İş yerimde Buldugum büyüler kağıtlar Çok fena şeyler Mune abla ne olur banlama 😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Monica Bellucci

Neydi ya dur dilimin ucuna gelsinde söylim
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
1.724
15.929
Mune abla beni banlamıycan demiiii 🤨

Böyle bir konu açtıgım için üzgünüm inşallah banlık bir konu değildir..

1 hafta bitti kızlar, Çalışıyorum işimden memnunmuyum onuda bilmiyorum ama yinede Çok şükür diyeyim
Adam bana zeynep gel ben senin hayatını değiştireyim diyince ben aha bele oldum 😳. Nasssı yani dedim. Orda dur dedim. Ben senin babanın kızımıyım benim hayatımı değiştiriyosun dedim içimden...

Kürtçen de varmış, ama bir şartla bu iş yerinden hiç çıkmıyacaksın, ben ne dersem sormadan yapıcaksın dedi, bende buna evet diyemem çünkü yarın ne olacagını kimse bilemez ve bunun garantisi olamaz 6ay çalışırım 1yılda Burdan Emekli olmamı beklemeyin dedim. Çünkü zaten inişli çıkışlı bi hayatım var şu sıralarda sıkıntı içerisindeyim..
Neyse, ozaman biz seni normal işçi gibi görelim idare edecegin bi para verelim dedi. OOLUR tamam dedim. Ama kafamda gidip geliyor kendimi geliştireyim felan dedim biyandanda içime bişeyler sinmiyor ama çözemiyorum ve kendilerine çokda ısınamadım, hani böyle bişeyler varmışda ben otomatikmen onları görünce kazma bildiğin kütük oluyorum. Böyle kendimi kasarak emanet gibi çalışmak yada biryerde bulunmak asla istemem ama tabi çalışıyorum öyle böyle derken günler geçiyor ha çokda sorun olursa çıkarım Neyapayım.

Asıl mühim Konuya geliyorum Dün masamın bulundugu salondaki pencerede araya sıkıştırılmış arapça yazılı ateşe tutulmuş arapça yazılı kağıt gördüm. Tövbe bismillah bune dedim
Korktum, çünkü baya baya büyü yapılmış ve yakılmış o kağıdı elime almaz olaydım sorumlu bi abi var abi bune dedim elimden aldı ses etmeden yukarı çıktı gözümün önünde yaktı suya attı ama hala ne oldugu hakkında bişey söylemiyorlar. Sözde onlarda aşağıda üretim bölümünde görmüşler..
Bugün sabah saat 9 buçuk gibiydi yine bir kağıt ve arapça yazılar ben şok yaşıyorum tabi.
Yönetici kadın oradaydı ilk o gördü
Aaaa zeynepcim odamı o kağıttan bana versene dedi. Aldım verdim normal bişeymiş gibi
Kim yapıyorsa biz kimseye bişey yapmıyoruz diye söylendi.. Sonra yukarı çıktım işim vardı dört beş saat yoktum aşağı indim baktım çantam açık cüzdanımda açık ama paralar kartlarım vs hepsi duruyor. Acaba benmi açık unuttum dedim önemsemedim cüzdanı kapattım tekrar yukarı çıktım aşağı indim baktım cüzdan yine açık Besmele çekmeye başladım Allahım neler oluyor bunlar ne dedim tekrardan kapattım cüzdanı. çanta gözümün önünde kimsede yok bi abi var oda çok ileride oturuyor oturdugum yerde tekrardan baktım gözümün önünde duran çantanın içindeki cüzdan tekrardan açılmıştı hemde 5 dakika içinde ayaga kalktım tövbe bismillah dedim ağlamaya başladım sinirlerim bozuldu abi geldi ne oldu felan dedi böyle böyle dedim.Tüylerim diken diken oluyor hala aklım almıyor. Ben cüzdanı tam 3 kere kapattım her kapattıkça açıldı. Burdan okuyunca aaa ne varki demeyin olacak şey ler değil bunlar. Sonra çıktım eve gidicem duraga gittim otobüs kartımda gitmiş yok. iş yerimde gizemli işler yaptıkları çok belli faturayıda ben ödedim ama çok huzur suzum hergün rüyamda akreplerin içinde oldugumu görüyorum garip garip rüyalar

Ve yönetici kadın bugün benim doğum tarihimi sordu e yaşımıda biliyor hayırdır ya? 😟

Napayım şimdi kızlar diyin bana,ama size yaptıgım yorumların hıncını almayınha benden güzel güzel fikir verin

Sizi seviyore.. 🌺

Patrona ya da müdüre söyledin mi zeynos o bulduğun kağıtları biri seni korkutup işten çıkmanı mi istiyor ki bilemedim

Doğum tarihini istemesi ilginizi çektiğine göre bu konularda bilginiz var

Cüzdanınız nasıl bir cüzdan acaba?
Çıtçıtlı falansa bozulmuş olabilir mi?
Belki kartınızı düşürdünüz?

Bu kadar korkuyorsanız öyle kağıt olayları varsa bence çıkın oradan.
İşe girerken verdiğiniz formdan doğum tarihini bulabilirler birde aklıma o geldi.

Bir de cüzdanın nasıl ? Çıt çıtlı mı ? Benim cüzdanım çıtçıtlı ama bozuldu ben kapatıyorum o kendisi açılıyor.. Ama içine sinmeyen birşeyler varsa o iş yerinde 1 dk bile durma çıkışını al bence

Ayrılmak istiyorum
Bence durmayın orada.Çok huzursuz edici çok korkunç ya...Yani hani orada yüksek bir pozisyonda filan olsanız biri sizi korkutup kaçırmak için yapıyor olabilir diyeceğimde..Bilemedim.
Ben dün hadi neyse dedim ama bugünde görünce ve gözümün önünde cüzdan sürekli açıldı şu yazdıgıma inanmayan da olacaktır ama Allah şahidim zaten en sonda ağladım abi koştu ne oldu dedi 1 2 dakika konuşamadım şoktan

Ayrılmak istiyorum

Ben dün hadi neyse dedim ama bugünde görünce ve gözümün önünde cüzdan sürekli açıldı şu yazdıgıma inanmayan da olacaktır ama Allah şahidim zaten en sonda ağladım abi koştu ne oldu dedi 1 2 dakika konuşamadım şoktan
Başka iş bakın.Bu şartlarda orada çalışmak ruh sağlığınızı ve psikolojinizi bozar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X