Istanbul anadolu yakasi kadin dogum ozel hastane doktor ve fiyat tavsiyeleri

Whiterose89

Umut hep var...🍀
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
8.523
12.095
Merhaba gebelik takibi icin anadolu yakasi doktor ve hastane tavsiyeleri ve fiyatlari hk bilgi paylasimi amaciyla acilmistir. Tavsiyelerinizi bekliyorum:KK66:

Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin bebegini 🧿🧿🧿
Ben daha transfer olmadim ama bu konuyu arastirmaya basladim bile 🤭
Acibadem Kozyataginda Cem Öncüloglu ve Medicana Kadikoyde Timucin Timuroglu listeme ekledigim iki isim simdilik. Fiyatlari hakkinda bir fikrim yok canim

Acibadem Kozyataginda Cem Öncüloglu ve Medicana Kadikoyde Timucin Timuroglu listeme ekledigim iki isim simdilik. Fiyatlari hakkinda bir fikrim yok canim
Amin Allah razi olsun canim inslalah senin de guzel haberini aliriz en kisa zamanda😍🤗

Fikir olsun bir klinik buldum umraniyede eva gyn klinik 3 tane doktorun actigi klinik
Muayene ucreti 180 tl
Medivia
Medicana
Hisar
Medistate anlaşmalı hastaneler. 2500 den başlıyor doğum ücretleriniz. Detaylı ücret için doktorunuz ile görüşme sağlıyorsunuz. Bu sekilde fiyatlar. Doktora henuz karar vermedim ama kadriye sener olabilir.

Merhaba; Kesinlikle Anadolu sağlık Merkezi-John Hopkins i tavsiye etmiyorum. Bilgi vermedikleri konularda ücret istiyorlar.

Merhaba; Kesinlikle Anadolu sağlık Merkezi-John Hopkins i tavsiye etmiyorum. Bilgi vermedikleri konularda ücret istiyorlar.

Aaa Asm'yi iyi bilirdik, onkolojisi cok iyidir ama kadin dogum icin ayni sey gecerli olmayabilir tabiiki. Tesekkurler

Fikir olsun bir klinik buldum umraniyede eva gyn klinik 3 tane doktorun actigi klinik
Muayene ucreti 180 tl
Medivia
Medicana
Hisar
Medistate anlaşmalı hastaneler. 2500 den başlıyor doğum ücretleriniz. Detaylı ücret için doktorunuz ile görüşme sağlıyorsunuz. Bu sekilde fiyatlar. Doktora henuz karar vermedim ama kadriye sener olabilir.
Canım bu kliniğe gitmeye başladın mı merak ettim, ben eva kliniğe başladım da. Hiç hastaneleri konuşmadık daha erken diye ama merak ettim bunların anadolu yakasında herhangi bir şubesi olabilir mi acaba ben kadıköy veya ataşehir medicana’yı istiyordum. Doktor instagram hesabında hep çamlıca medicana’da :)

Canım bu kliniğe gitmeye başladın mı merak ettim, ben eva kliniğe başladım da. Hiç hastaneleri konuşmadık daha erken diye ama merak ettim bunların anadolu yakasında herhangi bir şubesi olabilir mi acaba ben kadıköy veya ataşehir medicana’yı istiyordum. Doktor instagram hesabında hep çamlıca medicana’da :)
Ben kadriye hanima gidiyorum sen?ben de camlicaya gidiyor biliyorum ama sormak lazm hastaneye henuz karar vermedim ben de bakalim:)

Ben de kendisine gidiyorum canım değiştirdiğim 3.doktor oldu umarım son olur 😄 cinsiyeti söyledi mii kaçıncı haftada söylüyor acaba😅
Ne guzel doktorumuz ayni ben bastan beri gidiyorum:)Ilk dogumunuz mu sizin ?benim ilki sezeryandi. Cinsiyt tahminde bulundu 12+3 te erkege benziyor dedi. Bu ay sonu gidecegm bakalim😍

Ne guzel doktorumuz ayni ben bastan beri gidiyorum:)Ilk dogumunuz mu sizin ?benim ilki sezeryandi. Cinsiyt tahminde bulundu 12+3 te erkege benziyor dedi. Bu ay sonu gidecegm bakalim😍
Evett benim ilk olacak inşallah :) sizin ilkinde de mi Kadriye hanım ile devam ettiniz? Ben ikili test için 12+1’de gitmiş olacağım, bakalım cinsiyet tahmini olacak mı :) Allah bağışlasın bebeğinizi

Evett benim ilk olacak inşallah :) sizin ilkinde de mi Kadriye hanım ile devam ettiniz? Ben ikili test için 12+1’de gitmiş olacağım, bakalım cinsiyet tahmini olacak mı :) Allah bağışlasın bebeğinizi
Pozisyon iyise tahmin olabilir😍yok ben ilk kez gidiyorum bu gebelikte insallah saglikla kucagimiza alalim

Kızlar Kadriye Hocanın muayene ücreti ne kadar gebelik takibi için değil muayene olmak için gitmek istiyorum. Fiyatlar değişiyor mu?

Merhaba, Eva klinikten memnun musunuz? Normal doğuma yönlendiriyorlar mı? Bunu merak ediyorum. Gebelik takibine başlayacağım ona göre.

Ben Kadriye Hanım, Yumurta takibi için gittim. Bana sende pko var dedi. Ki kendisine de size gelene kadar 3-4 doktora gittim kimse demedi dedim. Bak gör işte yumurtalarının PKO var sende dedi. Klomen verdi. İStemedim Femara istedim. PKO oldugun için bi tepkilerine bakalım dedi. Eşimin problemini öğrenince bana gel sana tüp bebek yapalım deyip takibi bıraktı. Yumurta sayısını söyledi 3 yumurtan olmuş ama işe yaramayacak dedi. Kaç mm oldugunu sordugumda umursamaz şekilde baktık ama hatırlamıyoru çatlamak üzereydi siz değerlendirn muhakak dedi. Ben 3 hafta acaba çatladı mı acaba kist yaptı mı diye endişeli bekledim. Çünkü gelmene gerek yok tüp bebeğe karar verirsen gelirsin dedi. Regl çamur gibi olunca hesap sormaya gittim. Bana nasıl çatlatma iğnesi vermezsiniz diye.. Bana dediği şey 80 lira çatlatma iğnesini boşyere alma diye söylemedim dedi. Dedim 180 tl muayne+220 lira ilaçlara vermişim sizce 80 lira mı bana zor gelecek bu ne demek... Bilemedim masraf yapma istedim dedi... HSG çektirmeli miyim dedim? Gebemi kaldın, düşük, kürtaj mı oldun. Hayır o zaman yaptırmana da gerek yok. Gerekirse ben sana yaparım dedi. Radyologlar sizin anatominizi bilmiyorlar dedi. Kendisinde ücret 1400-1500 civarı çünkü..

Gebe kalsaydım kendisine gidip takip yapmasını isteyecektim ama belki tanışmak böyle vesile olur diyerek bi hata yaptım. Ben kesinlikle iyi bir doktor olmadığını gördüm. Bana kabus yaşattı. Gebe olmaya çalışanın psikolojisini kesinlikle anlamıyor. Empati yoksunu... Ve sonuç PKO bile değilim. Tüplerimden 1 tanesi hafif kapalı idi ve hsg sırasında açıldı...
Kesinlikle iyi bir hekim değil...

Merhaba, Eva klinikten memnun musunuz? Normal doğuma yönlendiriyorlar mı? Bunu merak ediyorum. Gebelik takibine başlayacağım ona göre.
Eva klinik ile bir sorunum yoktu memnundum, ancak malesef gebeliğimde bir komplikasyon gelişti ve normal doğuma uygun ve son aya kadar sağlıklı olsam da acilen erken acil sezeryan doğuma alınmam gerekti. Erken doğum yaptım, her ne kadar riskli gebelik ile ilgilendikleri söylense de orda sürecimi ilk çift çizgiden beri takip eden doktorum doğumumun olduğu gün doğumumu üstlenmedi, zor bir doğum olduğu için yapamayacağını söyledi, ben de devlet hastanesinde doğum yapmak durumunda kaldım özeller kendi takiplisi olmayanı da almadığı için... belki doğuma almaması hayırlıydı ama yine de insanın canı sıkılıyor, hem gebeliğimdeki riski kendisi farketmediği için hem de riskli gebelik ile ilgileniyormuşcasına yazıp esas günde ortada kaldığım için. Doktorum da Kadriye hanımdı

Eva klinik ile bir sorunum yoktu memnundum, ancak malesef gebeliğimde bir komplikasyon gelişti ve normal doğuma uygun ve son aya kadar sağlıklı olsam da acilen erken acil sezeryan doğuma alınmam gerekti. Erken doğum yaptım, her ne kadar riskli gebelik ile ilgilendikleri söylense de orda sürecimi ilk çift çizgiden beri takip eden doktorum doğumumun olduğu gün doğumumu üstlenmedi, zor bir doğum olduğu için yapamayacağını söyledi, ben de devlet hastanesinde doğum yapmak durumunda kaldım özeller kendi takiplisi olmayanı da almadığı için... belki doğuma almaması hayırlıydı ama yine de insanın canı sıkılıyor, hem gebeliğimdeki riski kendisi farketmediği için hem de riskli gebelik ile ilgileniyormuşcasına yazıp esas günde ortada kaldığım için. Doktorum da Kadriye hanımdı
Yasemin hanıma randevu aldım. Riskli gebelik durumunu da ayrıca konuşmam gerekecek o zaman. Bilgi için teşekkürler. Hayırlı evlat olsun inşallah bebeğiniz.

Yasemin hanıma randevu aldım. Riskli gebelik durumunu da ayrıca konuşmam gerekecek o zaman. Bilgi için teşekkürler. Hayırlı evlat olsun inşallah bebeğiniz.
Bence normal istiyorum sezeryan istiyorum konusu zaten en son konuşulacak şeydir zira bu kesinlikle doğum esnasında belli olan bir konudur. Benimki devlette genel anestezi altında yapıldı, ki devlet genelde normal doğuma olmuyorsa epidural sezeryana, o da olmuyorsa genel anestezili doğuma yönelir. Zaten bu merkezdeki doktorların hepsi her doğum türünden aynı ücreti almaktadır. Özel Hastaneler farklı ücreti aldığı için sezeryan eğiliminde olur. He bir daha hamile kalırsam bu kliniğe gider miyim? Hayır ve asla... isterdim bunca aylardır bebeğimi birlikte büyüttüğüm doktorumla anlaşmalı hastanelerinden birinde doğum yapabilmeyi ama bunu doğumumun olması gereken gün yapamayınca gerçekten üzüldüm, keşke baştan söyleseydi riskli gebeliklere bakamıyoruz demeyi...(bio’sunda ilgilendikleri yazıyor ama). Bun arada gebelik bir süreçtir benim gebeliğim son haftasına kadar harika geçti.

X