internetten güvenilir alışveriş

Morgainn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
28
0
34
arkadaşlar internet üzerinden kıyafetler alacağım. bildiğiniz fiyatı uygun ve güvenilir siteler var mı? yardımcı olur musunuz lütfen?

giyim konusunda tek tecrübem decathlon oldu kendi adıma söylersem ben sorun yaşamadım ancak her siparişte bu şekildemidir bilmiyorum. Ancak diğer ürün guruplarında tercihim genelde hepsiburada oluyor oranın güvenilirliğine hiç bir şey diyemem güvenilirler.

Ben Trendyol ve Markafoni'yi tercih ediyorum indirimli oluyor. Ama oradaki mağazaların kendi sitelerine de girmeni öneririm bazen bu sitelerden daha uygun olabiliyor.

ben kapıda ödeme seçeneği olduğu için ve aradığım herşeyi bulduğum için yapıyorum alışverişimi. Değişimde de sıkıntı çıkarmıyorlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Modanisa dan biraz once çanta sipariş ettim.kredi kartı onay sifresi gelmedi ve sipariş bekliyor.acaba yarın filan mi mesaj gelicek bugün pazar diye mi beklemeye alındı.kafama takıldı bilen var mı...

öyle şey olmaz onay şifresi sizin bankanız ile alakalı bazı kredi kartları onay istemeden alışverişe izin verebiliyor. Özellikle Gittigidiyor Hepsiburada gibi büyük sitelerden yapılan alışverişlerde. Tabi 100-150 TL ye kadar oluyor daha buyuk rakamlara izin vermiyor diye biliyorum. Sipariş beklemesi Modanisa ile alakalı ödeme kontrolünden sonra onaylanıyor.

hepsiburada trendyol morhipo buralardan şaşmayın zaten burada firmaların mağazaları var.
ama güvendiğin bilinen iyi bir markaysa tabi kendi sitesinden alın daha uygun olabilir sonuçta onlar komisyon alıyor.
ama hiç bilmiyorsanız buralara bakın çok fazla sayıda firma var ürün çok tek tek aramaktan mantıklı

İnstagramda minetan butik var aşırı kaliteli geliyor ürünleri hızlı ve sorunsuz tavsiye ederim

arkadaşlar internet üzerinden kıyafetler alacağım. bildiğiniz fiyatı uygun ve güvenilir siteler var mı? yardımcı olur musunuz lütfen?
:KK200:HERKESE MERHABA, GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ UYGULAMALARI HAKKINDA SİZLERE YARDIMCI OLMAK İSTERİM DOLAP VE GARDROPS ADRESLERİ OLAN ...DA HEM UYGUN HEMDE KALİTELİ ÜRÜNLER BULUNMAKTADIR. MUTLAKA BEKLİYORUZ :KK200:

Son düzenleyen: Moderatör:
X