Insanlarla konusamamak

Wildfox

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2012
36
0
Insanlarla konusurken gözlerine bakamiyorum, ve birisinin bana bakmasini hic ve hic istemiyorum.
Bi aralar, evden bile cikmiyordum, neden kaynaklaniyor bilmiyorum ama bayadir bende olan birsey, birine birsey sordugumda bile uzun cevap verirse ve yüzüme detaila bakarsa hemen tamam deyip dönüyorum sözünü kesip.
yardimci olursaniz sevinirim :)

Rengeyigi

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
2.609
1.974
ne zamandır var bu sende..birde yaşın kaç acaba:26:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-08-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 124 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 4 hafta içinde önemli ağırlık kazanacaktır. Önümüzdeki hafta ve aylarda, bazı anne babalar bebeğini işitsel uyarı göndermek için (annenin karnına kulaklık dayamak, rahme doğru megafon ile konuşmak gibi) yoğun bir çaba içine gireceklerdir. Bu bebeğinize zarar vermez ama bir faydasıda olmaz. Sadece siz ara ara bebeğinizle konuşabilirsiniz. Bebeğiniz antikorları üretmeye başladı. Bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık olarak 20 cm civarında. Ağırlığı yarım kiloya yaklaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

juno

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
4.307
40
ben de insanların gözüne bakmakta zorlanıyorum
insanlar iplemediğimi filan düşünüyorlarmış duydum bunu birkaç yerden :))
şimdi konuşurken bakmaya özen gösteriyorum ama yine kaçıyo işte farkında olmadan

SerBet09

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2012
117
108
:) aynı sorunu bende yaşıyorum. "İnsanlar uzaya çıkıyorlar, ben lokantada tuvalete bile gidemiyorum." Arkadaşlarımla ilişkim çok iyidir. acayip gevezeyimdir hatta. Ama tanımadığım biriyle konuşamıyorum bile :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2286 gün geçti.