ne güzel işte bütün dünya izlerse istediğini ulaşmış olur 😉

Size ne yani, özgür dünyada herkes istediğini yapabilir. Size bir zararı yoksa neden dert edindiniz?
Cok garipsiniz gercekten.
Sizin hamileyim erkek bebek istiyorum çocugum erkek olması için öneri verir misiniz konularınızı, kız olduğunu ögrendikten sonra da çok üzgünüm ağlıyorum, kız çocuklarına bu zamanda sahip çıkmak çok zor yorumlarınızı hatırlıyorum.
Bir de milleti uyarayim mi diyorsunuz. Size ne, ne münasebet eleştireceksiniz. Bireysel mutsuzluğunuzun acısını insanlara bulaşarak çıkarmaya çalışmayın. Probleminiz neyse psikoloğa gidip halletmeye çalışın.

X