Doğuma Hazırlık İstanbul Anadolu Yakası Doktor Önerisi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ilkanne08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2019
3
0
35
Arkadaşlar Merhaba

Siteye az önce üye oldum ailemize ( 1 aylık ) yeni üyemiz katılacak.

ilk çocuğum olacak ve Normal doğum için İstanbul anadolu yakasında önereceğiniz doktor / ebe var mıdır ? Ümraniye - ataşehir - üsküdar - kadıköy vb.

Kosuyolu murat emanetoglu,

Baglarbasi, dilek yagmur

Çok teşekkürler özel muayenehane mi yoksa bağlı oldukları özel hastane var mı ? Özel sağlık sigortam var ondan faydalanmak istiyorum açıkçası. Ücretleri nasıl bilginiz var mı ?

Normal doğum için özellikle bayan istiyorum.

Çok teşekkürler özel muayenehane mi yoksa bağlı oldukları özel hastane var mı ? Özel sağlık sigortam var ondan faydalanmak istiyorum açıkçası. Ücretleri nasıl bilginiz var mı ?

Normal doğum için özellikle bayan istiyorum.

Muayenehaneleri var. Academic hospital ve acibadem gibi hastanelerle baglantilari var.. murat bey benim doktorum. Dilek hanimda esimin cok iyi tanidigi beraber surekli doguma girdigi bir doktor. Oyuzden o ikisini yazdim. 300 ila 400 arasidir ucretleri ama konusun. Yanlis yonlendirmiyim. Dilek hanim suda dogumda yaptiriyor.

Dilek hanimin yeri tam academic hospitalin karsisinda .. murat beyde kosuyolu parkinin orada park 15 muayenehaneleri

Bu arada önerdiğiniz dilek yagmur için çok olumsuz yorumlar var internette

Benim esim anestezi uzmani beraber bir suru doguma girdiler. Daha baska doktorlarlada giriyor. Doktorun murat bey olmasa dilek olurdu diyor hep. Hatta doktorum kongrede falan oldugunda bisey olursa onu ariycam diyor. Ben kendisi ile gecen gun tanistim cok tatliydi. Bi arkadasimin 4 ablasi 2 ser dogum yaptilar onunla. Ama tabi bisey diyemem.. kim ne derse desin sizin anlasmaniz onemli. Gorusun sevmezseniz gitmeyin

X