İsmail Küçüker Burun Estetiği

serra_1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
18
6
34
İsmail Küçüker'e burun ameliyatı olanlar var mı? ya da hakkında bildiğiniz olumlu - olumsuz şeyleri paylaşabilir misiniz?

şimdiden teşekkür ederim.

Forumda bir arkadaşın burnunu yapmış. Yaptırdıktan sonra önden sanki hiç yapılmamış gibi bir hal almış.

Forumda bir arkadaşın burnunu yapmış. Yaptırdıktan sonra önden sanki hiç yapılmamış gibi bir hal almış.
Ben de memnun değil kategorisine kayıyor gibiyim. Bu ağustosta olmuştum. 3-4 ayda ucu aşağı indi. Önden zaten ilk zamanlarda bile iyi değildi. Ameliyat olana kadar çok umutluydum, hocanın iletişimi de iyi ama maalesef hiç "estetik"li bir burun değil.

Ben de memnun değil kategorisine kayıyor gibiyim. Bu ağustosta olmuştum. 3-4 ayda ucu aşağı indi. Önden zaten ilk zamanlarda bile iyi değildi. Ameliyat olana kadar çok umutluydum, hocanın iletişimi de iyi ama maalesef hiç "estetik"li bir burun değil.
merhaba bende ismail beyi revizyon icin dusunuyorum rica etsem resimlerinizi ozelden gonderebilir misiniz herkes kendisinden cok memnun gibi yorumlarda sasirdim o yuzden dogrusu

Ben kendisine yakın zamanda revizyon için muayene oldum. Bana pek güven vermedi. Yorumlarda bahsedildiği gibi bir doktorla da karşılaşmadım, hayal kırıklığıydı.

merhaba , yeni üye oldum mesaj atamıyorum sanırım. ben de fotograflarınızı görmek isterim. bir de ismail beyle iletişime geçriniz mi , sorununuzu gidermek için yardımcı olmadı mı ?

ladyecho ladyecho merhaba ben de görmek istiyorum . revizyon için araştırdığım doktorlardan biriydi , bana da atabilir misinşz özelden. ve memnuniyetsizliğinizi söylediğinizde ne dedi doktor

Ben de revizyon oldum çok kolay dedi, guvendım ama gösterdiği burunla alakası olmayan burnum oldum. Ekstra işlemler gerekti bişeyler yaptı ama daha kötü oldu. Bekleyelim ödemi diyo ertelıyo başkalarına da öyle yapıyormuş. Psikolojik olarak o kadar yıprandımki artık. Deliklerim çok kötü oldu ve sonradan fark ettim dikkatli bakınca paylaşımlarına başkalarında da aynı sorun var. İnce derili sadece ufak kemeri olan burunları güzel yapabiliyor zaten bir onlar mesaj atıyor cok memnunum hocam diye dikkat ettiyseniz. Kontorllerde acele acele konuşup geçiştiriyo. Ameliyat öncesi görüşmede çok tatlıydı oysa. Şimdi kendisi de farkında fotoğraf bile çekmiyor koysa kim gelir. İyi düşünün arkadaşlar özellikle ucu büyük burnunuz varsa. Maddi manevi yıprandım 3. Amelıyatı olamıycam korkuyorum artık dolgu ile çözülür mü diye kara kara düşünüyorum.

Özel mesaj olarak gönderdim kızlar. Bu hafta tekrar kontrole gideceğim ama bu saatten sonra olumlu bir gelişme olacağını sanmıyorum çünkü ameliyat üzerinden 6 ay geçti (Ankara'da dudak dolgumu yapan doktor ve kendi KBB'ci arkadaşlarım da bu saatten sonra büyük bir değişim beklememem gerektiğini söyledi). Muhtemelen kalın deri diye oyalayacak bu saatten sonra İsmail bey. Gerçekten pişman oldum, böyle bir sonuç alacağımı bilsem 40-50 bin lirayı bile gözden çıkarır başka birine yaptırırdım. Şimdi hem 17 bin tl verdim, hem burnumu beğenmedim ve dolgu da yaptığı için revizyon düşünürsem bile sıkıntı yaşayacağım. Nefesteki düzelme de ameliyattan kısa süre sonra kayboldu. Çok araştırdığım ve internetteki tüm yorumları okuduğum için benim başıma gelmez sanıyordum ama maalesef yavaş yavaş revizyon için doktor bakmaya başladım. Ameliyat sürecini baştan yaşama düşüncesi bile inanılmaz derecede moralimi bozuyor.

Ben de mesajlarınızdan sonra revizyon listemden cıkarıyorum sanırım cunku benim derim cok kalın değil ama ince de değil ve burun deliklerim problemli zaten. sizin deliklerde gördüğünüz sorun neydi acaba F Freebird9

merhabalar, ben de ameliyat olacaktım ismail bey'e ancak kafam karıştı burada yazanları okuyunca :KK43:

Ben muayeneye gittim İsmail Bey'e öncelikle hiç ücretli denmedi ama 300 tl muayene ücreti varmış. sıcakkanlı, konuşkan birisi ama bana güven vermedi nedense. sanki aceleyle hemen simülasyon yapıp göndermeye çalıştı beni. kendisini tercih etmeyeceğim.

Küçüker ile de görüşecektim. Ama revizyon için 30.000 TL dedi (Ben yabancıyım, yani belki fiyatları şişiriyor ... Euro değil TL kazansam bile). Ve şimdi bu yorumları okumak beni çok tereddüt ediyor. O çok genç ... Genelde daha deneyimli doktorlara güvenirim. Ama doçent olarak statüsü bana yanlış bir güven verdi sanırım ...

X