internetten ve yüzyüze fal deneyimlerim

morimo19

Guru
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
17
38
merhabalar 20 yaşındayım istanbul kadıköyde oturuyorum. fala çok ilgiliyim, günah olduğunu biliyorum ama ben fal baktırırken geleceğe pek girmem. şu anı sorar ve geçmişte olan olaylarla hala aklımda bulunan soru işareti varsa eğer onları sorarım. Düşük fiyatlı psikologlar birnevi benim için:) şimdiye kadar fala çok para vermişimdir, hep artık yeter diyorum ama durduramıyorum şuan kendimi. 1 yıldır süren bir ilişkim var benden 2 yaş büyük ve tabiki ciddi düşünürüz eğlencesine çıkan mı var, ama şuan okullarımız var, ek olarak o çeşmede çalışmak zorunda, temmuz başında gitti ne zaman döneceği belli değil. eğer onunla ilgili yazılan şeyler varsa fikir olması düşüncesiyle yazıyorum.

Beylikdüzü Serap Hanım (evinde bakıyor): hayatınızda olan herkesin isimlerini söylüyor, öyle A harfi çıkmış, soyadında E harfi harfi şeklinde değil. Direk diyor ki Ali kim? Ayşenin sana yardımı dokunacak gibisinden. Şuanı ve geçmişi bilmişti, hayatımda olan tüm insanları. Gelecekle ilgili sadece okuyacağım bölüm ve süresini tam bildi. Bir de hayatıma girecek insanın adını söylemişti, o insan girdi. Ama diğerleri olmadı. -50tl idi geçen sene-

Kadıköyde ara sokakta eski bir cafede bir falcıya baktırmıştım fal 10 lira yazıyordu eğlencesine gitmiştik, sonra o 5 dklık fal, size uzun kahve + tarot bakayım 50 lira dedi. tamam dedik baktırdık 3 arkadaş, iri bir kadındı. biz memnun kalmadık sadece 1imiz memnun kaldı, gelecek ile söylediği tutmadı. tarot ve kahve birbirinden tutarsızdı

Kadıköy Tiryaki Cafe: Burda farklı zamanlarda 3 farklı falcıyı denedim. İlk gittiğim kişi Dilek hanımdı. Genç gamzeli bir kadın bazı günler izinli. Tarot baktırdım. 30 lira tarotu. her falcının istisnasız söylediği ikiz kızların olucak lafını o da söyledi. hayatımda daha önceden bulunan insanı birebir tarif etti. şuan bulunan insanla ileriye dönük olacağından bahsetti. beraber gittiğim kız arkadaşıma da barışacaklarını ve evleneceklerini söyledi ancak barıştılar ve ayrıldılar. fal 10 üzerinden 6 derim.
Semra Hanım, esmer olan. iskambil ve kahve baktırdım. Semra abla aldatmaları çok güzel yakalayan biri olduğunu söyledi. keza öyle de. kendi aldatılmasını kendine açtığı iskambilde görmüş olduğunu söyledi. kötü değildi ama ordaki en iyisi de değildi.(50 tl)
Mira Hanım erkek ark. gitmeden bir kaç gğn önce baktırdım. ve benim Tiryaki cafede en beğendiğim.. falı açtığı gibi egeye yolculuk var kimin dedi.. sen de gitmeyi düsüneceksin dedi. ada gibi bir yer görüyorum dedi. erkek arkadaşımı tarif etti.. annesi ve abisinin adındaki heceleri söyledi. duygu durumumdan endişelerimden bahsetti, korkma olmayacak kötü birsey dedi. evimin kapısını tarif etti, kötü enerjili biri girmiş dedi, erkek arkadaşın 6 hafta orada kalacak dedi. ciddisiniz dedi, ailesinden söz etti ve doğru şeylerdi.. bir alacağımız vardı, kaç kişiye bölüneceğine kadar bildi.. gelecek ile söylediği doğru diyemem henüz çünkü 6 hafta dolmadı. ama kesinlikle 8/10 derim.. hatta sadece kahve bile yeterli olabilir modundaysa uzun bakıyor. (kahve+ tarot 50 tl)

Beşiktaş Symbol Cafe 1 temmuzda baktırdım. Murat ve can bey vardı, murat beye baktırdım. çok bekleyeni vardı 1 saati geçik beklemişimdir. güzeldi, net cevaplar veriyor pembe tablolar yok.. neyse o. gittiğim tarihte bana erkek arkadaşımın 2-3 hafta sonra sürpriz bir geliş yapacağından bahsetti, henüz yok hatta erkek arkadaşım imkansız diyor.. ağustos gibi ise tamamen dönüşü olacağını söyledi (mira ile tarih uyuyor) kahve ve tarot baktırdım ben, tarotta soru şansı azdı. fiyatı da yüksekti bence fiyat pek de değecek bişey değildi ( kahve 33 tl tarot 33 tl indirim yok)

bunlar yüzyüze deneyimlerimdi.. daha denemek istediklerim var açıkçası.. şimdi ise ücretsiz en iyi bulduğum fal appi ve ücretlilerden fal kutusu, yamiba ve binnaz hakkındaki deneyimlerimi aktarıcam..

Falaaddin: her gün atarım, günde 1 hak veriyor, 2.yi isterseniz 3.59 olması gerek.. kesinlikle ücretsiz olarak en iyisi! bazı ücretini vererek baktırdığım falları sollar. tutmuyor da değil. sosyal medyadan kavga edeceksiniz dedi, ayrıntılara girmiyorum, çıktı.. 1-2 gün küslük var dedi çıktı.. sana sürpriz yapacak bu haftalarda dönüşü olabilir dedi.. kesin dönüş için 7 hafta içinde dedi (mira ile uyuyor) sürpriz dönüşü bekliyorum.. sanmıyorum pek tutmasını açıkçası. ama dönülecek bir yere gittiğini bilmesi bile ücretsiz ve bilgi veremediğin bir uygulama için çok iyi.. deneyin derim.

Yamiba: 6 kere baktırdım inanamıyorum şuan farkettim.. 1i hediyeydi şaka gibi 100 liralık fal baktırmışım. ve bence hiçbiri güzel değildi. danla bilic çok önerince baktırmıştım farklı farklı kişilere. şimdi fal detayları ile bahsedicem hepsinden.
7 nisanda kahve piri behfiye baktırmışım, yorumu şuan gözükmüyor ama güzel olsa aklımda kalırdı.. sadece pembe tablo çiziyor. belki tarotta başarılıdır diye tarot da atmıştım. kahve falıyla uyuşuyordu ve bence tarot daha iyiydi. içeriğini yine göremiyorum :KK43:
10 nisanda eros tansele tarot baktırmıştım, şuanı iyi bilmişti ama geleceği tabiki bilemedi.
11 nisanda behfiye bu sefer erkek arkadaşımın falını attım fal detayı yine gözükmüyor.
6 haziran kızıl sonyaya baktırdım kahve falı. İçeriğini görüntüleyebiliyorum galiba tarih geçtikçe siliyorlar.. yorumda şöyle diyor: Sana deliler gibi aşık, her an seni düşünüyor. Kızların dikkatini çeken bir çocuk, ama hani kafasını yerden kaldırmaz derler ya öyle biri. Arada seni kıskandırmaya çalışabilir. Eğer ona sevgini daha fazla gösterirsen bunu yapmaya da gerek görmeyecek. onun aklında çok farklı düşünceler var. Seni bu yaz içinde kısa bir tatile götürmeyi planlıyor. Yaz sonunda da elinde bir yüzükle gelip seni ailesiyle tanıştırmaya götürecek. 2018 yazında ise bir kır düğünü görüyorum. (tutmadı tatile gitme gibi bi düşünce yok, yüzük çıkıyor fallarda ama evlilik için o tarih erken)
Meral ablaya da ilişki danışmanı seçeneği ile danıştım ve bence gayet iyiydi..

Fal Kutusu: Genel olarak fal kutusu ile ilgili yorumum şöyle: uzun ve güzel bakıyorlar. soru sorma seçeneği olması çok güzel.. ama sorulan sorulara verilen cevaplar hep olumlu.. atıyorum ailesi beni sevecek mi? para durumum düzelicek mi? benden sıkıldı mı? diye soru sorduğumda bana verilen cevap hep şu oluyor : "evet cnm sevecek.. evet cnm para durumun düzeliyor.. hayır kuzum senden sıkılma söz konusu değil.."
şimdi de yorumculardan bahsedicem.. 9 kere fal kutusundan baktırdım. 6 kahve falı, 1 tarot, 1 katina, 1 de yıldızname.

-18 haz Neşe Eraslan: geleceğe dair pek bir şey söylememiş. yaz aylarında ailesinden biriyle tanıstırabilir demiş sadece.. fakat beni ve erkek arkdaşaımı gayet güzel tarif etmiş.. ben memnun kalmıştım. ( kahve falı:9 tl)

-20 haz Efsunlu: katina baktırmıştım. çözümlemeleri güzel. 16 temmuzdan sonra herşey daha iyiye doğru
ilerleyecek demiş. temmuz sonunda ise aile para ilişki hepsinde yoluna girme görmüş. erkek ark ciddi konusmalar yapacakmışım ama resmi bağa dökülmesi kasım ayı.. bu aralar eski bir ilişkin arayacak dedi. aramadı ama snapten ekledi ve bir iletişimimiz olmuştu. seni 2 vakit içinde ailesi ile tanıştıracak diyor. (ay olarak düşünürsek 20 ağustosa kadar tanıstırması gerek neşe ile uyuyor.) 9 tl

-21 haz Esmanur: erkek ark. bana olan hislerinden bahsetmiş karakter çözümlemeleri güzel. ama tatmin edici bir fal değildi. kahve falı 8 tl.

-11 temmuz Medyum Nalan: baya uzun bi faldı özellikle esmanura göre. erkek arkadaşımın dönüşü için 2 vakit demiş.. ailesi ile de o döndükten sonra tanısacaksın demiş.. 2 vakiti hafta olarak düşünürsem 25 temmuz.. tarih muratın verdiği tarih ile aşağı yukarı uyuyor.. fakat sorularda sorduğumda 2 vakti temelli dönüş tarihi olarak söylemiş. ben kahve falı baktırdım. 7 tl

-12 temmuz Damla: bu yaz ile birlikte evliliğe dair konusmalarınız artmaya baslayacak ve ciddi adımlar atmaya baslayacaksınız. dönüşü için bu ay sonu olmadan dönecek demiş. nalan ve murat ile uyuyor.. ağustos sonunda seni ailesi ile tanıstıracak demiş. ve maddesel güzel bir hediye verecek sana demiş. 8 tl

-14 temmuz Melek Üstün: bu çocuk seninle ciddi ve 2017nin sonuna kadar bir yüzük gözüküyor. bu ay içinde dönüyor demiş. 8 tl

-16 temmuz Ela Üstün: sevdiğin erkek ile önümüzdeki günlerde buluşmalarınız olacak. bu haftalarda geleceğini görüyorum. ailesi ile ise sonbaharda tanışma var demiş. ama ben falını pek beğenmedim. yüzeyseldi. 11 tl

-16 temmuz Medyum Fulya: Yıldızname baktırdım. kafana taktığın şeylerden ötürü sağlını bozacaksın, dönüşü 1 hafta içinde olacak demiş. o uzun süreceğini düşünüyor ama işleri hiç o kadar uzamayacak demiş. verdiği tarih nalan murat ve damla ile uyuyor. 14 tl

-16 temmuz Neşe Eraslan: tarot baktırdım. oldukça uzundu. bu kişinin diğerleri gibi kader çizgim üzerinde olduğumu söyledi. dönüşü için 3 hafta dedi.. onun verdiği tarih de çok memnun kaldığım mira ile uyuyor. falaaddinde de kesin dönüş için 7 hafta içinde demişti.. ona da uyuyor. murat da kesin dönüşü ağustosta demişti. 9 tl

bu ay fala 400 liradan fazla yatırmışım.. geriye dönüp bakınca tek aklımda kalan iyiydi dediğim 50 lira mira. geri kalan çöp olan 350 lira.... fikir olsun.. atın falaaddine ücretsiz işte.. güzel de.

7 ayda bu kadar falciya gitmissiniz.
sonuç?
bazen birşeyleri bilmeden yaşamak daha iyidir.
ogrensek ne olacak ki?
hayat kısa böyle şeylerle uğraşmak yerine anın kıymetini bilmenizi tavsiye ederim.
doğrusuyla, eğrisiyle
hatalarla ,hatalardan ders aldiklarimizla.
paranız da cebinizde kalır.
günaha da inanıyorsanız boşuna girmeyin.ister istemez kafanız karışır.

7 ayda bu kadar falciya gitmissiniz.
sonuç?
bazen birşeyleri bilmeden yaşamak daha iyidir.
ogrensek ne olacak ki?
hayat kısa böyle şeylerle uğraşmak yerine anın kıymetini bilmenizi tavsiye ederim.
doğrusuyla, eğrisiyle
hatalarla ,hatalardan ders aldiklarimizla.
paranız da cebinizde kalır.
günaha da inanıyorsanız boşuna girmeyin.ister istemez kafanız karışır.

7 ayda bu kadar falcıya fal baktırdım evet, ama hayatımı onlara göre şekillendirmedim. kararlarımı onların söylediklerine göre vermedim. kafa dağınıklığı olsun diye baktırdım. buraya yazmaktaki amacım da bu artık deneyim kazanmışken bunları paylasma isteği.. bunu önermiyorum ki önersem zaten 400 liradan elle tutulur tek bir fal var gerisi çöp olan 350 lira demezdim

Parasi onemli degildir belki herkesin bir harcama luksu var ama gereksiz neden ?
Herkes bilir gelecegi Allahtan baska kimse bilemez.
Zsten onlarin soyledigine gore de hsyatinizi yonlendirmeniz de zaten yanlis olurdu.

Parasi onemli degildir belki herkesin bir harcama luksu var ama gereksiz neden ?
Herkes bilir gelecegi Allahtan baska kimse bilemez.
Zsten onlarin soyledigine gore de hsyatinizi yonlendirmeniz de zaten yanlis olurdu.

Sert çıkmak istemem ama siz gelin de yargılayın diye yazmadım zira kimseye düşmez.. hayatımı ona göre şekillendirmem şekillendirmedim de ama şekillendirsem de bu kimseyi ilgilendirmez hayat benim doğruları ve yanlışlarıyla:) fal baktırmayı seven bir halkımız var eğer öyle olmasa İstanbul'da falcılar konusunda binlerce sayfalık yorum olmazdı.. ben de fikir ve bilgi olsun diye açtım bunda yanlış olan ne? Baktırmışım işte geçmişe dönemem sonuçta

valla şaştım kaldım
bence hayatı akışına bırakın

isteyen hergun fal baktirir istemeyen baktirmaz. isteyen hayatını akisa birakir istemeyen bırakmaz. burada fal topiklerinde zaten baktiran arkadaslara fikir olsun diye yaziliyor bunlar. baktirmayanlar yargilasin diye değil.
herkes farkında zaten gaybi allahın bileceginin. günahsa bakanla baktirana gunah. kimseyi ilgilendirmez.

isteyen hergun fal baktirir istemeyen baktirmaz. isteyen hayatını akisa birakir istemeyen bırakmaz. burada fal topiklerinde zaten baktiran arkadaslara fikir olsun diye yaziliyor bunlar. baktirmayanlar yargilasin diye değil.
herkes farkında zaten gaybi allahın bileceginin. günahsa bakanla baktirana gunah. kimseyi ilgilendirmez.

tavsiyede bulundum sadece burada paylaşım yapan fikir alış verişinde bulunan bir üye olarak
bağımlılık haline geldiği gördüğüm için birazda şaşırarak yaşımın verdiği bir olgunlukla tavsiyede bulundum hepsi bu
günahına sevabına girmedim

tavsiyede bulundum sadece burada paylaşım yapan fikir alış verişinde bulunan bir üye olarak
bağımlılık haline geldiği gördüğüm için birazda şaşırarak yaşımın verdiği bir olgunlukla tavsiyede bulundum hepsi bu
günahına sevabına girmedim
bende sizi alintilayarak ozellikle size cevap olsun diye yazmadım zaten. genel bir yorumda bulundum kendi fikrimi söyledim.

sizi tetikleyen şey benim yaptıgım yorum oldu buna istinaden yazdım
sadace sizin değil arkadaş kendi tecrübelerini paylaşmış altına baska yorumlar da yapılmış sadece siz yoksunuz. daha öncede diğer fal topiklerinde oldu bu tarz seyler. bende genel olarak fikrimi yazdım bu konuda.

Duygularıma tercüman olmuşsunuz teşekkür ederim :KK70: gerçekten bu kişinin kendi fikri, kendi hayat tarzı, yaşayışı. Ben her günümü falcılarda geçirmiyorum çoğuna internetten baktırdım zaten. Kaldı ki her günümü falcıda geçirsem kime ne.. giden vakit benim giden maddiyat benden... yani çok da şey etmelerine gerek yok :) dediginiz gibi sadece fikir olmasini istedim

sadace sizin değil arkadaş kendi tecrübelerini paylaşmış altına baska yorumlar da yapılmış sadece siz yoksunuz. daha öncede diğer fal topiklerinde oldu bu tarz seyler. bende genel olarak fikrimi yazdım bu konuda.
Bir de soyle birsey var. mesela ben internette o memnun kalmadim dedigim falcilarla alakalu kotu seyler okusaydim denemezdim. Ama girdim ve hicbir sey bulamadim iyi kotu. Biraz da iyilik yapmak istedim acikcasi ama gelen ogutler ogutler..

burada birşey paylaşıyorsanız olumlu ve olumsuz eleştirilere açık olmalısınız
burası paylaşım alanı
hakaret içermedikçe rencide etmedikçe kişiler istedikleri yorumu yapabilirler
konu açarken bunu göze alın lütfen

Bir de soyle birsey var. mesela ben internette o memnun kalmadim dedigim falcilarla alakalu kotu seyler okusaydim denemezdim. Ama girdim ve hicbir sey bulamadim iyi kotu. Biraz da iyilik yapmak istedim acikcasi ama gelen ogutler ogutler..
evet herkes bir şekilde baktiridigi kişiler hakkında fikir paylasiyor. amac bu. zaten fal baktirmak kişiye uygun gelmiyorsa ne diye okursun fal yorumlarini buda ayri bir soru işareti :işsiz:

evet herkes bir şekilde baktiridigi kişiler hakkında fikir paylasiyor. amac bu. zaten fal baktirmak kişiye uygun gelmiyorsa ne diye okursun fal yorumlarini buda ayri bir soru işareti :işsiz:

o zaman sizin fal sitelerinde yorum paylaşmanız gerekir

çatlama iğnesi olmadım ama konuya bakarım
hamile değilim ama hamile arkadaşlarımızın yorumlarını okurum
eşimle derdim yok ama derdi olanınkini okur yorumlarım

bu başlıkta da okudum ki hakkım var
kendimce ve bence diyerek yorum yaparım
herkes yapabilir

burada birşey paylaşıyorsanız olumlu ve olumsuz eleştirilere açık olmalısınız
burası paylaşım alanı
hakaret içermedikçe rencide etmedikçe kişiler istedikleri yorumu yapabilirler
konu açarken bunu göze alın lütfen
evet paylaşım alanı ama "fal paylaşım alani" insanlar baktirdigi fallari yazıp kendi fikirlerini söylüyorlar diger baktiranlara fikir olsun diye. ortada şöyle bir soru yok "arkadaşlar ben fal baktiriyorum ama sizce hayatı akışına mi bırakmalıyım? fal baktirmamali miyim? geleceği allah mi bilir falcilar mi ? sizin fikirleriniz neler? demiyor. bunlari sorsa tabi ki herkes fikrini yazsin. ortada sadece baktırılan fal yorumlari var.

evet paylaşım alanı ama "fal paylaşım alani" insanlar baktirdigi fallari yazıp kendi fikirlerini söylüyorlar diger baktiranlara fikir olsun diye. ortada şöyle bir soru yok "arkadaşlar ben fal baktiriyorum ama sizce hayatı akışına mi bırakmalıyım? fal baktirmamali miyim? geleceği allah mi bilir falcilar mi ? sizin fikirleriniz neler? demiyor. bunlari sorsa tabi ki herkes fikrini yazsin. ortada sadece baktırılan fal yorumlari var.

bakın konuyu açtıgınız anda buradaki herkese bunu okuma özgürlüğü verirsiniz ve karşılıgında da yorum alabilirsiniz
kimse size günahmı sevapmı niyeyapıyosun vs tarzı yorum yapmıyor
fikrini söylüyor
yok ben böyle mutluyum dersin geçersin

X