İslam'da sayılar konusunda kafam karıştı 🤔

Bunlara da bakabilirsiniz kızlar,Huzme'den aldım.

Eklentiler

• IMG-20221201-WA0004.jpg
    IMG-20221201-WA0004.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG-20221201-WA0003.jpg
    IMG-20221201-WA0003.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20221201-WA0002.jpg
    IMG-20221201-WA0002.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20221201-WA0001.jpg
    IMG-20221201-WA0001.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-20221201-WA0000.jpg
    IMG-20221201-WA0000.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 26
Ben isin icinden cikamadigim her konuda bizin aklimiz perdeli Allah bilir biz bilemeyiz diyorum . Allah n yaptigi seylere neden diyemiyorum sorgulayamiyorum oyle istemis biz anlayamayiz diyorumm. ama bu sayi meselesi insanlarin koydugu bisey oldugundan kafam karisiyor ama neden 7 gunde yaratti dunyayi. O oyle istedi ben anlayamam 😄 bunun icin . Hz.Musanın Adaleti ogrenmek istedgnde Allah n ona gosterdigi ornegi okuyun.
Beni de arada cevapsız sorular yoklar. Sorgulamayı bırakır O bizim için en doğruyu bilir biz bilemeyiz,Mevlam neylerse güzel eyler mantığı ile aklımda ki soruları savuşturuyorum.

Beni de arada cevapsız sorular yoklar. Sorgulamayı bırakır O bizim için en doğruyu bilir biz bilemeyiz,Mevlam neylerse güzel eyler mantığı ile aklımda ki soruları savuşturuyorum.
En dogrusunu yapiyorsunuz. Cunku o sorularin mutlaka bir cevabi var bazen bulamayabiliyoruz bazende sadece Rabbimin kendi katinda sakli olan sorular oluyor. Onun katinda mutlaka bi anlami var biz nasil ki varliklari goremiyorsak gozlerimiz perdeliyse aklımızda kısıtlı kavrayamiyoruz

Evet aynen ben de içinden çıkamadığım zamanlarda böyle yapıyorum, Allah'ın hikmetinden sual olunmaz diyorum geri gönderiyorum o düşünceleri.

Çicek gönüllü insanların bahcelerini talan ettirme Allah'ım.
Bismillahirrahmanirrhim اَللّٰهُمَّ يَا مُفَتِّحَ الْاَبْوابِ اِفْتَحْ لَنَا خَيْرَ الْبَابِ Okunuşu:“Allâhümme yâ müfettihal ebvâb . İftah lenâ hayral bâb Anlamı:“Ey kapıları açan Allah'ım! Bize en hayırlı kapıyı aç dualarla bezenelim.
-Bibliosmia -Bibliosmia Black Light Black Light Kizlar Cuma duam sizlere 😍 Hayirla guzel gecsin cumamız..

Kızlar nerdesiniz yahu..
Aklimi karistiran bir soruyla geldim. Vakia suresi 61-62.ayet. Reenkarnasyona delil olarak gosteriliyor. Hatta belki Tenasüha. Bunun icin Ebubekir sifilin bir kitabini okudum tam bu ayetlerden bahsediyor ancam kafam iyice karisti. Bu konuda bilgisi olup ozetce anlatabilecek var mi ? -Bibliosmia -Bibliosmia
Black Light Black Light
Z Zerre
Mehfam Mehfam
Aktif Lora Aktif Lora
Elhan Elhan

X