Instagram alışveriş mağduru

Gamkederyok

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
2
1
33
Merhaba. Moda.eva, modaeva adlı adresten ürün aldım. Urun çok kalitesiz, giyilmiş, faturasız ve 2.el gibi geldi. İade ettim ama parami vermediler. Ustune bir de bin türlü iftira attılar ve paramın üstüne yattılar. Ne yapmam gerekiyor ?
 

ignores

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
390
703
Şikayetvar sayfasına şikayetinizi yazabilir, elinizde kargo fişi, yazışmalar mevcutsa tüketici mahkemesine başvurabilirsiniz.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 566 gün geçti.

ignores

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2018
390
703
Teşekkürler. Hepsini yaptım. Tabi bunlar utanmaz. Firma adını değiştirir yine yapar. Kanlarinda dolandırıcı var.

Maalesef öyle. İnternetten bir ürün alacağınız zaman mutlaka firma isminin şikayetlerini Google’dan aratın. Ben çok fazla almıyorum ama almayı düşündüğüm ürünün şikayetlerine bakmadan asla almam. Bunlar gibi sayısız var. Hiç değilse mağdur olanlar yazınca az çok anlaşılabiliyor. Birde aklıma instagram hesabı geldi. İfşa dolandırıcı diye bir sayfa var oraya da yazarsanız hiç değilse başkaları da mağdur olmaz.
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 566 gün geçti.

Niloyatospikk

They say, do not be sad
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
21.225
33.257
Yahu biz dürüstleri de bulan çok yok anlamadım gitti millet nerde kazık var nerde dolandırıcı var onları buluyor. Aynı ürünü aynı yerden aldığımız sayfalar var koyduğu kara harbi yuh diyorum millet çıldırmış gibi alıyor kazığa doymuyorlar sonra da şikayet ediyorlar. Acımam! Sonra o sayfaların muhtemel sahipleri de burunları yere düşse almıcak.
 

adifeklc

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
228
255
29
İnternetten alışveriş yapacaksan büyük firmalar dışında facebook ve instagram gibi dolandırıcıların konuşlandığı yerlere bulaşmamak lazım. Hepsiburada, n11, trendyol gibi büyük çaplı kurumsallaşmış internet sitelerine yönelmek lazım
 

Citemik

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2020
194
129
31
Ben nisan tepsisi almistim fincan takımı falan.parayi yatırdım. Oyalayıp oyalayıp beni söz gunu hala kargo yok.ertesi gun saçma sapan istediğim şeyler alakası olmayan bir şey göndermişlerdi. Adını değiştirmiş simdi butik lovelyy diye bir site.