İsmini ne koysak acep...

incii_03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
399
11
31
Kızlar merhaba
Hiç beklemediğimiz anda hamile olduğumu öğreniverdim doğumumada kısa bir zaman var ama gelin görünki minik prensesimize bir türlü isim bulamıyoruz :KK43: Nolur bana yardım edin önerilerinizi bekliyoruz :):nazar:

Savasperisi

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
18
0
Minik prensesin adi Sare olabilir ibranicede prenses demek hayirli olsun anali babali buyusun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gecekirpiklikadin

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2010
115
86
ben duru ismine bayılıyorum.hatta bir kişide duru nisa koymuştu.çok hoşuma gitti.dilşah ismi de güzel gönüllerin şahı demek.bir de zeren ismi var anlamları çok güzel türkçede Anlayışlı, kavrayışlı, zeki farçada altın parçası demek.

letizia

Mina'm
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
5.004
509
Ben biraz klasikçiyim galiba her daim kullanılan isimleri seviyorum genelde mesela İpek,Melis,Beril,Gökçe,Ela.

m3lt3m

hayat devam ediyor...
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
2.001
84
31
Mirayla minel i cokk begeniyorrum ben minellin anlamida guzel ama senin kararin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 875 gün geçti.

sinuss20H

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2014
55
2
Klasik bir isim tercihiniz olursa en güzeli Elif ve Zeynep.
Daha bi modern ve anlamı güzel olsun isterseniz İdil saf aşk anlamına gelir,Asya'da hoş bir isim olabilir.
:KK34:

NaZaR_BoNCuGu

Güneş topla benim için!
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
933
17
Eslin , ikra ,afra , Asya aklıma gelenler😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

PaPAtyaOrj

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
1.199
183
Öncelikle hayirli olsun bebisiniz... bizimde prenses olucak Miray veya Mira diye dusunuyoruz pek fark yok ama hala kararsizlik var dogunca kesin karar vericez artik :))

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2567 gün geçti.

togan71

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
43
1
kızlar merhaba
hiç beklemediğimiz anda hamile olduğumu öğreniverdim doğumumada kısa bir zaman var ama gelin görünki minik prensesimize bir türlü isim bulamıyoruz :KK43: nolur bana yardım edin önerilerinizi bekliyoruz :):nazar:

kumsal olsun bence. Hayal ve sahra ısmıde guzel

Bdsuzum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2014
9
1
Çok beYenerek doğan yeğenimin ismini AYMiNA koyduk (cennette en güzel hurinin adı) Bi kişidende Esmina duydum ama anlamını bilmiyorum.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.darısı başıma :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi