internetten ve yüzyüze fal deneyimlerim

Merhaba, bakım yaparak sizi o süreçten kurtaran kişinin instagram bilgisini alabilir miyim?🙏 teşekkürler
Merhaba dilerseniz yardımcı olabilirim katina tarot kahve şu yildizname tüm fallara hakimim instada sayfam da var

Ben kahve fali degilde tarot ile ilgili azize hanimi oneririm gitmedigim falci benim de kalmadi en son tarotun dogruluguna karar kildim=))

Merhaba arkadaslar
Yillardir tellwede fal baktirdim almanyada yasiyorum
Kac yüz Euro harcadim Türlü türlü fal sitelerinde ve yesil cingene haric hic bir falci bilemedi emin olun HEPSINE baktirdim. Enerji uyumunu yakalayabildigim yesilcingene Artik sitede yok. Tavsiye üzere istanbulda 300 tl Kahve fali bakan bir beye yolladim ve cok memnunm kaldim söylediklerine birebir yasiyorum. Ilgilenen varsa bana özelden yazabilir. Ama Yemin ederim tellwe felan bos isler bosuna harcamayin derim yazik olur.
Merhaba bılgılerını paylasabılır mısınız

Ben günde 4-5 fal baktıran, fal için borçlanan biriydim, o derece fal bağımlısıydım. Sonra arkadaş tavsiyesiyle biriyle tanıştım, ondan sonra başka birine bakım yaptırmadım. Fal bakmıyor bakım yapıyor, lütfen dalga geçecekler veya reklam diyecekler yazmasın. Gerçekten kötü durumda olan ve ihtiyacı olanlar bana özelden mesaj atarsa kendisinin instagram hesabını paylaşırım, kendisi beni çok zor bir dönemde kurtaran kişidir, kefilim kendisine. Eğer bakım alırsanız reklam olmadığını, çünkü isim isim her şeyi ve herkesi anlattığını görürsünüz. Dediğim gibi gerçekten ihtiyacı olanlar yazsın lütfen, zira kendisinin reklama ihtiyacı yok ve bu forumdaki kişilerin de kötü dönemden geçtikleri için fal arayışında olduklarını çok iyi biliyorum. Cidden kötü durumda olan kişilere de yardımı olur diye buraya yazdım.
Merhaba bılgılerını alabılır mıyım?

ya ben hera bakım dünyasından astrolojik analiz alıyorum akıl okuma filan açıkçası memnunumda yani bir kere yanıltmadılar beni:oha: ama tarot bakmıyorlar bu aralarda tarota merak sardım reklam yapan değil de gerçekten memnun kaldığınız yer varsa öneriye açığım:dua:

Dilerseniz yardımcı olabilirim bende bir yorumcu onu ararken konuya denk geldim kendime bakamıyorum malesef ama yorumuma ve hislerime güvenirim fiyatlarım için değil instada sayfam falanda var
Sizin icin referans olacak biri varmi yada instadaki sayfanizi paylasirmisiniz

X