Israrla Gebelik Testi Yapanlar

Kivircikkhatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
746
231
30
Kızlar sanırım psikolojim iyice bozuldu . 4 ay önce dış gebelik ameliyatı oldum. Tek tüpüm alındı. Çok hevesiydim her sey yolundaydı öğrenince yıkıldım. Ama her sey Allahtan yapacak bisey yok . Geçen ay adetim günümde geldi ben adet olmadan önce tam 5 test yaptım belki diye diye ama tabiki negatif adetim 2 gün sürdü normalde 6 gün sürerdi çok fazla agrım oldu . Adetim bitince korunmasız olarak ilişki yaşadık artık çocuğa karar verdik. Adetime 14 gün var belirtilerim var kasik agrım sık idrara çıkma el ayak yanması ben artık heves etmek istemiyorum :KK43: bana akıl verin sürekli düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.

Kızlar sanırım psikolojim iyice bozuldu . 4 ay önce dış gebelik ameliyatı oldum. Tek tüpüm alındı. Çok hevesiydim her sey yolundaydı öğrenince yıkıldım. Ama her sey Allahtan yapacak bisey yok . Geçen ay adetim günümde geldi ben adet olmadan önce tam 5 test yaptım belki diye diye ama tabiki negatif adetim 2 gün sürdü normalde 6 gün sürerdi çok fazla agrım oldu . Adetim bitince korunmasız olarak ilişki yaşadık artık çocuğa karar verdik. Adetime 14 gün var belirtilerim var kasik agrım sık idrara çıkma el ayak yanması ben artık heves etmek istemiyorum :KK43: bana akıl verin sürekli düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum.
14 gun varsa o belirtiler yumurtlama belirtisidir. Bu kadar erken belirti mümkün degil.

Bende aynı durumdayım sürekli test yapıyorum benimde aynı belirtilerim var ama kendimizi dinlediğimiz için biraz oluruna bırakmak lazım galiba eziyet bu kendimize sakin olmaya çalış Allah en kısa zamanda yüzümüzü güldürsün 🤲

sürekli aklınız bebekte olduğu için stres yapıyosunuz olmuyo biraz rahat olun stres yapmayın kendiliğinden olacaktır
benim bi arkadaşımın senelerdir bebeği olmadı 2 yada 3. tüp bebek denemesi sonuç verdi bebeği oldu.daha sonra kendiğinden 2. bebeğine hamile kaldı neden çünkü kafası rahatladı bebek bebek diye stres yapmadı biraz rahat olun kızlar eminim sizlerinde en kısa zamanda bebişleriniz olacaktır :KK66:

sürekli aklınız bebekte olduğu için stres yapıyosunuz olmuyo biraz rahat olun stres yapmayın kendiliğinden olacaktır
benim bi arkadaşımın senelerdir bebeği olmadı 2 yada 3. tüp bebek denemesi sonuç verdi bebeği oldu.daha sonra kendiğinden 2. bebeğine hamile kaldı neden çünkü kafası rahatladı bebek bebek diye stres yapmadı biraz rahat olun kızlar eminim sizlerinde en kısa zamanda bebişleriniz olacaktır :KK66:
Inşallah çok sağ olun :) Sizde bebisinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah:))

Canım inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir hamileliğin olur ben de öyle düşünmek istemiyorum ama dayanamıyorum ama tutuyorum artık kendimi başka şeyler düşünmeye çalışıyorum kendimi kandırıyorum diyorum sana da supriz olursa daha mutlu olursun bir de kendime diyorum erken ogrensen daha kötü keseyi görene kadar ölür ölür dirilirim ben inşallah bak az kalmış adet gününe biraz daha sabır hayırlısıyla kucağına alırsın bebisini❤️❤️

Herşeyin hayırlısı kendime dusunmucem diyorum ama Her seferinde belirtileri okurken buluyorum 🤭 inşallah sende bi sürpriz yaşarsın hiç beklemediğin anda Allah tez zamanda nasip etsin. Gerçekten çok stresli ama oluruna bırakmak en doğrusu sanırım

X