Işık Kapanınca Değişen Odalar

areen

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2006
892
67
ben böyle bir yatak odam olmasını isterdim çok hoş ya umarım hoşunuza gider.........

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

mucizem

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
368
2
harikalar yaa bayıldım.o üstüne konan selerden istiyom bende.bi fikriniz varmı nası oluyo.nerden bulunurr..pamuk yardımm
116289982264281.gif

areen

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2006
892
67
mucizem bunu fosfordan yapıyorlar yurt dışında var bu bir çeşit sprey boya veya bant gibi bişey ama yurt dışında yapıyolar türkiyede böyle bişey yapıyorlarmı bilmiyorum gerçi türkiyede bi kaç evde bu çalışma yapılmış çok fazlada maliyeti olduğunu düşünmüyorum ben yine bişeyler duyarsam size haber veririm.
gerçekten çok hoş değilmi ya özellikle tavanı dalgalı göstermişler ya ilk resim çok güzel vallahi............bende bayıldım

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
17 Ağustos 2006
4.338
1.698
Pamukcum harika odalar kim istemez böyle bir odada yatmayı hele ikinci odada yatmayı isterdim.

E

Esssen

Ziyaretçi
yok ya ben istemem boyle seyler. odamda kalabalik istemem ben, goruntuden ibaret olsa bile. heryer beyaz olmali, ruhum dinlenmeli, gece yatagima yattigimda gozumu alacak kalabaliklardan hoslanmam ben.

ama canim yinede sagol. bak bir dolu insan hoslandi bunlardan

jovi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
130
0
38
1. odada 2. odadaki tavan resmi olursa değmeyin keyfime saol canım paylaşımın çok güzeldi:)

M

masal

Ziyaretçi
ben böyle bi yatak odası istemem. bana çok soğuk gelir bu tarz. yatak odası bence daha sıcak düzenlenmeli diye düşünüyorumm...

:emir_bebek: :emir_bebek:

tufan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2006
41
0
39
:1yes2: bende beğendim canım hepsi çok güzel bende 2.odada yatmak isterdim.

Krizantemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2006
5
0
Elifciğim ilk odayı çokk beğendim.Birgün inşallah yatak odası hazırlamam gerekir ve ilk sana koşarım yardım için.

pamuk26

Yabangülü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
150
4
hemşom, adaşım çok güzel bunlar yahuuuu....amannnn sabahlar olmasınnnn...

D

derin__

Ziyaretçi
deniz görüntüsü bir harika gerçekten rahatlatıcı bir etkisi varmıdır acaba.

X