İş yerindeki kişi

Pestososlumakarnam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
1.397
1.235
4 yıldır aynı yerde çalışıyorum. Taaaa lise zamanlarında hoşlandığım ama aramızda hiçbir şey geçmeyen (flört bile) kişi ile aynı mevkide çalışıyoruz ama kurumlarımız farklı. Bazen iş için ortak çalışmamız gerekiyor yolda 3 4 defa ancak. O günlerden biri de bugün.
Aynı araçta benim olduğum yere arka tarafa geçmedi adam. Öndekine sen arkaya geç dedi. O kişi şaşırınca geçmezsen gelmem dedi.

Aaa ben şok. Adam evli ben evlilik arefesinde. Baya baya kendimi bi kötü hissettim.
Üzerinden geçmiş en az 13 15 yıl. Ben neyim ne yaptım ki aynı arabaya binmiyorsun

Daha önce de iki kişi oturuyoruz mesela sadece x hanım merhaba diyor. E doğal olarak yanımdaki yada yanımdakiler garipsiyor.

Bugün de gittiğimiz yerde öyle bi durum yaşanınca çok sinir oldum. Lafımı söyleyeceğim iyice gerilecek ortalık.
Ama cidden garipseniyor etraftan. Ben napsam nasıl davramsam danışmaya geldim.

Son düzenleme:
4 yıldır aynı yerde çalışıyorum. Taaaa lise zamanlarında hoşlandığım ama aramızda hiçbir şey geçmeyen (flört bile) kişi ile aynı mevkide ise çalışıyoruz kurumlarımız farklı. Bazen iş için ortak çalışmamız geeekiyor yolda 3 4 defa ancak. O günlerden biri de bugün. Aynı araçta benim olduğum yere arka tarafa geçmedi adam. Öndekine sen arkaya geç dedi. O kişi şaşırınca geçmezsen gelmem dedi.

Aaa ben şok. Adam evli ben evlilik arefesinde. Baya baya kendimi bi kötü hissettim.
Üzerinden geçmiş en az 13 15 yıl. Ben neyim ne yaptım ki aynı arabaya binmiyorsun

Daha önce de iki kişi oturuyoruz mesela sadece x hanım merhaba diyor. E doğal olarak yanımdaki yada yanımdakiler garipsiyor.

Bugün de gittiğimiz yerde öyle bi durum yaşanınca çok sinir oldum. Lafımı söyleyeceğim iyice gerilecek ortalık.
Ama cidden garipseniyor etraftan. Ben napsam nasıl davramsam danışmaya geldim.
Üzülmeyin, böyle insanlarda var. Bence umursamayın, bir tepki verirseniz bana ilgisi var o yüzden böyle davranıyordum, böyle davranması da ispatı diyebilir.

Herkesin içinde cevap veririm ben olsam, hayırdır ben seninle oturmaya çok mu merakliyim ? Umursamayın deniliyor ama kendisi gösterdiği tavırla etraftakiler çoğu şeyi çaktırmış zaten. Peşimden koşuyor izlenimi verdi heralde. Anlatsa nolur 14 yıl önce siz anlatın asıl,ne gereksiz insan
Çoluğu cocugu var ben lise sondaydım düşünün. Arkaya geçmem deyince ortamdaki 2 kişi ne alaka filan dedi 😔

Çoluğu cocugu var ben lise sondaydım düşünün. Arkaya geçmem deyince ortamdaki 2 kişi ne alaka filan dedi 😔
Kim olsa ne alaka der,arkanizdan anlatiyor belki benden hoşlanıyor ya yakama yapışır simdi felan diyor. Ben olsam diğer kişiye de anlatırım, ben olsam orda bozarım gerçi 😅 ya hiç takmayın ya da direkt ortamda bozun karar sizin

İnsanların içinde bu sorunu dillendirmelisiniz bence. Arkadaşlar çok haklı, musallat oldu kaçıyorum gibi davranıyor adam. Baş ağrıtır.
Ben olsam herkesin içinde bununla da lise zamanında flört etmiştik o yüzden selam vermiyor hay etmez olaydık der kahkaha patlatırdım.
Aşırı saçma davranıyor aşırı.

İnsanların içinde bu sorunu dillendirmelisiniz bence. Arkadaşlar çok haklı, musallat oldu kaçıyorum gibi davranıyor adam. Baş ağrıtır.
Ben olsam herkesin içinde bununla da lise zamanında flört etmiştik o yüzden selam vermiyor hay etmez olaydık der kahkaha patlatırdım.
Bunu çok düşündüm. O kadar ters davranışları var ki o kişinin sanki peşinden koşuyorum.
kesin kavga çıkar ben de susmam.
zaten söylemiş bir iki kişiye kendi kurumundan. Aynen lise de çocuktum dedim o an güldüm geçtim.

Bunu çok düşündüm. O kadar ters davranışları var ki o kişinin kesin kavga çıkar ben de susmam.
zaten söylemiş bir iki kişiye kendi kurumundan. o an güldüm geçtim ama abarttı😠 beni sevgilimle yolda çarşıda pazarda da gördü kendisi halbuki

Kendi samimi arkadaşlarıma ilk göreve başlayınca anlatmıştım aaa bı çocuk liseden tanıyorum diye. Ama komple ilçenin bilmesi lazım 🤦🏻‍♀️ Garip hareketlerini anlayabilmeleri için çünkü her seferinde yanımızda başkaları oluyo

Bunu çok düşündüm. O kadar ters davranışları var ki o kişinin kesin kavga çıkar ben de susmam.
zaten söylemiş bir iki kişiye kendi kurumundan. o an güldüm geçtim ama abarttı😠 beni sevgilimle yolda çarşıda pazarda da gördü kendisi halbuki
Gerçekten abartmış, kendisini nimetten saymış. Bence hiç muhatap olma. Seni başkasıyla görünce egosu zedelenmiş 😂 yıllarca onu beklemeni, görünce elinin ayağının tutmamasını istiyormuş da sen ona aldırmayınca hayallerini yıkmışsın. Hiç aldırma, üzme kendini, yok muamelesi yap geç.

Gerçekten abartmış, kendisini nimetten saymış. Bence hiç muhatap olma. Seni başkasıyla görünce egosu zedelenmiş 😂 yıllarca onu beklemeni, görünce elinin ayağının tutmamasını istiyormuş da sen ona aldırmayınca hayallerini yıkmışsın. Hiç aldırma, üzme kendini, yok muamelesi yap geç.

Bugün öyle yaptım 😊 ben de diğerleri ile konuştum sevgilimi aradım işle ilgili konuştum.
Hayır bir görseniz Kurumunun önünde yatıyorum gibi kaçıyor görünce 🤦🏻‍♀️

Bugün öyle yaptım 😊 ben de diğerleri ile konuştum sevgilimi aradım işle ilgili konuştum.
Hayır bir görseniz Kurumunun önünde yatıyorum gibi kaçıyor görünce 🤦🏻‍♀️
Belki zamanında karısına karşı kendini parlatmak için hakkınızda atıp tuttu , yaparlar bunu. Şimdi sizi görmek o yüzden iyi gelmiyor olabilir , bi yerleri iyi tutuşmuş çünkü. Karısının sizden haberi var hatta sevgilinizden daha iyi tanıyor bence sizi ahahahahsh

X