İsmim çok mu garip ?

limonbanyosu

Sabır,bilgeliğin yoldaşıdır
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.059
629
Evet kkyi günlük gibi kullanan kızımız geldi sevgili ablalar ve günlük konum şu benim iki ismim var ikinciyi kendim koydum ilk ismimi hiç sevmiyorum bu yüzden ikinci ismimi hayalim olan Gece yaptım aileme dediğimde önce kabullenmediler sonra gün geçtikçe alıştılar şimdi herkes gece diyor yeni tanıştığım birine ismimi diyince şaka yapıyorum sandı psikoloğuma da diyince adını sordum dedi? Çok mu garip

Senin konuları arka arkaya görüyorum bu ara.

Deli kız bir site buldu. Siteyi dertle doldurdu :)

Allah derman versin bacım..
Evet bu hayatı normal yaşayacağıma deli yaşarım dedim yaşıyorum napalım Allah başka elem keder dert vermesin :)

Senin konuları arka arkaya görüyorum bu ara.

Deli kız bir site buldu. Siteyi dertle doldurdu :)

Allah derman versin bacım..
Evet bu hayatı normal yaşayacağıma deli yaşarım dedim yaşıyorum napalım Allah başka elem keder dert vermesin :)
Evet gerçekten garip... Ama siz seviyorsanız gerisi önemli değil.
evet çok seviyorum en büyük hayalimdi bu ismi almak

Evet kkyi günlük gibi kullanan kızımız geldi sevgili ablalar ve günlük konum şu benim iki ismim var ikinciyi kendim koydum ilk ismimi hiç sevmiyorum bu yüzden ikinci ismimi hayalim olan Gece yaptım aileme dediğimde önce kabullenmediler sonra gün geçtikçe alıştılar şimdi herkes gece diyor yeni tanıştığım birine ismimi diyince şaka yapıyorum sandı psikoloğuma da diyince adını sordum dedi? Çok mu garip
Yani biraz ilginc bir Isim .. Gece mi Gündüz mü espirisi gelebilir yani ..
her kk yi actigimda senin konularini görüyorum biri hal olmadan digeri basliyor 😄

X