İST.-YENİBOSNA tarafı Kadın Doğum doktor tavsiye Lütfen?

mihrale55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2016
54
21
:KK200::anneadayı: Merhaba arkadaşlar

yenibosna-bahçelievler / istanbul da olup doktor tavsiyesi olan varmı ? yeni hamileyim ama doktor bulmakta zorluk yasıyorum :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:

Evet bekleniyo vaktin varsa haftaiçi öğleden sonra sakin ben Asiye hanım gidiyorum
Arkadasım alev hanıma gitmişti ama yorumlarda çok sakin gördüm ben ayrıntılara kadar anlatsın istiyorum Asiye hanıma gidecegım calısıyorum haftaiçi zor haftasonu inşallah:) 6 haftalık kesemiz oldu oluşum için 2 hafta bekleyecekmişim

Arkadasım alev hanıma gitmişti ama yorumlarda çok sakin gördüm ben ayrıntılara kadar anlatsın istiyorum Asiye hanıma gidecegım calısıyorum haftaiçi zor haftasonu inşallah:) 6 haftalık kesemiz oldu oluşum için 2 hafta bekleyecekmişim
Evet Alev hanım çok sakin ben de çalışıyorum haftasonu çok sıra bekliyorum Asiye hanım için bende 6 haftanın içindeyim kısmetse cumartesi kalp atışı için gideceğim

Evet Alev hanım çok sakin ben de çalışıyorum haftasonu çok sıra bekliyorum Asiye hanım için bende 6 haftanın içindeyim kısmetse cumartesi kalp atışı için gideceğim

Kese oluşmuş ama cocuk oluşumu için bekleyecegız dedi doktor 2 hafta sonra kalp atışı ile Bebek oluşumu umarım senin hissedilir

X