İş sorunsalı... Her şey mi üst üste gelir.

_kybele_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
537
373
33
Merhabalar
Ben kim ne konu açmış takip edemiyorum ama bazıları çok iyi takipçi bu aralar hem nişanım oldu hemde nişandan 4 gün önce işsiz kaldım. Daha önceden maaş alamamam vs yüzünden kredim vardı. Şimdide hem nişan hem masraflar derken her şey üst üste geldi ve ödemelerim var. Şimdi iki sey soracagım;
Evden falan para kazanan, ekstra iş yapan var mı? (iş arıyorum bi yandan ama bu evde durma sürecinde de elime bir kaç kuruş geçse fena olmaz)Belki düşünemediğim alanlar çıkar.
Çok zorlanırsam nişanda takılan bir bileziğim var acaba bozdurup sonra aynısından alsam anlaşılır mı? Aileminde sıkışık olduğu bir dönem yardım alamam. Sizce ne yapmalıyım?

Not:Çok şükür kira derdimiz falan yok ailemle oturuyorum ama daha fazla yükte olmak istemiyorum.

Geldimi imtihanlar üst üste gelir işte Allahım yar ve yardımcınız olsun . Sıkı sıkı iş arayın bıraz pıyasalarda hareketlenme var sankı . Sakın nişanda karşı tarafın taktığı bileziği felan bozdurmaya kalkmayın heleki habersiz hiç yapmayın ilişkinizden de olursunuz .Kör ölür badem gözlü olur hesabı yarın bir gun bır ortaya cıkarsa nısanlınızın guvenını de kaybetmış olursunuz o bılezık olur sıze trabzon seti

Ben bileziği bozardım. Zaten nişanda takılan size takılıyor. Neden endişeleniyorsunuz ki? Karşınızda ki kişi bunu sorun eder mi ?

Merhabalar
Ben kim ne konu açmış takip edemiyorum ama bazıları çok iyi takipçi bu aralar hem nişanım oldu hemde nişandan 4 gün önce işsiz kaldım. Daha önceden maaş alamamam vs yüzünden kredim vardı. Şimdide hem nişan hem masraflar derken her şey üst üste geldi ve ödemelerim var. Şimdi iki sey soracagım;
Evden falan para kazanan, ekstra iş yapan var mı? (iş arıyorum bi yandan ama bu evde durma sürecinde de elime bir kaç kuruş geçse fena olmaz)Belki düşünemediğim alanlar çıkar.
Çok zorlanırsam nişanda takılan bir bileziğim var acaba bozdurup sonra aynısından alsam anlaşılır mı? Aileminde sıkışık olduğu bir dönem yardım alamam. Sizce ne yapmalıyım?

Not:Çok şükür kira derdimiz falan yok ailemle oturuyorum ama daha fazla yükte olmak istemiyorum.
makale siteleri var internette para karsiligi makale yaziyorsunuz

Nişanlınızla konuyu konuştunuz mu, konuşamıyorsanız ve gizli saklı iş çevirebiliyorsanız da zaten ayrılın ilişkinizden hayır gelmez

Merhabalar

Evden para kazanılmaz

Nişanlınızla konuyu konuştunuz mu, konuşamıyorsanız ve gizli saklı iş çevirebiliyorsanız da zaten ayrılın ilişkinizden hayır gelmez
Hangi konudan bahsediyorsunuz? Kredimden mi işsiz olmamdan mı?? Dogal olarak ikisinden de haberı var. Bilezik ise bi karar vermedim verseydim haberi olurdu. Ayrıca burda nişanımla ılgılı değil iş durumu ile ilgili yorum açtım.

Bileziği bence bozdurmayın. Yerine koyamazsanız daha zora girersiniz.
Bozduracak olursanız da nişanlınızla haberleşip belki olabilir.

X