İnternet Üzerinden Aldığım Ürün Elime Ulaşmadı

güvenilir olsa zaten instagramdan satış yapmaz ya. Her türlü mağdur olursun
İnsnalar buna guveniyor zatenn ben baktım trendyolda hepsiburadada ciceksepetinde satis yapıyor aradığım urun de buralarda yoktu yazdim konustuk siparisi buradan olusturalim dediler kimin aklina gelir böyle birşey cikacagi

güvenilir olsa zaten instagramdan satış yapmaz ya. Her türlü mağdur olursun
Zaten insanlar buna guveniyor. Baktım trendyolda hepsiburadada ciceksepetinde satis yapıyor aradığım urun de buralarda yoktu yazdim konustuk siparisi buradan olusturalim dediler kimin aklina gelir biyle birşey cikacagi

E madem öyleydi Instagram'dan sipariş vermek yerine Trendyol dan sipariş verseydiniz mesela. En azından bir sorun olduğu zaman muhattap bulursunuz.
Zaten insanlar buna guveniyor. Baktım trendyolda hepsiburadada ciceksepetinde satis yapıyor aradığım urun de buralarda yoktu yazdim konustuk siparisi buradan olusturalim dediler kimin aklina gelir biyle birşey cikacagi

tamam anladik daha kac kez yazacaksiniz ki? bir kez yazinca herkes goruyor.

Ben sitesi üzerinden sipariş verdim. Ne bilim valla yazık ya çok insan var böyle şikayette bulunan. Ona rağmen birşey yapılmıyor o mağazaya.

Neden bu kadar rahatsiz oldunuz ki ihtiyac gördüklerime yazdim yani
her mesajinizda bu konuya yazan kisilere bildirim gidiyor ust uste bildirim gelince baktim. birine yazinca digerlerine de bildirim gitmistir yani hepsi gorurler bunu diyorum.

X