Işık Kapanınca Değişen Odalar

areen

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2006
892
67
ben böyle bir yatak odam olmasını isterdim çok hoş ya umarım hoşunuza gider.........

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

harikalar yaa bayıldım.o üstüne konan selerden istiyom bende.bi fikriniz varmı nası oluyo.nerden bulunurr..pamuk yardımm
116289982264281.gif

mucizem bunu fosfordan yapıyorlar yurt dışında var bu bir çeşit sprey boya veya bant gibi bişey ama yurt dışında yapıyolar türkiyede böyle bişey yapıyorlarmı bilmiyorum gerçi türkiyede bi kaç evde bu çalışma yapılmış çok fazlada maliyeti olduğunu düşünmüyorum ben yine bişeyler duyarsam size haber veririm.
gerçekten çok hoş değilmi ya özellikle tavanı dalgalı göstermişler ya ilk resim çok güzel vallahi............bende bayıldım

Pamukcum harika odalar kim istemez böyle bir odada yatmayı hele ikinci odada yatmayı isterdim.

yok ya ben istemem boyle seyler. odamda kalabalik istemem ben, goruntuden ibaret olsa bile. heryer beyaz olmali, ruhum dinlenmeli, gece yatagima yattigimda gozumu alacak kalabaliklardan hoslanmam ben.

ama canim yinede sagol. bak bir dolu insan hoslandi bunlardan

1. odada 2. odadaki tavan resmi olursa değmeyin keyfime saol canım paylaşımın çok güzeldi:)

ben böyle bi yatak odası istemem. bana çok soğuk gelir bu tarz. yatak odası bence daha sıcak düzenlenmeli diye düşünüyorumm...

:emir_bebek: :emir_bebek:

:1yes2: bende beğendim canım hepsi çok güzel bende 2.odada yatmak isterdim.

Elifciğim ilk odayı çokk beğendim.Birgün inşallah yatak odası hazırlamam gerekir ve ilk sana koşarım yardım için.

hemşom, adaşım çok güzel bunlar yahuuuu....amannnn sabahlar olmasınnnn...

deniz görüntüsü bir harika gerçekten rahatlatıcı bir etkisi varmıdır acaba.

X