isim konusunda tıkanıyoruz.. lütfen yardım :(

jpgrenouille

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
504
1.106
Günaydın kk.
Hazar ismine yakın, uyumlu olacak bir kız ismi önerir misiniz? lütfennnn çıldırma noktasına geldik artık. kız ismi bulamıyoruz. anlamı güzel olan bir isim arıyoruz. en son çareyi buraya yazmakta buldum. şimdi bu da dert mi diyeceksiniz ama bence büyük dert.. çocuk ismiyle büyür, yetişir sonuçta.
fikirlere açığımmm

not: yoksa isimsiz kalcak çocuk
not1: hazar'a yakın olmasa da olur. genel olarak güzel kız ismi olsun yeter.
not2: beni bu dertten ve ablamdan kurtarın nolur amin :)

Son düzenleme:

Mcz09

''Cennet kuşu FATİH'':(25.12):
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2018
5.862
8.881
Günaydın kk.
Hazar ismine yakın, uyumlu olacak bir kız ismi önerir misiniz? lütfennnn çıldırma noktasına geldik artık. kız ismi bulamıyoruz. anlamı güzel olan bir isim arıyoruz. en son çareyi buraya yazmakta buldum. şimdi bu da dert mi diyeceksiniz ama bence büyük dert.. çocuk ismiyle büyür, yetişir sonuçta.
fikirlere açığımmm

Hazan,Azra geldi benim aklıma

anabel lee

Keyfimi seveyim :)
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2015
3.226
6.700
Hazel, Allah hayırlı evlat eylesin.

anabel lee

Keyfimi seveyim :)
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2015
3.226
6.700
1 kız 1 erkek ikizlerim olsaydı, Hazar ve Hazel isimlerini tercih etmeyi düşünüyordum bir zamanlar :)

Renfri

Bir kaosun içindeyim ve sadece kendimi düşüneceğim
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
929
5.459
Günaydın kk.
fikirlere açığımmm

Hazal, hazel, hazan

jpgrenouille

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2018
504
1.106
Uyumlu olsun isterseniz on isimden fazlası olmaz diye düşünüyorum . Ses benzerligi yerine seveceğiniz bir ismi koyun .Olmuyor mu ?
bende öyle düşünüyorum ama ablam öyle düşünmüyor maalesef. isim konusunda aşırı kararsız. tabii ki hazar'a yakın bir isim de olabilir genel anlamda kulağa hoş gelen isim arıyoruz.. her türlü isim önerisine açığız :)

sunsea

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
4.103
4.714
bende öyle düşünüyorum ama ablam öyle düşünmüyor maalesef. isim konusunda aşırı kararsız. tabii ki hazar'a yakın bir isim de olabilir genel anlamda kulağa hoş gelen isim arıyoruz.. her türlü isim önerisine açığız :)
Yaa ben bu isim konusunda size yardımcı olamayacagim maalesef. Ben pek isim bilmiyorum onu anladım 😄

mutlusey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2016
3.970
5.386
37
Günaydın kk.
fikirlere açığımmm

Hazal çok güzel bir isim

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 474 gün geçti.