İşaretler yazılar çizgiler yardim lutfen

mujum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2010
1.649
217
Merhaba hanımlar.

Sifreli paylaşımlar yapan biri var. Bu yazılar nedir ne olduğunu nasıl öğreniriz bilen varsa yardımcı olursa sevinim.

Birazdan fotoyu eklicem
1466415715289-483579652.jpg

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1835 gün geçti.

mujum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2010
1.649
217
Nereden buldunuz bunu ? Size mi yazılıyor hayırdır

Ben de onu sorcaktim

Ibranice de olabilir x ler var ama bence deli sacmasi bunu yapanda dikkat cekmeye calisan bi deli

Evet deli saçması gibi ama bunları yazan adam hem evli hemde geçmişinde capkinliklar mevcut. Bu ara sosyal paylaşım sitesinden buna benzer şeyler paylaşiyo. Doğal olarak esi de acaba yine mi benzer şeyler pesinde diye dusunuyo

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1835 gün geçti.

WOLFROG

BOŞAN BENCE
ÜZGÜN
Pro Üye
24 Haziran 2011
21.246
39.624
Evet deli saçması gibi ama bunları yazan adam hem evli hemde geçmişinde capkinliklar mevcut. Bu ara sosyal paylaşım sitesinden buna benzer şeyler paylaşiyo. Doğal olarak esi de acaba yine mi benzer şeyler pesinde diye dusunuyo

Esi kocasina bunu soramiyorsa veya sorupta cevabini alamiyorsa o evlilik bitik yani bosuna ugrasmasin.

Kirpicik

sarkastik kirpi uye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2016
3.900
8.653
Resmi bir alfabe degil. Adam kendisi yapmis alfabeyi. Kendisi ugrasmis yapmis ama kimsenin de ugrasip ogrenip bu alfabeyi kullanarak flortlesecegini sanmam kaldi ki flortlesseler bile bunu sosyal medyada bu sekilde mi yaparlar? Bence dogru. Adam capkin ve bu alfabeyi de capkinlik icin kullaniyor ama sadece dikkat cekmek suretiyle.

curiouss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
5.862
3.391
karekod gibi geldi bana
telefonunuzda karekod programından varsa okutun bir bakalım belki çözülür

Osen

La yükellifullahü nefsenilla vüs’aha.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
1.912
1.905
adam kendince harfler oluşturmuş, bende bu şekilde günlük tutardım eskiden.
ilk sırayı çözemedim ama bence devamında doğum günün kutlu olsun yazıyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1498 gün geçti.