irembe tüpbebek merkezi dilek arslan da tedavi görenler buraya

hsurmal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
1.368
0
merhaba arkadaşlar doktor dilek arslan hakkında soru sormak isteyen tecrübe paylaşımında bulunmak isteyenler yaşadıklarımızı paylaşalım

merhabalar
ben de dilek hanımla gebelik takiplerimi yapıyorum . tedavimi İst-umut tüp bebekte yaptırdım , izmire taşındım , oradan dr.umun tavyesiyle Dilek hn.a geldim . çok sempatik ve cana yakın bir insan , iyi bir doktor ..
yalnız çok yoğun benneyaptımki
randevuya zamanında gitseniz bile bi yarım saat bekliyorsunuz genelde ...

merhabalar
ben de dilek hanımla gebelik takiplerimi yapıyorum . tedavimi İst-umut tüp bebekte yaptırdım , izmire taşındım , oradan dr.umun tavyesiyle Dilek hn.a geldim . çok sempatik ve cana yakın bir insan , iyi bir doktor ..
yalnız çok yoğun benneyaptımki
randevuya zamanında gitseniz bile bi yarım saat bekliyorsunuz genelde ...

evet bende şu anda gebelik takibimi yaptırıyorum çok memnunum evet biraz bekliyoruz ama olsun sonuçta iyi hissediyor inşan kendisinii bu arada hoş geldin canım izmire

ama önemli olan yaklaşımı sizden önceki hastaya yapılan işlemlerde önemli ama her defasında gerekli zaman ve önemi veren biri

ben de dilek hanımın hastasıyım. yaz basından beri gidiyoruz irenbeye...bazı problemlerden dolayı transfer olmadan yumurtalarım donduruldu. inşallah bu ay ilk transferimiz dondurulmuşlarla gerçekleşecek...