İstabul'da Falcı önerisi

ddnzas

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2020
54
71
Arkadaşlar benim şuana kadar gittiğim falcılardan bir tek duyguyu beğenmiştim ama zeynep sanırım daha iyi. Zeynepe nasıl ulaşırım telefon numarası var mı

Bu arada cafe dios duyguyu çok beğenmiştim gelecek için 1 tarih tuttu ama diğerleri çıkmadı. Bir de acaba bana mı hep olumlu konuştu daha önce baktıranlar var mı

Arkadaşlar benim şuana kadar gittiğim falcılardan bir tek duyguyu beğenmiştim ama zeynep sanırım daha iyi. Zeynepe nasıl ulaşırım telefon numarası var mı
Ya falcilarla zaman harcamayin hem para tuzagi hem bos yere beklenti... bunlar bir süre sonra bagimlilik yapıyor. Kuzenim fala baktirmadan bir ise baslayamaz hale geldi. Falci ne bilsin gelecegi???? Yil olmus 2020 kanmayin bu tuzağa. Bir arkadaşım var falci degil ama ek is olarak bir ara yapti bu isi sadece salladi ve tum banka kredi karti borclarini kapatti cevre zengin olunca. Calissa yapamazdi. Kimsenin isine burnumu sokmak gibi hadsizligim yoktur benimkisi sadece ufacik bir tavsiye paranızı cebinizde tutun

Uni de okurken arkadasim o kadar cok falciya gidiyordu ki beni de yaninda surukluyordu
Dedim gidip para verecegimize ben bakarim biraz arastirdim bakmaya basladim
Kiz herseyini biliyorum diye inanmiyordu bana
Bence gereksiz

X