İpek ismine tarz ve anlam olarak yakın kız bebek isim onerilerinizi bekliyorum.

Çok teşekkür ederim🥰🥰🥰Ayça ismi çok güzel.Anlami da çok güzel .Benim bir tanidigimin ismi.O yüzden ilk kızımda da tepki gelmişti soyleyince şunda var diye etrafimdan o yüzden elemistim.Melisa yi eşim çok istedi ben beğenmemiştim .Anlam açısından.Soylenisi çok kibar .Zülal tarz olarak begenmedim.Nil de süper .Önerilerin için çok çok teşekkürler .İşime yarıyor gerçekten 🥰🥰🥰🥰

Kizlar eşimle belirledigimiz liste ;
İnci
Beril
Rüya
Işıl
Pelin
Bu isimlerden eleyerek seçeceğiz inşallah ..

Erkeğe düşündüğüm ismi arkadaşım koymayı düşündü erkek demişti doktoru şimdi kız olucak ama ben soğudum bi kere o isimden. Böyle bir şey olunca artık bu ismi beğeniyorum diye söyleyemiyorum. 🙄 Listenizden Işıl ve İnci’yi beğendim. Sizin beğendiğiniz erkek adını merak ettim ama 😬

Bir kızım var .Burda konu açmistim .Çok güzel öneriler gelmişti .Kızımın ismine 9 ay karar veremedim.Kararsiz olduğum icin büyüklerden çok baskı geldi .Kızımın adini ipek koyduk .Hamileyim ve bu sefer cinsiyeti belli olana kadar net olarak belirlemek istiyorum ki kimse yorum yapmasın .İpek ismi kibar ve zarif anlamına geliyor .Ben söyleniş olarak degil de anlamı aynı olsun istiyorum .Söyleniş olarak değil de anlam olarak İpek ismini andıracak ,kibar ,zarif anlamına gelen yaratıcı isim onerilerinizi bekliyorum hanımlar ..Haydi parmaklara kuvvet 🥰🥰🥰
Bu mesajı okur okumaz aklıma ilk ve tek isim geldi İnci, siz ne düşünürsünüz bilemem ama🥰sağlıkla doğsun inşallah

Seçenekleri belirlemişsiniz aslinda ama yine de yazmak istedim. Nazenin ismi hem fonetik olarak cok guzel gelir bana hem de ipek ismine anlam olarak yakin olduğunu düşündüm ben. Ayrica kısaltıp Naz'i da kullanabilir ileride istediği zaman arkadaslari arasinda vs. o şekilde de hoş geliyor. Sağlıkla alin kucaginiza 🌸

X