isim konusunda tıkanıyoruz.. lütfen yardım :(

Ayildizon

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
1.607
2.339
Valla yakın bi isim bulmak güç ama aklıma gelenler Gülce, zümra

Zeytinagaci66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
1.924
4.588
27
Günaydın kk.
Hazar ismine yakın, uyumlu olacak bir kız ismi önerir misiniz? lütfennnn çıldırma noktasına geldik artık. kız ismi bulamıyoruz. anlamı güzel olan bir isim arıyoruz. en son çareyi buraya yazmakta buldum. şimdi bu da dert mi diyeceksiniz ama bence büyük dert.. çocuk ismiyle büyür, yetişir sonuçta.
fikirlere açığımmm

not: yoksa isimsiz kalcak çocuk
not1: hazar'a yakın olmasa da olur. genel olarak güzel kız ismi olsun yeter.
not2: beni bu dertten ve ablamdan kurtarın nolur amin :)
Hazal, Azra, Hayal.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-05-2022

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 155 gün kaldı.

Bebeğinizin çoğu kemikleri ultrason üzerinde görünecek kadar sertleşti. Bazı kadınlar için gebelikte tuz alımının sınırlandırılması, gebelikte oluşan ödem ve şişliklerin azalmasına yardımcı olabilir. Bu konuda diyetinizde kullandığınız tuz ile ilgili olarak doktorunuzla konuşabilirsiniz. Eğer reflü veya mide yanmasından şikayetiniz varsa, doktorunuza veya ebenize alabilceğiniz güvenli ilaçları sorabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

RaskolnikovunSonyasi

🌻
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
2.015
4.022
Günaydın kk.
Hazar ismine yakın, uyumlu olacak bir kız ismi önerir misiniz? lütfennnn çıldırma noktasına geldik artık. kız ismi bulamıyoruz. anlamı güzel olan bir isim arıyoruz. en son çareyi buraya yazmakta buldum. şimdi bu da dert mi diyeceksiniz ama bence büyük dert.. çocuk ismiyle büyür, yetişir sonuçta.
fikirlere açığımmm

not: yoksa isimsiz kalcak çocuk
not1: hazar'a yakın olmasa da olur. genel olarak güzel kız ismi olsun yeter.
not2: beni bu dertten ve ablamdan kurtarın nolur amin :)
Hazan benim sevdiğim isimlerden birı sonbahar demek.
Hazal olabilir.