İstanbul anadolu yakasında diyetisyen önerisi

PudraPembesi34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
196
59
Istanbul anadolu yakasinda tercihen umraniye atasehir uskudar kadikoyde gercekten işini severek ve profesyonel diyetisyen ariyorum. Hazir liste veren diyetisyenlerden degil. Zehra borayi arastirdim fiyati 550 liraymış. Daha uygunu varmı?

Merhaba
Ümraniye Buyaka plazalarında Özgü Hanım var.
2 seneye yakın gitmiştim.
Kan tahlillerine göre şahsa özel program yapıyor.
Ve program yaparken senin yapabileceğin ya da hoşlandığın yiyecek içecek şeylere önem veriyor. İstersen bi görüş.
En son gittiğimde ücret 120 TL idi. Ayda 2 defa çağırıyor . Biri muayene biri kontrol ( iki hafta arayla )
İletişim ekte :)

Eklentiler

• Screenshot_20191205-160316_Instagram.jpg
    Screenshot_20191205-160316_Instagram.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 287
Istanbul anadolu yakasinda tercihen umraniye atasehir uskudar kadikoyde gercekten işini severek ve profesyonel diyetisyen ariyorum. Hazir liste veren diyetisyenlerden degil. Zehra borayi arastirdim fiyati 550 liraymış. Daha uygunu varmı?

Merhaba
Ümraniye Buyaka plazalarında Özgü Hanım var.
2 seneye yakın gitmiştim.
Kan tahlillerine göre şahsa özel program yapıyor.
Ve program yaparken senin yapabileceğin ya da hoşlandığın yiyecek içecek şeylere önem veriyor. İstersen bi görüş.
En son gittiğimde ücret 120 TL idi. Ayda 2 defa çağırıyor . Biri muayene biri kontrol ( iki hafta arayla )

Merhaba ben izmir de yaşıyorum ama diyetisyenim istanbulda , ben 3 hafta için 120tl ödüyorum ve çok memnunum , instagramdan dyt.burcu alkan karaderi diye aratırsanız çıkar muhtemelen bir görüşün derim, kendisi ilgili ve bilgili birisi .Beni de söyleyebilirsiniz izmirden Meryem derseniz tanır.

Ataşehir de oturuyorsanız, ben size kendi diyetisyenimi tavsiye ederim. Diyetisyen Tuğçe Sert diye yazarsanız çıkar, sizinle sanki arkadaşmışcasına ilgileniyor. Hadi hemen bitti, yallah seanslar da yok, tane tane herşeyi anlatıyor, klinikte değilseniz whatsapp dan dönüyor. Korona yüzünden, klinik seansımızı durdurduk, online diyet ile devam ediyoruz. Öneririm cnm

bende online gitmek istiyorum ama daha önce başka bir iki diyetisyene gittim yine yapamam diye boşu boşuna para vermekte istemiyorum kararsızım açıkçası .

X