internet mağdurları kocanız ne yapıyor saniye saniye öğrenin

Eşinden ciddi derecede şüphe duyanlar için yararlı bir program olabilir. Akılda şüphe kalmaz böylece
Rutin olarak kullanılmasını hiç hoş bulmuyorum, sürekli her saniyesini kontrol etmek, bununla uğraşmak...Bilemiyorum...

Bana yapılsa hiç hoş karşılamam. Düşünüyorum şimdi kadınlar kulübünde yazdığım her şeyi okuyacak, e belki ben taciz eden patronumdan şikayetçiyim de bunu eşim o adamı gırtlaklamadan çözmek istiyorum, belki eşime doğum gününde sürpriz yapıcam, belki bir arkadaşımın çok özel bir derdini dinliyorum eşimin bilmemesi gereken, belki biri bir sır verdi bana,belki en yakın arkadaşımla kayınvalidem hakkında atıp tutuyoruz... Bunların hepsini bilmesi ne kadar doğru?
Her insanın biraz özel yaşama ihtiyacı vardır, aynı yatağı paylaşmak o insanı size ait yapmaz bence.

bu durumda adamın yaptığı etik oluyor ama onun ne yaptığını öğrenmeye çalışan karısı çocuk gibi davranmış ve özele tecavüz etmiş oluyor öylemi

Eşinden ciddi derecede şüphe duyanlar için yararlı bir program olabilir. Akılda şüphe kalmaz böylece
Rutin olarak kullanılmasını hiç hoş bulmuyorum, sürekli her saniyesini kontrol etmek, bununla uğraşmak...Bilemiyorum...

Bana yapılsa hiç hoş karşılamam. Düşünüyorum şimdi kadınlar kulübünde yazdığım her şeyi okuyacak, e belki ben taciz eden patronumdan şikayetçiyim de bunu eşim o adamı gırtlaklamadan çözmek istiyorum, belki eşime doğum gününde sürpriz yapıcam, belki bir arkadaşımın çok özel bir derdini dinliyorum eşimin bilmemesi gereken, belki biri bir sır verdi bana,belki en yakın arkadaşımla kayınvalidem hakkında atıp tutuyoruz... Bunların hepsini bilmesi ne kadar doğru?
Her insanın biraz özel yaşama ihtiyacı vardır, aynı yatağı paylaşmak o insanı size ait yapmaz bence.
yazdıklarına katılıyorum ama kısmen şüphenin içni kemirmesindense öğrenmek daha iyi zaten sürekli kullaılcak bişeyde deil

yazdıklarına katılıyorum ama kısmen şüphenin içni kemirmesindense öğrenmek daha iyi zaten sürekli kullaılcak bişeyde deil
Evet şüphe duyulduğu zaman için gerçekten iyi :KK9:
Şu da var ki bir kere kontrol etmeye, her şeye hakim olmaya başlayınca zor bırakılır gibi geliyor bana. Kontrol güzel bir güçtür çünkü:)

Eşinden şüphelenen bir çok insan vardı, umarım bu programla sorularına cevap bulurlar. Gelen spam mailleri ciddiye alıp işi boşanma aşamasına kadar götürmektense önce bu tarz programlarla emin olabilirler mesela...

Evet şüphe duyulduğu zaman için gerçekten iyi :KK9:
Şu da var ki bir kere kontrol etmeye, her şeye hakim olmaya başlayınca zor bırakılır gibi geliyor bana. Kontrol güzel bir güçtür çünkü:)

Eşinden şüphelenen bir çok insan vardı, umarım bu programla sorularına cevap bulurlar. Gelen spam mailleri ciddiye alıp işi boşanma aşamasına kadar götürmektense önce bu tarz programlarla emin olabilirler mesela...
bi kere bırakmaya mecbursun çünkü 1 haftalık bi sürüm:) sürümü tamamen almak ücretli ama yapmıycam böyle bişey ben öğrendim nasılsa

kızlar eşim bu ara nette fazlaca zaman geçiriyordu şüphelendim keyloger diye bi program var indirip kurdum saniye saniye girdiği yerler görüntülü ve yazılı olarak çıktı hatta facebook şifreside cidden müthiş 7 günlük deneme süresi kullanıorum eşim şimdilik temiz bakalım neler olcak

eşim şimdilik temiz :))))))) bayıldımm burayaaaa hahaha

kızlar ben bu sürümü yükledim bişey anlamadım nasıl silcem bilğisayarımdan.ne gelirse başımıza meraktan geliyo zaten:)

kızlar ben bu sürümü yükledim bişey anlamadım nasıl silcem bilğisayarımdan.ne gelirse başımıza meraktan geliyo zaten:)
şifre koyup açtınmı programı eğer açtıysan sol tarafta kontrol paneli var onun en altında kaldırma yazıo bas kaldırsın

şifre koyup açtınmı programı eğer açtıysan sol tarafta kontrol paneli var onun en altında kaldırma yazıo bas kaldırsın

cnm yok o kadarını çözemedim sanırım kurdum ama çalıştıramadım programı bende bilğisayarın programını 1 gün önceye geri yükledim şimdilik oldu gibi gözüküyor.

yardım edebilceğim bişey varsa sor türkçe indirmediysen zor anlaman zaten program kendini saklıor 1 haftalıkda olduğu için aktif olmayacak sonradan korkma eşinde görürse anlamaz belki anlasa dahi anlamam haberim yok dersin

Son düzenleme:
buraya yargılanmak yada eleştirilere maruz kalmak için konu açmadım yararlanmak isteyen olursa diye yazdım ewet evlilik kutsaldır özüne değerlerine saygısızlık etmemek lazım ama bir yandanda maalesef hayatın gerçekleri insanların nefislerine yenilme duyguları vardır ve ortada bi şüphe varsa gözümü ve kulağımı kapatamam oturup kocamıza sorduğumuzda şakır şakır bize herşeyi söylemeciklerine göre ....bu duruumda maalesef çocuk gibi program kurarsınız

Yorum yapma hakkım yok galiba benim?
Kendi evliliğimden kendi bakış açımdan bahsettim
O programı kuruyorsam o adam benim gözümde hiçtir dedim..
Belli ki sizin için öyle değil.
Olabilir ,şüpheleriniz vardır ama bu alışkanlık haline gelir.
Üstelik karşınıza bir erkek var sevdiğiniz saydığınız güvendiğiniz bir erkek..
Bırakın takip etmeyi o sizi kaybetmemek için aldatmasın sizi..
Aksi halde zaten o adamla işiniz olmaz zaten sizi sevmiyordur.
Güvenmediğim bir insanla değil evlenip aynı yatakta yatmak oturup yemek bile yemem.

Yorum yapma hakkım yok galiba benim?
Kendi evliliğimden kendi bakış açımdan bahsettim
O programı kuruyorsam o adam benim gözümde hiçtir dedim..
Belli ki sizin için öyle değil.
Olabilir ,şüpheleriniz vardır ama bu alışkanlık haline gelir.
Üstelik karşınıza bir erkek var sevdiğiniz saydığınız güvendiğiniz bir erkek..
Bırakın takip etmeyi o sizi kaybetmemek için aldatmasın sizi..
Aksi halde zaten o adamla işiniz olmaz zaten sizi sevmiyordur.
Güvenmediğim bir insanla değil evlenip aynı yatakta yatmak oturup yemek bile yemem.
ben bu programı hobi olsun diye kurmadım yada eğlenip alışkanlık haline getirmek içinde anlamadığınız bu burda ben bukonuyu evliliğinizi nasıl içselleştirdiğinizi anlatmanız için yada bana evliliğin özüyle bilgiler vermeniz için açmadım bu konuyla ilgili şüphleri olan arkadaşları burda okuduğum için yardım olur diye düşündüm(kötü düşünmüşsem bilemem kocaları körü körüne kandırsın diyosanız başka) faydalanmak isteyen sorusu olan sorar maksat bu

ben bu programı hobi olsun diye kurmadım yada eğlenip alışkanlık haline getirmek içinde anlamadığınız bu burda ben bukonuyu evliliğinizi nasıl içselleştirdiğinizi anlatmanız için yada bana evliliğin özüyle bilgiler vermeniz için açmadım bu konuyla ilgili şüphleri olan arkadaşları burda okuduğum için yardım olur diye düşündüm(kötü düşünmüşsem bilemem kocaları körü körüne kandırsın diyosanız başka) faydalanmak isteyen sorusu olan sorar maksat bu

Şüpheleri olan arkadaşlar için açtıysanız yanlış yerdesiniz faydalı linkler veya teknoloji bölümü var burası bir derdim var konusu ?
Neden sürekli savunma halindesiniz anlamadım yazılımın haklarını falan mı satın aldınız veya bu yaptığınızla çook hayırlı bir iş yaptığınızı mı düşünüyorsunuz ?
Güven olmayan evlilik zaten bitmiştir,bunu duymak canınızı sıkıyor hepsi bu.
Bu progrmaı kurup kocasını çocuk gibi takip eden bir kadının psiklojisi bile bence çok ağır yani ben kadınlık onuruna uygun bulmuyorum.
Adam aldatıyorsa basarsın tekmeyi gider,kaldı ki bu işlere bulaşanlar genelde asla boşamıyor kocasını,ilglinç bir şekilde şüphe kaygı şeklinde adamı kontrol ediyor.
Bakın sizinkide aldatmıyormuş,ne oldu şimdi ?
Bilgisayardan yapmaz da telefondan yapar evde yapmaz da işte yapar.
Kadının evine gider de hiç teknolojik alet kullanmaz ?
O zaman ne olacak ki...
Kadınların tarafındayım ben kendinizi kıskaca sokmuşsunuz ve bu sanki ilişki için hayırlı gibi lanse ediyorsunuz.
Yani bu kadar uzatmazdım da,yorum yapma hakkım yokmuş gibi davranmanız canımı sıkıyor.

Programın Çalışma Özellikleri ?

Tamamen gizlidir.
Casus yazılım tarayıcı ve benzeri programlar tarafından farkedilemez.
Bilgisayar açılınca kendiliğinden otomatik olarak ve gizlice kaydetmeye başlar.
Programa sadece sizin belirleyeceğiniz şifre ve kısayol tuşu ile gizlice ulaşılabilir.
Programa girmek için Ctrl - Alt - F7 tuşlarına aynı anda basmalısınız. Programa girince ilk önce şifrenizi belirleyin , sonra e-mail adresinizi girebilirsiniz, böylece bilgisayarınızdan uzaktayken de neler olup bittiğini ögrenebilirsiniz. Ayrıca ekran kaydetme aralığını belirleyin.
Masa üstünde kayıtlı olan '' 007 Install '' dosyasını silin, çünkü böylece yazılımın daha da gizli olması sağlanır.
Program birçok kişinin kullandığı bilgisayarlara yüklenerek daha da çok bilgi ele geçirilebilir, fakat bizim temennimiz programın daha çok legal olarak kullanılması yönünde.

!!! Programı bilgisayarından kaldıramayan kullanıcılar için "uninstall" (kaldırma) açıklaması:

Öncelikle programın çalışır durumda olması gerekiyor. Belirlenen kısayol ile programın arayüzüne ulaşıyoruz ve ardından "Advanced Option" bölümüne girip "Uninstall 007 Spy Software" buttonuna basarak karşımıza çıkan onay sekmesinde "Evet" diyerek kaldırma işlemini tamamlıyoruz.

Not: Program bilgisayarınızı takip etmek için özelliğinden dolayı sistem dosyalarına erişiyor. Antivirüs programları bu yüzden zararlı yazım olarak algılayıp kurulum dosyasını silebiliyor. Bu yüzden programı indirdikten sonra çalıştırmadan önce antvirüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

not.bu zamanda etık dısı hersey neler duyuyoruz ALLAH sasırtmasın ama olmayacak seyler degıl en azından onlem alır bayanlar.askta ve savasta hersey mübahtır,sonunda hacker lık yapılmıyor .bu programı kullananları desteklıyorum. bır yuva kolay kolay kurulmuyor ,evlat kolay yetıstırılmıyor,alıskanlıklar unutulmuyor,o yuzden sahıp cıkmalı bayanlar.

Son düzenleme:
oturup konuşucam medeni bi şekilde dürüst bi şekildede yaptığımı söyliycem

ben sizi anlıyorum..ben yapmazdım çünkü herhangi birşeyle karşılaşırsam o işin bitmesi lazım :KK25:...cesaret meselesi....umarım sadece kuruntudur...umarım ona söylemenize gerek kalmaz..umarım o masum ve siz haksızsınızdır:KK19:

Programın Çalışma Özellikleri ?

Tamamen gizlidir.
Casus yazılım tarayıcı ve benzeri programlar tarafından farkedilemez.
Bilgisayar açılınca kendiliğinden otomatik olarak ve gizlice kaydetmeye başlar.
Programa sadece sizin belirleyeceğiniz şifre ve kısayol tuşu ile gizlice ulaşılabilir.
Programa girmek için Ctrl - Alt - F7 tuşlarına aynı anda basmalısınız. Programa girince ilk önce şifrenizi belirleyin , sonra e-mail adresinizi girebilirsiniz, böylece bilgisayarınızdan uzaktayken de neler olup bittiğini ögrenebilirsiniz. Ayrıca ekran kaydetme aralığını belirleyin.
Masa üstünde kayıtlı olan '' 007 Install '' dosyasını silin, çünkü böylece yazılımın daha da gizli olması sağlanır.
Program birçok kişinin kullandığı bilgisayarlara yüklenerek daha da çok bilgi ele geçirilebilir, fakat bizim temennimiz programın daha çok legal olarak kullanılması yönünde.

!!! Programı bilgisayarından kaldıramayan kullanıcılar için "uninstall" (kaldırma) açıklaması:

Öncelikle programın çalışır durumda olması gerekiyor. Belirlenen kısayol ile programın arayüzüne ulaşıyoruz ve ardından "Advanced Option" bölümüne girip "Uninstall 007 Spy Software" buttonuna basarak karşımıza çıkan onay sekmesinde "Evet" diyerek kaldırma işlemini tamamlıyoruz.

Not: Program bilgisayarınızı takip etmek için özelliğinden dolayı sistem dosyalarına erişiyor. Antivirüs programları bu yüzden zararlı yazım olarak algılayıp kurulum dosyasını silebiliyor. Bu yüzden programı indirdikten sonra çalıştırmadan önce antvirüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

not.bu zamanda etık dısı hersey neler duyuyoruz ALLAH sasırtmasın ama olmayacak seyler degıl en azından onlem alır bayanlar.askta ve savasta hersey mübahtır,sonunda hacker lık yapılmıyor .bu programı kullananları desteklıyorum. bır yuva kolay kolay kurulmuyor ,evlat kolay yetıstırılmıyor,alıskanlıklar unutulmuyor,o yuzden sahıp cıkmalı bayanlar.
bende önlem için yazdım ama yanlış anlaşıldım bi arkadaş reelde görse üstüme saldıracak nerdeyse....dediğin gibi yuva kolay kurulmuor bazı şeylere sahip çıkmak gerek kuşku varsa rahatlamak gerek isteyen kullanır istemeyen kullanmaz bu kadar basit tabiki hackerlık yapılmıor başkasının bilgisayarınada kurmadım özelinide girmedim sonuçta

X