Doğuma Hazırlık isimler ve isimlendirme (iyi/kötü enerjileri ) akrofonoloji :

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mesmerina

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2011
350
31
Bebeğe isim verirken, onun hangi özellikleri taşımasını istiyorsak o enerjiyi harekete geçirecek ismi koyarak karakter yapılanmasına yardımcı oluruz.
Anne baba yeni doğacak bebeğinin kendilerine uyumlu olmasını da ister. Hem ailesi ile uyum içinde , hem de hayatta başarılı olmasını sağlamak sizin elinizde. Onun geleceğini aslında ona verdiğiniz isimle bilmeden yönlendirmiş oluyorsunuz.

Bebeğe isim verirken, onun hangi özellikleri taşımasını istiyorsak o enerjiyi harekete geçirecek ismi koyarak karakter yapılanmasına yardımcı oluruz.
Anne baba yeni doğacak bebeğinin kendilerine uyumlu olmasını da ister. Hem ailesi ile uyum içinde , hem de hayatta başarılı olmasını sağlamak sizin elinizde. Onun geleceğini aslında ona verdiğiniz isimle bilmeden yönlendirmiş oluyorsunuz.

Deren (kız) ve Demir (erkek) isimlerini yorumlar mısınız?

Demir için ; 30-03-2011 anne adı: Aslı
Deren için; 05-05-2014 (planlanan sezeryan tarihi) anne adı: Aslı

Çok teşekkür ederim:))

Sevgiler,

özet :
Demir doğumu ile eşleşen isim enejisi çok ağır ve onda kötü etkilere sebep olur. otorite (o gunkü hükümet) arasında sürekli problem olur. 38-40 yaşlarında büyük bir kaza ve hastalık geçirir.28 yaşlarına doğru kıvamına gellebilir

çok inatçıdır. diretmekte sınır aşar bu yüzden kendine hayır getirecek çoğu şeyi kaybeder.sevgi gördüğü şeye minnet duyar.zahmet çekerek kazandıklarını bir anda kaybetme poansiyeli vardır

Boyun ağrıları ,sağırlık,boyun fıtığı gibi hastalıklara gebedir

allahu alem

Son düzenleme:
Gülsüm 05.02.1977 kerime

Recep 08.06.1985 Gülnaz

Bakabilir msiniz?tşk..

Son düzenleme:
acaba neye göre biliyorsunuz. yani kaynağını merak ettim?

siz daha önce de böyle bi sayfa açmışsınız site tarafından kapatılmış :50 yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım :KK50::KK50::KK50:

özet :
Demir doğumu ile eşleşen isim enejisi çok ağır ve onda kötü etkilere sebep olur. otorite (o gunkü hükümet) arasında sürekli problem olur. 38-40 yaşlarında büyük bir kaza ve hastalık geçirir.28 yaşlarına doğru kıvamına gellebilir

çok inatçıdır. diretmekte sınır aşar bu yüzden kendine hayır getirecek çoğu şeyi kaybeder.sevgi gördüğü şeye minnet duyar.zahmet çekerek kazandıklarını bir anda kaybetme poansiyeli vardır

Boyun ağrıları ,sağırlık,boyun fıtığı gibi hastalıklara gebedir

allahu alem

Allah'ım korusun...... Aslında aklıma geldi iki ismi var. Ertuğrul Demir... Farklı bir yorumunuz olur mu merak ettim, anne yüreği işte....

Deren henüz dünyaya gelmediği için mi yorum yapmadınız? İsim koyarken dikkat edin demişsiniz ya, Deren ismine karar vermekle doğru mu yapmışız acaba onu düşünmüştüm.

Allah'ım korusun...... Aslında aklıma geldi iki ismi var. Ertuğrul Demir... Farklı bir yorumunuz olur mu merak ettim, anne yüreği işte....

Deren henüz dünyaya gelmediği için mi yorum yapmadınız? İsim koyarken dikkat edin demişsiniz ya, Deren ismine karar vermekle doğru mu yapmışız acaba onu düşünmüştüm.

Demir için önemli olan şunlardır :

1- kaç ayda sütten kesildi-
2- göbeği nereye atıldı
3- beş yıl sonra isminin etkileri başlayacağı için değişme imkanı var

isimler manalarının etkisinide taşır. demir ateş ile şekle gelir. yani bu : "diğer yorum dediğim gibi inatçı kişilik kısmen asi kişilik" demektir. (

kızın sezeryan ile doğacağı için onun durumu değişik (eğer aşılama ve tüb ile hamile kalmadıysan)

Demir için önemli olan şunlardır :

1- kaç ayda sütten kesildi-
2- göbeği nereye atıldı
3- beş yıl sonra isminin etkileri başlayacağı için değişme imkanı var

isimler manalarının etkisinide taşır. demir ateş ile şekle gelir. yani bu : "diğer yorum dediğim gibi inatçı kişilik kısmen asi kişilik" demektir. (

kızın sezeryan ile doğacağı için onun durumu değişik (eğer aşılama ve tüb ile hamile kalmadıysan)

6.ayda kesildi. Göbek bağı hala bende,saklıyorum. Demir de zorunlu sezeryanla doğdu. Çok uyumlu, merhametli, ayak diretmeyen, uysal bir çocuk aslında şuan. İki çocuğuma da doğal şekilde hamile kaldım. Oğluma balayında, kızıma da bir kızımız olsun dedik o gün:)

Yok çocuk yok.Ben ve biri hakkında isim enerjisi öğrenmek istedim.

siz daha önce de böyle bi sayfa açmışsınız site tarafından kapatılmış :50 yazdıklarınızı okuyunca çok şaşırdım :KK50::KK50::KK50:

neyine şaşırdınız.

Tekrar konu açmanıza şaşırdılar haklı olarak, site kurallarını bilmiyorsunuz sanırım, kapattığınız konunun devamı niteliğinde konu açamazsınız, dini konu da açamazsınız ki sizin açtığınız konuların İslam'da yeri bile yok.

Lütfen bu tip konular açmayınız, tekrarı halinde işlem yapmak zorunda kalırız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X