Is dunyasi ahh ahh

Var canim var merak etmeyin
Ama siz içinizdeki siyahi nasıl temizleyeceksiniz yazık size kimseye inanmaya inanmaya
Inanilmayacak duruma düşmeyin oldumu
Haa bakın bunu da o kötü kalbinizle beddua olarak algilamayin değil çünkü
Düşmeyin diyorum bakın sakin düşmeyin
Siz bunu kurgulayip beyninizde düşün olarak okumayın oldumu Haa gözlemlerinizi yakın öyle okuyun olur mu kardeşim
Bakın size bile kardeşim diyebiliyorum
Cunku içim negatif değil hoscakalin lütfen artık actigim konularda bulunmayın ve yorum da yazmayın sizin gibi zihniyetlere ihtiyacımız yok bizim daha yapıcı olabilecek kişilere ihtiyaç var

bir hafta içinde kadınlar kulubunde ikinci kez ruhun kararmış dediler bana ahahhahaa.
nasıl karaysa artık bin km den belli oluyor.

ben o durumlara duşmem merak etme, benim kadar özeleştiri yapan bir canlı turu var mı merak ediyorum. her neyse ya, mesai saatindesin daha fazla meşgul etmeyeyim seni,işin vardır.

Sizlere cevap vermeyeceğim artik
Kötü zihniyetinizde boğulun
Lütfen madem rumuzumu artik biliyorsunuz
Uzak durun yorumlarınıza ihtiyacım yok
Kötü yorum siz sahibine aittir
Kişi nin zikri neyse fikri de odur.

bir hafta içinde kadınlar kulubunde ikinci kez ruhun kararmış dediler bana ahahhahaa.
nasıl karaysa artık bin km den belli oluyor.

ben o durumlara duşmem merak etme, benim kadar özeleştiri yapan bir canlı turu var mı merak ediyorum. her neyse ya, mesai saatindesin daha fazla meşgul etmeyeyim seni,işin vardır.
Düşmez kalkmaz bir Allah hiç büyüklenme
Ve kendini de çok abartma
Muhakkak vardır senden daha çok ozelestiri yapan
Mesai saati içindeyim boş beleş degilim çok şükür
Ve sayfamı derhal terk et
Cevap yazmadan terk et
Yazdıkça sen yazacağım haddini bildirmek için
Derhal terk et
Defollllllll

Cins meselesi değil insanlık meselesi pekala erkeklerde vardır ama kadınlar da fazla en azından ben hep kadınlar tarafından kazik yediğim için ama tabi çok sevdiğim kadın arkadaşlarım da var tabi
Mesele hangi cins olursa olsun
Kötü her zaman kötü

Sevmiyorlar beni gideyim istiyorlar işimi gücümü bırakıp gideyim istiyorlar en ufak bir şey bir gündem onlar için dedikodu konudu zaten o öyle böyle diye başlıyorlar
Wc konusu vardı eski okuduysanız
Kullanmıyorum bile çok az wc ye gidiyorum bir yada iki kez mesai bitimine yaklasmissak ve gelmişse hiç gitmiyorum evime taşıyorum en ufak kökü olsa kara koyun ben
Biri afedersiniz lekeli birakip cıkmış olsa sorumlusu ben ki o lekeli birakanlarin kim olduğunu da biliyorum arkalarından baktım ve gördüm ama o kiz onları bile benim üstüme attı cunku benim.uzerime oynaması gerekiyordu onurum haysiyetim beş paralık oldu o kiz yüzünden koku olsa benden bildiler millete o yapıyor o yapıyor dedi yemin ederim girdigim yerde kaç defa pislik gördüm onarın pisligini üstüne şifon cektim allah şahit
Böyle igrenclikleri ben yapmıyorum böyle şeylerle uğraşmıyorum hayatımda böyle çirkin olmadım
Böyle şirret görmedim hayatım boyunca yemin ederim tüm sevdiklerimin üzerine yemin ederim yapiyorlar yaptılar hayal görmüyorum hepsi gerçek
Ozaman gerçekten kötü insanlara denk gelmişsin üzüldüm gerçekten benim eski iş yerimde böyle kötü bişeyimi bulmak için fırsat kollayan bi kadın vardı ama geri kalan çalışanlar onun o kötü niyetini bildiği için hiç ciddiye almazlardı burda bunlar grup olmuş kabus gibi valla allah yardımcın olsun

Evet grup oldular ve hepsi gerçekten bunlar i yapıyor keşke ben hayal görmüş olsaydım ama hepsi gün gibi gerçek kabus gibi evey her günüm
Hadi sizin iş yerinizde kötü olan o kişinin kötü niyetini biliyorlarmış
Ama bu kiz var ya şeytandan 5 dk sonra doğmuş
Kız çok iyi oyuncu iyiyi oynayan bir kötü çok iyi oynuyor sana öyle yaklaşıyor ki sen bile inanırsın sana bu kadar çok kötülük yaptığı halde
Bana bu kadar çok kötülük yaptığı halde ben bile bazen öyle bir yaklaşır ki hicbir şey yokmuş gibi inanası gelir insanın
Ama ciddiyim iyiyi oynayan bir kötü gerçekten
Sinir sistemim zor dayanıyor insanlarda aslında onun nasıl biri olduğunu anladiklarina yüzde 200 eminim ama onu karşılarına almıyorlar yanında yer alıyorlar
Hele o temizlikçiler anası gibiler o kızın
Benimde anlayamadigim halen çözemediğim bu insanlara aşkım canım seni seviyorum diye yaklaşıyor
Tabi onun isteklerini yerine getirenleri seviyor onun çıkarlarına aykırı hareket eden zaten ondan yana sevilmez düşmanlık görür benim gibi
Bense zaten başından beridir nasıl bir hasta ruhlu insan olduğunu bildiğim icin negatif elektirik te aldığım için hep uzak durdum için dışım bir belli de ettim indan nefret ettiğimi
O yüzden beni de rakip gördüğü için üzerime böyle bir oyun oynadı ve sürdürüyor

Kimse derdimi anlamıyor kimse
Eşime anlatmayı.biraktim artik bu konudan o bıktı anlatmaktan bıktı ki ben hergun yaşıyorum tabi yaşamayan bilemez benim durumumu
Gerçekten kötü insanlar Ben ömrü hayatımda böyle kötü insanlar görmedim gerçekten
Eşim bile anlamadıktan sonra ele ne kalmış dimi
Sadece yasayan bilir gerçekten bu yaşadıklarım beynime kazındı hicbir zaman unutmam mümkün değil belki bu ortamdan uzaklasicam bir gün ama gördüğüm.bu kötülük hicbir zaman aklından Cikmicak
Hayatımda kara leke gibi o kiz
Bir an önce hayatımdan çıkmasını yüce allahtan diliyorum
Yaa ortamımı güzelleştirsin
Yaa bir kapı açsın bana o ortamdan çıkabilmek için
Elimden yapabileceğim bir şey gelmiyor
Kotulugun de en dibi dibinin dibi
Hayatımda zift gibi balçık gibi birşey o kiz

Neden kötü insanla sınaniyorum hep neden
Bunu çözemedim
Ne ders almam gerekiyor handı dersi almam gerekiyor
Bende mi hata
Nedir
Neden sebep ney
Çözemiyorum
Çocuklukta ne yaşadım neyin etkisi bu
Sebep ney
Biktim gerçekten biktim kötü insanla sinanmaktan biktim degissin artik kaderim değişsin lütfen allahim

Ozaman gerçekten kötü insanlara denk gelmişsin üzüldüm gerçekten benim eski iş yerimde böyle kötü bişeyimi bulmak için fırsat kollayan bi kadın vardı ama geri kalan çalışanlar onun o kötü niyetini bildiği için hiç ciddiye almazlardı burda bunlar grup olmuş kabus gibi valla allah yardımcın olsun
Aminnnnnnnnnnnnnn
Allah bana artik yardımcı olsun

Neden gerçekten neden sebep ney
Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum
Değişmesi için ne yapmak lazım Iyi insanlarla karşılaşmak için ne yapmak lazım

Adak mi yapsam
Belki geçmişte kendi kendime demisindir unutmusumdur para kazanırsam şunu.bunu yapicam demisindir ama unutmusumdur yerine getirememisimdir
Ondan mi.boylr şeyler yasıyorumdur bilemiyorum ki
Ama adak allah nasip.ederse yapmak istiyorum şart ve koşulları acarsa

X