İsim mevzusu

Bazı yorumlarda Amber, Nuh tufan gibi isimlerde gördüm ama dikkatli düşünmekte fayda var, ergenlik zamanı çocuklar acımasız olabilir haberiniz olsun 😅

Nuh Tufan bir bakmışsın N*h Tufan’a dönmüş; Amber bir bakmışsın A* ver e dönüşmüş 🤷🏻‍♀️

Çok kaba farkındayım ama ergen tipler isimlerle çok oynuyor, ortaokul zamanı sınıfta çok garip şeyler duymuştum özellikle erkeklerden, o yüzden çok yönlü düşünmekte fayda var 😅
Amber'i ben söylemiştim, bana dediniz herhalde. 😄 Valla kırk yıl düşünsem bu versiyonları aklıma gelmezdi 😬 ama çoluk çocuk uydurabilir tabi. Neyse benim bebek sahibi olmama daha uzuuun yıllar var. Kimbilir o zaman hangi ismi beğenirim. Baba faktörüne hiç girmiyorum zaten.

Evet bizde yok ve böyle Bi durumun içine düşmek çok sinir bozucu.
Esimle çok severek 6 yılın sonunda zorluklarla evlendik, başımıza taş yağmadığı kaldı zor kavuşmuşken kırmak istemedim. Çünkü o gurur duyuyor anlamsız şekilde böyle çok olunca aaa hepsi babasının adı diye. Öyle yetişmiş ne yazıkki
Benim de kuzenimle ismim aynı :olamaz:
İsim koydunuz da ne elde ettiniz? Annem de yengem de babaannemi hiç sevmez. :KK53:

Bir kere o isim Alamir değil Balamir.
Yayıncılar senaryoyu hafifletmek için ünlü kişilerin ismini bozup karakterlere verirler.
Doğrudan Balamir deseler biyografik açıdan ele almaları lazım bunu yapmak istemiyorlar.

Çocuğu yayıncının keyfine bırakmayın, koyacaksa gerçek bir komutanın ismini önersin.

Alparslan
Atilla
Metehan/Mete
Baybars
dururken o isim olmaz Ali Emiri de beğendim.

Biraz araştırsa daha değişik isimler de bulur acilen eşinize tarih makaleleri karıştırmasını öneriyorum.

Bir kere o isim Alamir değil Balamir.
Yayıncılar senaryoyu hafifletmek için ünlü kişilerin ismini bozup karakterlere verirler.
Doğrudan Balamir deseler biyografik açıdan ele almaları lazım bunu yapmak istemiyorlar.

Çocuğu yayıncının keyfine bırakmayın, koyacaksa gerçek bir komutanın ismini önersin.

Alparslan
Atilla
Metehan/Mete
Baybars
dururken o isim olmaz Ali Emiri de beğendim.

Biraz araştırsa daha değişik isimler de bulur acilen eşinize tarih makaleleri karıştırmasını öneriyorum.

Erkek olursa biz Baybars ismini dusunuyoruz. Ama hükümdar komutan oldugu icin degil isimi filmde duyduk ve cok hosumuza gitti birde soyadimizla cok uyumlu.

Amber'i ben söylemiştim, bana dediniz herhalde. 😄 Valla kırk yıl düşünsem bu versiyonları aklıma gelmezdi 😬 ama çoluk çocuk uydurabilir tabi. Neyse benim bebek sahibi olmama daha uzuuun yıllar var. Kimbilir o zaman hangi ismi beğenirim. Baba faktörüne hiç girmiyorum zaten.
Ay bir de Balamber mi :KK70: :KK70: :KK70: Heceler misiniz bir çok rica ediyorum :KK70:
Hem de kız çocuğuna? Valla katil olur babası :KK70:

X