Doğuma Hazırlık İsmini ne koysak acep...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

incii_03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2013
397
11
33
Kızlar merhaba
Hiç beklemediğimiz anda hamile olduğumu öğreniverdim doğumumada kısa bir zaman var ama gelin görünki minik prensesimize bir türlü isim bulamıyoruz :KK43: Nolur bana yardım edin önerilerinizi bekliyoruz :):nazar:

Minik prensesin adi Sare olabilir ibranicede prenses demek hayirli olsun anali babali buyusun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben duru ismine bayılıyorum.hatta bir kişide duru nisa koymuştu.çok hoşuma gitti.dilşah ismi de güzel gönüllerin şahı demek.bir de zeren ismi var anlamları çok güzel türkçede Anlayışlı, kavrayışlı, zeki farçada altın parçası demek.

Ben biraz klasikçiyim galiba her daim kullanılan isimleri seviyorum genelde mesela İpek,Melis,Beril,Gökçe,Ela.

Klasik bir isim tercihiniz olursa en güzeli Elif ve Zeynep.
Daha bi modern ve anlamı güzel olsun isterseniz İdil saf aşk anlamına gelir,Asya'da hoş bir isim olabilir.
:KK34:

Eslin , ikra ,afra , Asya aklıma gelenler😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Öncelikle hayirli olsun bebisiniz... bizimde prenses olucak Miray veya Mira diye dusunuyoruz pek fark yok ama hala kararsizlik var dogunca kesin karar vericez artik :))

kızlar merhaba
hiç beklemediğimiz anda hamile olduğumu öğreniverdim doğumumada kısa bir zaman var ama gelin görünki minik prensesimize bir türlü isim bulamıyoruz :KK43: nolur bana yardım edin önerilerinizi bekliyoruz :):nazar:

kumsal olsun bence. Hayal ve sahra ısmıde guzel

Çok beYenerek doğan yeğenimin ismini AYMiNA koyduk (cennette en güzel hurinin adı) Bi kişidende Esmina duydum ama anlamını bilmiyorum.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.darısı başıma :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bir kızım olsa adını Berre koyardım :) Peygamber (s.a.v) efendimizin anneannesinin ismi.

bir kızım olsa adını Berre koyardım :) Peygamber (s.a.v) efendimizin anneannesinin ismi.

Peygamber efendimiz Berre/Berra ismini Zeynep ile değiştirmiştir sakıncalı oldugu için aklınızda bulunsun bayanlarr :)

arkadaşım merhaba. ben daha çok ırmak, ayça, ece, beste, asrın , meriç , ipek ,gülşen , beyza isimlerini tavsiye ederim. :emir_bebek:

X